1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Hoodride Weekend

<< Предишна тема | Следваща тема >>
12-13 МАЙ Саранци 2012г.
Отиди на страница  «1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
projektzwo
понеделник 31 октомври 2011 - 16:30:24
К'во става сега, че нещо не успях да разбера много много какво се случва...
Ако искате среща сега до края на годината, аз най-вероятно ще съм свободен декември, но предполагам ще е неудобно за повечето.
За пролетното шествие е ясно че ще присъствам, въпреки че от сега за конкретна дата е трудно да кажа дали ще съм свободен/зает.
Предполагам, че всеки ще е "ЗА" самата среща, но ще се започне с предположения кога е свободен и т.н., мисълта ми е да се погледне календара за 2012, да се види кога се събират повече от 2 почивни дни и направо да насрочваме от сега датата. В противен случай все си мисля, че няма да постигнем консенсус, а и в крайна сметка целта е да се съберем колкото се може повече хора.

[ Редактирано понеделник 31 октомври 2011 - 16:31:28 ]
Най-отгоре
BukTop
понеделник 31 октомври 2011 - 16:49:12
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Аз нямам кой знае какви претенции за дата! Стига да знам от рано, ще си направя така смените, че да съм свободен тогава. Притеснява ме единствено пътя, тъй като не съм много ориентиран... и ще се радвам ако се организираме няколко групички от страната, които да пътуваме заедно към София.
Най-отгоре
projektzwo
понеделник 31 октомври 2011 - 16:50:19
BukTop написа ...

Аз нямам кой знае какви претенции за дата! Стига да знам от рано, ще си направя така смените, че да съм свободен тогава. Притеснява ме единствено пътя, тъй като не съм много ориентиран... и ще се радвам ако се организираме няколко групички от страната, които да пътуваме заедно към София.

Пътя ти е най-малкия проблем, след като стане ясно кой точно ще идва, ще си направим няколко сборни пункта и ще пътуваме групово...
Най-отгоре
Chris
понеделник 31 октомври 2011 - 18:17:13
Регистриран потребител #1
съобщения: 4006
Пътуването на групи ще е супер
Април устройва ли ви? Всъщност, нека първо Тони каже кога ще е свободен...

Най-отгоре
Dwarf
вторник 01 ноември 2011 - 14:33:34
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Април е перфе а пътуването за София по групички е ясно а имам и камера .

Най-отгоре
projektzwo
вторник 01 ноември 2011 - 14:43:37
На мен Април също ми звучи добре, не знам обаче дали има от къде да се види кои са празнични и почивни дни за 2012г.

Пловдивската група ще пътува отделно, то е ясно, иначе много излишни километри. От другата страна на балкана сме Търново, Русе и Плевен, предполагам ще пътуваме в комплект
Най-отгоре
Machinezz
вторник 01 ноември 2011 - 15:02:58
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Tони,април нали няма сняг при теб?!

Master yourself
Най-отгоре
projektzwo
вторник 01 ноември 2011 - 17:16:53
Machinezz написа ...

И през май месец може да има, но мен лично това не ме притеснява...
Най-отгоре
Machinezz
вторник 01 ноември 2011 - 17:37:16
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
projektzwo написа ...

Machinezz написа ...

И през май месец може да има, но мен лично това не ме притеснява...

Eдно е 20 градусова вечер,друго е 5 градусова! Освен ако всички не сме на градус...

Master yourself
Най-отгоре
CeCko2
сряда 02 ноември 2011 - 10:13:14
Регистриран потребител #332
съобщения: 287
Супер идея , много нестандартно място , тамън като за нашия форум! И според мен е добре да е Април за да си избегнат Балове и Студентски сесии.
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF