1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Hoodride Weekend

<< Предишна тема | Следваща тема >>
12-13 МАЙ Саранци 2012г.
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Machinezz
събота 29 октомври 2011 - 18:54:45
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Тук се обсъжда така желаната ни среща!

stormsven написа ...

Па аз съм си тук . Абе имам дъски секви работи и т.н.... Ше напраа тия дни неколко снимки на двора и подхода към него да видите кое как е. Не че ше разберете нещо Ако па толко нещо се обърка бензиностанцияте е срещу мен и има место мноо.
линк

stormsven написа ...

Така то ясно че мое да ми се идва на гости кой кога иска. Ама за събор си трее подготовка и най-важното добро време. Аз викам да почнем да мислим за някъде късна пролет. Да има зеленина, да може да се седи дълго навън и т. и т.н. Аз ако решим да е при мен ше се организирам подобаващо. Ше направя рампичка за да могат да влезнат и друснатите на асфалта машини.Тревата ще я изкося на минимум за да твърд терена и да може да се върти спокойно. Ще наслагам шатри , столове, скари ,ше организирам кътове за ядене, готвене, чилл, хващане на тен и т.н. Кенеф е верно че е далече ама е мноо далавера като не трее се плаща нищо. Пък все пак има и удобства малки за мацките и нема да е като у гората. Мое се пазарува наоколо. Сервиз добър (недай си боже) наблизо. Абе ше се постарая за сичко нема му мислите. От вас само да дойдете и да си довлечете мацки, пиячка и кльопачка. Всъщност ние с някой от София може да се погрижим за последното за да не влачите излишно. И това може да се организира без проблем. Време за мислене и обсъждане много. Ама ше го напраим така,че да засрамим тунинг събор . Аз така и така си праа двора да ми е гот на мен така че желанието ше ми е двойно. Секи ше си каже предпочитания и изисквания без да се притеснява. Има само неколко правила - на секи бастун поне една мацка за пропуск да си носи . Може да се организират и излети наблизо. Има интересни места на по около 10ина км. Срещу нас на 5 мин пеша кой иска мое се разхожда по баирите. Абе нема и мацките да изперкат от простотията ни съвсем . За кой па не мое да дойде ше пробваме да пуснем една камера некъде онлайн . Абе ше го напраим . Имам вода за миене на колите на място. Ше накупа автошампоан и т.н (има база за производството им на 10 км от мен и ги зимам на цени на едро ). Абе ше е перфето

Machinezz написа ...

Като знам какво е при теб и като се организираме да направим поне половината от нещата няма да ми се тръгва после,ше си опна една палатка и ше събирам за каравана в твоя двор! Прав си,че трябва да е топло,сега вечерите са клинч,дори през деня да е топло и както сменяме времето утре,в 17:00 ще е тъмно вече! Пролеттна мен,пролетта с Ким може даже да си отпразнуваме рожденните дни при теб-29 май късна пролет!!!! Няма да има такова изборчване,няма!!!
Пада се вторник,малко е неудобно така че може да е или на 26.05 или на 02.06,предпочитам 02.06.2011г. да може да черпим за навъртените годинки..... Ще направим стикери за случая!!!!
Айде и Крис да си каже мнението за датата.

[ Редактирано петък 16 март 2012 - 14:01:41 ]

Master yourself
Най-отгоре
Reptile
събота 29 октомври 2011 - 19:31:19
Регистриран потребител #293
съобщения: 239
Гледам за 2012 пролет-лято се гласите Ако е така може и аз да съм на лице, че сега 8 декември, рождени дни, коледи, нови години...много пътувания, много разходи. Но ако говорим за пролетта вече е друг въпрос, особено ако направим организацията отрано.
Най-отгоре
Machinezz
събота 29 октомври 2011 - 19:33:43
Това е идеята ма мен! От рано да се знае и да се коментира.

Master yourself
Най-отгоре
BukTop
събота 29 октомври 2011 - 20:16:09
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
02.06.12 е идеално!
Най-отгоре
Chris
събота 29 октомври 2011 - 21:05:44
Регистриран потребител #1
съобщения: 4006
Днес се видях с Тихослав в Плевен (Малко набързо, но много късно се сетих да му се обадя). И двамата си говорихме за една такава среща. Стигнахме до извода, че няма значение къде ще е. Да, цените на горивата са страшни, но както каза той "за веднъж" ще се бръкнеме.

За място нямам претенции. А за ден, дата, месец още по-малко. Винаги мога да се освободя.

Момчета, кажете ориентировачно някви месци в които ще ви е по-удобно. Ще се съобразиме с мнозинството...

Най-отгоре
Dwarf
събота 29 октомври 2011 - 21:23:52
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Април на мен ще ми е най удобно защото Май може пак да се засилвам към Норвегия

Най-отгоре
Machinezz
събота 29 октомври 2011 - 22:13:45
Срещата която ще мислим с Тони за пролетта е за Саранци!
Иначе за друга среща няма да е лошо също да се организира където и да е!

Master yourself
Най-отгоре
Weezy
неделя 30 октомври 2011 - 01:30:56
Регистриран потребител #208
съобщения: 342
Сега като се замислих, пролетта вече ще съм взел книжката, както и возило и с удоволствие ще се присъединя към срещата/събора

VW Golf mk2 1.6 JP
Най-отгоре
Tony
неделя 30 октомври 2011 - 11:12:27
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Мда мда

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
неделя 30 октомври 2011 - 17:56:21
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Тони ще се спукат къщата и двора по шевовете

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF