1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За сайта

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Отзиви за новата визия.
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Machinezz
четвъртък 06 октомври 2011 - 18:12:01
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Приятели,опитваме се да се доближим максимално към изчистена визия на сайта и с времето се научихме да ценим семплата красота на нещата и се стараем да я пренесем и тук!

Споделете дали Ви допада новата версия,кое Ви дразни и тн.

До сега не сме подминавали проблемите и радостите,и сега няма да е така,но оценете и факта,че хората занимаващи се с проекта hoodride-bg сме една шепа само и даваме всичко от себе си,за да се забавлявате и творите максимално удобно и полезно!
Има още какво да се прави по обработката на визията,но всичко с времето си!

Master yourself
Най-отгоре
garfild
четвъртък 06 октомври 2011 - 18:48:31
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
На мен ми харесва, по-удобен е от преди. Но ми се струва, че стария беше по-лек за компютъра. Мисля, че фонът е излишен

Най-отгоре
BukTop
четвъртък 06 октомври 2011 - 21:01:44
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
garfild написа ...

Мисля, че фонът е излишен

И аз съм на същото мнение.
Иначе като цяло ми харесва, малко бялото ми идва много светло, но мисля, че по-скоро проблема е в мен.
Друго, което ми прави впечатление е, че шрифта е малко дребен (и преди си беше). Вярно,че може да се зуумне от браузъра, но все пак...
Най-отгоре
bikera_
четвъртък 06 октомври 2011 - 21:30:36
Регистриран потребител #405
съобщения: 48
Много добре е станало

Най-отгоре
jjustrustt
четвъртък 06 октомври 2011 - 22:18:44
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Всичко ми харесва! Благодая на модераторите за положените усилия !

Най-отгоре
projektzwo
петък 07 октомври 2011 - 10:14:00
и аз съм доволен от промените, с леки забележки/препоръки от моя страна:

1. може да се промени шрифта, не големината а вида му.
2. лентата с лични съобщения, най-отгоре, може да се направи някакъв малко по-светъл цвят или поне цвета на шрифта, че се чете малко трудно.

Keep up the good work!
Най-отгоре
garfild
петък 07 октомври 2011 - 12:25:06
projektzwo написа ...

и аз съм доволен от промените, с леки забележки/препоръки от моя страна:

1. може да се промени шрифта, не големината а вида му.
2. лентата с лични съобщения, най-отгоре, може да се направи някакъв малко по-светъл цвят или поне цвета на шрифта, че се чете малко трудно.

Keep up the good work!

И аз ще се радвам това да стане. Иначе ми беше доста светла страницата от началото, но вече свикнах

Най-отгоре
Chris
петък 07 октомври 2011 - 15:57:08
Регистриран потребител #1
съобщения: 4007
Беше ме страх да пусна подобна тема, защото в повечето случаи промените не се приемат добре. Радвам се, че ви харесва, скоро ще има още новости. Има какво още да се желае. Да, шрифта е дребен и има нужда да стане една идея по-голям. Да, лентата с личните почти не се вижда, това и мен ме дразни, но нещата тук стоят по по-различен начин и се надявам съвсем скоро и това да оправя. Да, по-светъл и "бял" е от преди - това ми беше целта Да, възможно е фонът да забавя зареждането на страницата при по-бавна връзка, ще помисля как да поправя и този проблем
Успоредно с тези промени се разработват и нови функции и "благини" за hoodride-bg, но всичко с времето си. Бъдете търпеливи!

Поздрави!

Най-отгоре
garfild
петък 07 октомври 2011 - 21:38:04
Хрумна ми една идея! Това се случва редко. Възможно ли е да се направи така, че за да влизаме в някой от подфорумите, да се цъка на иконата в ляво. Досега беше възможно само на надписа. Надявам се да сте ми схванали идеята

Най-отгоре
DorkstaR
неделя 09 октомври 2011 - 17:44:23
Регистриран потребител #78
съобщения: 2501
Поздрави! Сега съобщенията са много по-удобни (само малко по-светлички да са, но това вече го обсъждахте)! Аз се кефа на изчистен вид и тн., обаче преди визията повече ме кефеше, горе самия надпис HOODRIDE-BG и тн. повече ме кефеше с колите отстрани! Сега ми седи малко постно, много светло и обикновено или аз още немога да свикна.. нз.. . Като цяло сега е по-удобен за ползване, но визията ми е малко обикновена.. Важното е да има развитие !!!

[ Редактирано неделя 09 октомври 2011 - 17:45:18 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF