1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Off-topic

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Музика, музика, музика
Отиди на страница  1 2 3 ... 44 45 46 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
andreyo
сряда 03 февруари 2010 - 16:43:05
Регистриран потребител #10
съобщения: 193
Темата е за това да се разбере кой каква музика го влече а и има доста хора който се занимават професионално или не с нея така че пи?ете де:D

[ Редактирано неделя 28 март 2010 - 00:41:57 ]

Най-отгоре
Chris
сряда 03 февруари 2010 - 17:14:51
Регистриран потребител #1
съобщения: 4007
Хубава тема, трябва?е да се направи отдавна.
Аз слу?ам електронна музика... прогресив, техно минимал, електро понякога, обичам и тракове с готини вокали понякога...
Слу?ам и ретро музика... диско денс от '80-'90
А когато ме налегнат някви чувства слу?ам класически рок...

Абе аз съм нещо като "музикална курва" (както казва един приятел), ама слу?ам истинска музика
без музика не мога да живея 1 час без джангър около мен и почва да ме боли главата (затова почвам да пея)

[ Редактирано сряда 03 февруари 2010 - 17:15:32 ]

Най-отгоре
Machinezz
сряда 03 февруари 2010 - 17:52:51
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
? аз не се ограничавам в стилове,но предимно присъстват разни Раги,брутални дерящи се метъли,рапове и ретро манияци...Но все OLDSCHOOOOL!!!!!!Почти нищо ново не ми допада!
[/quote1265212359]

Master yourself
Най-отгоре
Мъро
сряда 03 февруари 2010 - 21:11:24
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Принципно съм фен на рап/хип-хоп,но като ми писне да слу?ам неуморими рими минавам на нещо електронно(точен жанр...)или ретро(обикновенно като вкарам малко "кръв в алкохола").
Адски много се радвам на уникални женски вокали в комбинация от някакъв "свежарски" ритън.
Гледам до сега никой не е споменал вечно актуалната чалга,или ви прихваща като се доближите до масата?!
Много ще се радвам като направим бъдещата среща Andreyo и stormsven,пък и останалите ако могат да покажете/пуснете нещо ва?е ако сте правили,или пък отбрани неща!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Tony
сряда 03 февруари 2010 - 21:38:48
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
главно тек слу?ам.понякога си пускам и техно и по малко минимъл и прогресив. тва е май. е имам си и чил за мързеливи следобеди,както и по малко ликуид бас ;-). а за сет не обичам да е едно и също. с изключение на чилла от горните си ги цъкам сичките в един сет.че нема по-тъпо от еднообразен и скучен сет.обичам да има яко пикове и спадове.да има дразнене и даже леко хлопане понякога.да има свръх силни високи последвани от брутален бас.абе важно е да не заспива народа. па ако ще и да "притропва" даже нарочно микса ама да се "ровичка" по възприятията на хората.иначе обичам и сет със дълги тракове и да се оставят да "свирят" повечко.мразя софтуерни сетове.скучни са.само за радио стават.е продадох си и аз грамофоните преди 2 години де. ама си пускам на сидита .само Уав-ове и нищо по-различно от 320 постоянна мп3 ка като се купува.аз не се праа и не съм никакъв диджей.само си пускам от доста години на плеъри и миксер и мноо саунд щот обичам музиката.... та незнам ама усещам свалената динамика на всичко което е компресирано и е разкомпресирано или обработвано допълнително (някой даже се надяват че софтуерно може да се компенсира ама е все едно да изгори? 10 лева и после да ги нарисува? на хартия и да пробва? да си купи? бира с рисунката )
ей сори увлякох се.
п.с. и имам единствените във света сидиджей 200 чки ЧЕРН?!!! боядисани във камерата на сервиза лично от бащата на Тачкун . уникални са!!!
п.п.с. ей Андрейо ти само зариби народа а не си написал ти какво слу?а? ;-) пи?и де ;-)

[ Редактирано сряда 03 февруари 2010 - 22:03:50 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
сряда 03 февруари 2010 - 21:54:04
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
чакайте да поспамя ама да покажа как изглеждат черни 200 ците.за мен плейърите са дълга тема и за каквото слу?ам и както си пускам тези са ми перфектни.само ме дразнеха че оригинално са сребристи.ама като ги пръснахме и ми станаха любими.обичам си ги такива.и не съм виждал друг да се престра?и досега. ще постна и оригинални 200 ци да се види разликата

висете отпуснато
Най-отгоре
Dwarf
сряда 03 февруари 2010 - 23:04:14
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Big Tymers Cash Money

Най-отгоре
Мъро
сряда 03 февруари 2010 - 23:52:44
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Dwarf написа ...

Big Tymers Cash Money

...ей днес докато бръмчах си бях пуснал един албум Juvenille - напра'о разцъфнах Много добре ми дойде...
Тонка братле нямам си грам на идея от такава техника,но вероятно е нещо маня?ко,а!?
Да вярно,автора на темата не е написъл нищо,сигурно чака за някакво равитие и тогава ще се включи...

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Dwarf
четвъртък 04 февруари 2010 - 02:28:56
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Ся остава и 1 чалгар и никъв ?анс на сбирка да се разберем за музиката

Най-отгоре
andreyo
четвъртък 04 февруари 2010 - 14:41:42
Регистриран потребител #10
съобщения: 193
Аз понеже не казах нищо за това което слу?ам та: слу?ам почти всикчко ,като се почне от хард рок -W.A.S.P. Whitesnake и т.н мине се през Big Tymers някой бе?е споменал ретро от 85-90-98година хаус електронна музика всичко което ми хареса Carl Cox и се стигне до Горан Брегович духова музика ,реге малко UB40 Freestyle break dance и така а с Диджейство малко се занимавах то пусках в една дискотека с долнопробна техника но ми е хубаво и се занимавам по малко на лаптопа нямам грамофони а много искам ,но много ми стават хобитата а съм безработен все пак

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 44 45 46 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF