1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Срещи и мероприятия

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Случайни срещи по родните пътища...
Отиди на страница  1 2 3 ... 26 27 28 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Chris
понеделник 25 юли 2011 - 14:38:55
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Вече много хора казват, че често срещат коли с ръждиви капаци, които не са от форума. Самият аз вече на няколко пъти виждам една Корса с ръждив калник и обелен капак, разминах се и със синьото Пунто с заден капак целия в стикери... та това е замисълът на темата - който срещни форумска, или нефорумска кола из родните градове и пътища, нека драсне няколко реда + снимка по възможност

Търсят се коли, които отговарят на стила, идеята и духа на hoodride-bg, но остваваме с уговорката, че не всяка изгнила Лада е РАТ

Да започна аз...

Едно момиче, което често минава през работа с нейната Корса...

И с този шарен герой се разминах преди седмица-две из дефилето... отпред не го познах, но в последния момент видях в огледалото това...

Снимката не е моя, от фейсбук е, но колата 100% беше тази

Хайде, споделяйте видяното по родните пътища... всякакви потенциални нови потребители са добре дошли

[ Редактирано вторник 23 август 2011 - 23:10:17 ]

Най-отгоре
Machinezz
вторник 23 август 2011 - 23:08:08
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Миналата седмица в Созопол забелязах този Пасат и мисля,че Андрейо ще го познае,но да видим.

Master yourself
Най-отгоре
BukTop
сряда 21 септември 2011 - 16:43:10
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Днес засякох една сива плевенска Вектра, от старите, предния капак беше целия в стикери. Беше паркирана до една от автокъщите на входа на Варна. Нямах време обаче да спра и да потърся собственика...
Най-отгоре
Chris
петък 07 октомври 2011 - 16:02:33
Днес, към 08:30 сутринта на Ломско шосе видях Пепи (maniaka), който беше попаднал в опашка от коли опитващи се да влезнат в София. Светнах, свирнах, но много бързо минах покрай него и май се обърна в последния момент. Дано в огледалото е видял стикера на задното ми стъкло.

Най-отгоре
Chris
събота 15 октомври 2011 - 15:43:38
Отново случайна среща с Тихослав, в Свищов... много набързо...
Брат, не посмях да ти звънна, да не си в залата и ти написах смс да ми кликнеш като излезнеш, но така и не звънна и затова си тръгнах. Дано си взел изпита

Най-отгоре
andreyo
събота 15 октомври 2011 - 21:59:17
Регистриран потребител #10
съобщения: 193
Пасатора е на мой колега Павката наше дело са стикерите

Най-отгоре
CeCko2
четвъртък 15 декември 2011 - 10:09:36
Регистриран потребител #332
съобщения: 287
Вчера видях на ОМВ Цариградско една Вектра А със стикериран капак и ЕН регистрация на някой колега от форума ли е?
Най-отгоре
projektzwo
четвъртък 15 декември 2011 - 13:34:44
CeCko2 написа ...

Вчера видях на ОМВ Цариградско една Вектра А със стикериран капак и ЕН регистрация на някой колега от форума ли е?

Аз веднъж я засякох на паркинга пред х-л Ростов. Предполагам не е на човек от Плевен, може някъде от покрайнините...
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 05 януари 2012 - 15:58:54
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Снощи по чиста случайност се озовахме с Тишо(projektzwo) при Крис(Kim_ko) в Свищака,макар и малко на бързо се получи страхотна среща!
Крис имаше усмивка до ушите

ПП:Момчета като се сетя за пича с таксито,още се смея

[ Редактирано четвъртък 05 януари 2012 - 15:59:38 ]

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Chris
четвъртък 05 януари 2012 - 17:21:43
Каква случайност? Аз знаех, че ще дойдете, но не вярвах, че толко лесно ще се организирате! Евала!
А и вашите усмивки бяха 24 карата... не знам защо!

Човека с таксито (да разберат и останалите): "Ам, чи то не е хуу чак толко ниско..."

п.п.
Мъро, сложи снимката (нищо че е тъмна)... че нямам кабел, за моята...

[ Редактирано четвъртък 05 януари 2012 - 17:23:14 ]

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 26 27 28 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF