1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Trikes, bikes and others

<< Предишна тема | Следваща тема >>
DTF (Drift Trike Family) [Rat vs Stance]
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
justanother
сряда 13 март 2013 - 09:38:24
Регистриран потребител #391
съобщения: 291
И от двете по малко, асвалта е общо взето нов и там и не се пързаля. Хубавото е че на това завойче имаше пясък и като се попързаляхме малко и го позачистихме стана доста хлъзгаво към края.

А по принцип полиетиленовите тръби имат повече сцепление от PVC-to.

Но по принцип много зависи от асфалта. За пример на Баумакс на паркинга е супер равно и се пързаля много.

Най-отгоре
Machinezz
сряда 13 март 2013 - 15:49:16
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Е как да не се търкат бързо ''гумите'',като в БГ трайка е на офроуд терен

Master yourself
Най-отгоре
Tony
четвъртък 14 март 2013 - 15:27:11
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Мойте ора от байк порн веднага се изцепха ,че доста отдавна карат. Хич не ме учудват де . Малко са обидени,че пишело,че твойто е първото видео в бг .
Е ги и тех. Близки френдове са ми и ако искаш нещо мое да помогнат.
-линк-

висете отпуснато
Най-отгоре
justanother
четвъртък 14 март 2013 - 16:51:55
Тони метни им едно извинение от моя страна. Но просто от цялото ровене, което направих в интернет никаде не излезе, че има нещо качено и че в България има зглобен и действащ трайк. Просот никаде на са се появили освен в това видео което без звук (както аз го гледам в офиса) не си личи по нищо че е в БГ. (Да отбележа че със звук още не съм го гледал ... довечера ще им разгледам целия профил)

А моето заглавие умишлено е такова за да се види, че и в България тая мания има последователи.

Още един път се извинямвам на момците, че съм ги пренебрегнал ...

Дай малко повече инфо за тях ... от къде са ... някви кординати да се видим да се запознаем ... че в тоя тяхния профил няма никво инфо нито за град нито за държава ..

[ Редактирано четвъртък 14 март 2013 - 16:54:52 ]

Най-отгоре
Tony
петък 15 март 2013 - 02:07:37
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Е те се занимават с байкове открай време и превърнаха хобито и в бизнес де. И сички карат и на дърт и на стриит и даунхил и т.н... Пешо ( с черното дрифт бмв) бачка и е бачкал с повечето от тех. Просто беха ми казали отдавна,че са праили трайкове де ( те кво ли не праат ) . То при тех сичко е про и имат мноо материал за сглобяване и знания де.... Ше ги поразпитам дали още прават и трайкове. При тех хубавото е,че има майстори които ше го сглобят за час - два и то с топ части. Просто тия дни съм зает ама утре ако успея да си намера нова бензинова помпа и я опраа навреме мое мина да ги вида.....
Ше помола Агента да мине през темата в форума и да даде некой препоръки и опит

[ Редактирано петък 15 март 2013 - 02:14:53 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
justanother
сряда 27 март 2013 - 01:38:30
Оп да скокна с едно ново видео ... доста го забавих ама имах малко проблеми с монитора в къщи ... звукът не му го доизпипах ама нищо ...

Айде радвайте:

-линк-

Ааа и промених заглавието на темата ... в края на клипа се разбира защо

Най-отгоре
EED123
сряда 27 март 2013 - 10:37:43
Регистриран потребител #883
съобщения: 23
В Русе какви улици си имаме точно за трике... няма да обяснявам какво шоу може да се получи :Д
интересното е че случайно на "съботния пазар за коли" (русенци го знаят) се продава 1 трике, на за сума не съм питал

[ Редактирано сряда 27 март 2013 - 10:38:38 ]
Най-отгоре
justanother
сряда 27 март 2013 - 22:33:47
EED123, подпитай ... мисля че бързо ще си намери копувач ... В Пловдивско се сещам за няколко мераклии ... пиши после направо в темата в Оффтопик

А сега да дам малко разяснения относно новото заглавие ... както разбрахте (или не сте) започнах втора триколка. Идеята хрумна от факта, че жената искаше и тя да има и другия факт, че се чудех в каква насока да развивам тази, която вече е в движение.

Е вече е по лесно ... Моята ще се насочи към РАТ а новата (на жената) ще се постарая да е най-ниската триколка в БГ с яка боя зловещ дизайн ... но стига съм плещил ето и малко от историята на проекта:

Те това е донора с който се здобих тъничко:

Веднага махнах малко чаркалъци и се започна дасе заформя новото животно

Общо взето говорихме за ъгъл на вилката ... е тук ъгъла даже май ще се получи в повечко ... но както казва Мечо Пух, Колкото повече ... толкова повече.

На следващия ден продължих с обезкостяването и малко рязане тук там:

Общо взето засега ще се съсредоточа да вкарам и станце трайка в движение и после почвам да ги развивам в двете посоки ... пък ще видим къде ще му излезе края

Най-отгоре
Machinezz
сряда 27 март 2013 - 23:13:52
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Мислил ли си да сложижш степенките на вилката,мисля,че ще е доста по удобно за дрифт.

Master yourself
Най-отгоре
rhase
четвъртък 28 март 2013 - 10:03:16
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
Добре изглежда. Наклона на вилката не е ли прекалено голям сега? Ще може ли да завива достатъчно или ще си е баш станс трайк, без опция за дрифт
В името на мързела: мислил ли си да сложиш задна джанса с движение от БМХ примерно, да може да си качваш баири? пак ще си е тегаво с тази позиция на сядане де

[ Редактирано четвъртък 28 март 2013 - 10:04:48 ]

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF