1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Срещи и мероприятия

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Случайни срещи по родните пътища...
Отиди на страница  «1 2 3 ... 26 27 28 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Мъро
четвъртък 05 януари 2012 - 17:47:08
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
...тя организацията пак липсваше
К'во приказваш... моята още седи,велико пътуване беше

ПП:...чак едно куче се обърна

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
BukTop
четвъртък 19 януари 2012 - 18:55:13
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Днеска на паркинга на Техническия имаше една сива хонда със стикеросан калник. С варненска регистрация беше, ама бързах за упражнение и нямах време да я снимам...
До 23ти съм там, ще гледам да осъществя контакт, ако я видя пак.
Най-отгоре
BukTop
събота 21 януари 2012 - 15:10:41
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Днеска пак на паркинга на ТУ, пак хонда, само че червена със стикеросана капачка на резервоара... Явно т'ва е новата мода при хондаджиите (не, че има лошо)
Естествено аз пак закъснявах и не съм снимал...
Най-отгоре
maniaka
събота 21 януари 2012 - 15:29:12
Регистриран потребител #9
съобщения: 648
Снощи засякох DorkstaR в Надежда на ул.Хан Крум(май че беше) на Петрол бензиностанцията,свирнах ама бях с мерцедеса и не ме отрази колега.

Пред винкело всички са равни,пред ГолфО всички са бавни....
Най-отгоре
Chris
събота 21 януари 2012 - 15:43:53
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Тази седмица, в студентски е засечено bmw с ръжда и надпис "hoodride" на капака. Модел не знам, приятел го е засякъл. Познавате ли го?

Най-отгоре
DorkstaR
събота 21 януари 2012 - 19:54:36
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
maniaka написа ...

Снощи засякох DorkstaR в Надежда на ул.Хан Крум(май че беше) на Петрол бензиностанцията,свирнах ама бях с мерцедеса и не ме отрази колега.

Ми то бмв-то почти всеки ден иска да ходи до тоя Петрол.. та ако пак минаваш свиркай по-настоятелно... аз ще се оглеждам и за Меркове...

[ Редактирано събота 21 януари 2012 - 19:55:18 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Chris
сряда 14 март 2012 - 20:28:12
Една случайна среща днес, към 18:20 на булеварда на Орландовци, пред Баухаус. Мисля че срещнах DorkstaR със синьото кабрио. Почти съм сигурен, че беше той... няма как да има втора такава 30-ка...

Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 15 март 2012 - 17:18:08
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Възможно е ... палатката я докарах понеделник и я цъкам вече... ама свиркайте.. то през "бризента" се чува

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Chris
четвъртък 15 март 2012 - 19:53:39
Чува се, но ти прелетя много бързо, а аз тъкмо излизах от локалното на магазина и не можах да реагирам.

пп.
Като видите много мръсна Мареа с лепенки Баухаус - аз съм.

Най-отгоре
CHOCHONE
вторник 20 март 2012 - 01:29:04
Регистриран потребител #113
съобщения: 597
в Пловдив до хотел Норис засякох едно фичо с ръждав капак,на някой от форума ли е

„Един Мерцедес-Бенц винаги трябва да изглежда като Мерцедес-Бенц”— Bruno Sacco
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 26 27 28 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF