1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Trikes, bikes and others

<< Предишна тема | Следваща тема >>
DTF (Drift Trike Family) [Rat vs Stance]
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Chris
четвъртък 07 март 2013 - 22:35:20
Регистриран потребител #1
съобщения: 4006
Аз още от самото начало смятах че проблем ще имаш с мястото за краката. Не трябва ли да има някакви стъпенки... Виждам че в завой трдно се управлява с крака във въздуха... При Делян не е проблем, че неговите са къси хаха

Най-отгоре
shaolin
четвъртък 07 март 2013 - 23:52:15
Регистриран потребител #283
съобщения: 178
Тия дни като гледах клипчета и забелязах, че ще е по-лесно управлението и по-малко ще ти пречат краката ако се направи вилката с по голям ъгъл.
Нещо такова:

п.п. Вече и аз обмислям да си направя трайк

Най-отгоре
justanother
петък 08 март 2013 - 09:10:10
Регистриран потребител #391
съобщения: 291
Крис има нещо такова щото аз много махам с тях. По принцип степенки ще има, обаче не ми се искаше да ги хващам за оста, че нямам вяра на тая вилка и ще се изкриви оста. Все пак моите грачуни си тежат, то и затова ми развалят баланса толкова. Мисля варианти за друго захващане и почти съм го измислил. Живот и здраве Събота и Неделя ще скалъпя нещо а и има вариант да се каим на Марково малко на планинско да попързаляме.

Иначе за ъгъла съм съгласен, ама тази рамка вече е заварена така и не ми се иска да я режа. Евентуално следващия проект ще се изпипа откъм ъгли (И жената иска да си има трайк).

ПП: Ако имаш нужда от помощ за нещо свиркай.

Най-отгоре
Chris
петък 08 март 2013 - 10:13:41
Регистриран потребител #1
съобщения: 4006
Ами то и на предната ос не е много подходящо, че пък в завой външния крак и гумата ще се срещат (така ми се струва) и няма да е много приятно...

Може би при следващия проект, с по-голям ъгъл няма да има такъв проблем, понеже предното колело ще се навежда повече...

[ Редактирано петък 08 март 2013 - 10:19:18 ]

Най-отгоре
justanother
петък 08 март 2013 - 11:43:41
Именно заради това опиране в краката карам като разгонена девойка ... При първото спускане се надрах ... но ще се измисли а и като свикна мисля че няма дае проблем.

Най-отгоре
justanother
събота 09 март 2013 - 14:05:13
Развитието продължава с пълна сила ... тази сутрин се събудих с идея, как може да стане номера за краката. С надеждата, че си пазя разни части от старите колела, веднага се заех да ровя из старите кашони и естествено се натъкнах на тези важни железа:

По принцип вече не ставаха за абсолютно нищо, но явно вътрешния ми глас да ги оставя е имал идея. Веднага се заех да премахна венците от курбела и да орежа излишните пластмаси:

После метнах оста на средното движение:

Изрових едни други стари, но много яки педали, че тия отдавна си бяха изпяли песента и боднах курбелите на средното движение:

Остана единствено да ги вдигна във въздуха и да ги задържа там и с подръчни материали скалъпих те това:

Засега и нямам много вяра на веригата, макар че ме издъжа ... качвам се с цялата си тежест прав върху педалите и държи. Естествено веднага се пробвах дали мога да се засилвам в стил тротинетка стъпвайки на задната ос и след това да се мятам на педалите и да сядам и нещата се получават доста удобно.

Сега имам малко друга работа да свърша и после отивам да карам. Ако намеря, кой да ме снима довечера ще има ново видео ....

Най-отгоре
justanother
неделя 10 март 2013 - 18:35:24
Ето едно тиизърче:

-линк-

и малко снимчици:

Другите клипчета ще се пробвам да ги направя в общо видео и тогава ще го кача.

Най-отгоре
jjustrustt
неделя 10 март 2013 - 21:12:45
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Определено беше един доста забавен и прашен ден...хихи... стига толкова за сега... очаквайте избухване

Най-отгоре
justanother
вторник 12 март 2013 - 23:30:47
Ей го е:

-линк-

Най-отгоре
rhase
сряда 13 март 2013 - 09:08:26
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
Ее браво
Струва ми се че задните гуми имат повече сцепление от необходимото обаче... или настилката толкова позволява

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF