1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Trikes, bikes and others

<< Предишна тема | Следваща тема >>
DTF (Drift Trike Family) [Rat vs Stance]
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
DorkstaR
събота 02 март 2013 - 17:59:44
Регистриран потребител #78
съобщения: 2501
Е*аси лудницата.. тя като истинска е станала бре.. Верно, вече няма кво да ни залъгваш само със снимки.. искаме видео

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
justanother
неделя 03 март 2013 - 00:40:22
Регистриран потребител #391
съобщения: 291
Първия тест е успешен всичко удържа освен лек луфт в предното движение (явно нещо не съм затегнал), който ще оправя утре сутринта. Теста го направих на надлез Родопи в ръкава, който слиза към прелеза. Общо взето съм супер доволен освен, че наклона е малък и кото се почне с дрифта много губи скорост. Снимките и видеото са със супер лошо качество но все пак от най-обикновено фото нощем не може да се очаква кой знае какво.

На паваж малко друса но пък много по лесно тръгва да се пързаля. Общо взето мненията, че полиетиленовите тръби имат повече сцепление са вярни. Малко трудно тръгва да дрифти, но пък много лесно се владее.

Ето и малко снимков матрял:

Клиповете нещо не можах да ги кача явно ще си правя профил у тубата ама нека първо посъберем матрял.

Утре повече ...

Най-отгоре
rhase
неделя 03 март 2013 - 12:52:26
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
Как благородно ти завиждам Дано има клипове скоро.
Рекарото много добре изглежда, удобно ли е? Имам 1 такъв счупен стол и мислех да го хвърлям, но май ще му правя трайк.

Най-отгоре
justanother
неделя 03 март 2013 - 22:06:36
За архива да си метна и тук няколко снимчици с главните действащи лица на форумната срещата от днес в Пловдвив. А и се здобих се с още една лепенчица.

Два дни търкаляне и вече жълтите линии започват да изчезват от задните колела

Най-отгоре
Dwarf
неделя 03 март 2013 - 22:13:17
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Това чудо е побъркано трябва да се карана някой баир

Най-отгоре
jjustrustt
понеделник 04 март 2013 - 11:52:00
Регистриран потребител #303
съобщения: 445

ОН: Страшна машина е станала ! Пробвахте ли на Младежкия хълм ?

: След като видях колко труд се изисква а и колко части, се уверих че няма да мога да изработя моя ''проект'' самичък въпреки че почти всички части са събрани. Но ще видим... може и да го сглобя най-накрая.

Най-отгоре
justanother
понеделник 04 март 2013 - 14:29:52
На младежкия не съм ... там всичко е паваж ... но не помня дали беше добре нареден. Все пак ако закачи някъде и се обърна после ще има бая търкаляне между дърветата ... но ще ида да разгледам.

Най-отгоре
rhase
вторник 05 март 2013 - 11:54:42
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
А возията как е? Имаш ли впечатления вече, останаха ли ти камъни в бъбреците
Видео!

Най-отгоре
justanother
вторник 05 март 2013 - 12:40:39
Возията е по-добра от на лагерница. Можеби заради гумата отпред и дунапренчето в кожения салон и факта, че седалката е от дърво и също малко се огъва предполагам. Общо взето е добра ... като на колело без амортисьори.

Видеата, които имам до момента все са нощно време и са с гадно качество, но довечера ще ги метна в тубата и ще дам линкове. Днес си направих регистрация и разучих как става номера. Надявам се събота и неделя да направя нещо по-добро на дневна светлина.

Най-отгоре
justanother
четвъртък 07 март 2013 - 22:17:28
Ето и видео материала който имам засега и става за гледане, че все излизам вечерно време.

Това ми е акаунта в тубата и всичко ще се качва там:

-линк-

Надявам се скоро да скалъпя някое по-интересно видео, което да не е само 1 кадър.

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF