1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Hoodride-bg.com :: Посрещане

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Представяне
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
mrtn
понеделник 01 август 2011 - 22:56:11
Регистриран потребител #404
съобщения: 4
Хайде и аз да се представя - Мартин, на 21 години, от град Ямбол, студент в Бургас, даващ мило и драго да бъде сред автомобили, но по стечение на обстоятелствата - няма автомобил, нито шофьорска книжка. В кръвта ми освен бензин, дизел, газ, метан и други добавки се моткат и разни ноти, иначе казано с музика обичам да се занимавам, на периоди, но се занимавам Това е общо взето за мен, а това отдолу (клипчето) е поздрав за всички във форума

П.П. За форума разбрах ... абе започна се една дискусия в Тунинг.бг форума 2008 година, на тема Hoodride от един господин, който може и тук да се подвизава prof.DFN, попита какво ни е мнението за този стил, заинтересувах се що е то Hoodride и оттогава съм запален по ръждивците

Най-отгоре
NeedHead
понеделник 01 август 2011 - 22:57:51
Регистриран потребител #408
съобщения: 6
Здравейте, казвам се Евгени на 22г от София! От доста време следя форума просто чак сега си направих регистрация... живеех с мисълта, че имам!
Колите са ми огромна страст, имам БМВ е30, което го ребилдвам на състезателна кола за дрифт! Имам намерние да взема скоро и БМВ е36, което да го направя рат..., нооо само времето ще покаже. БМВ-истче съм, от части и Ланчист

Ето я и моята гордост:

Аз:

[ Редактирано понеделник 01 август 2011 - 23:13:52 ]

Най-отгоре
quints
сряда 17 август 2011 - 19:09:46
Регистриран потребител #329
съобщения: 1
здравейте казвам се Мартин от Бургас на 21г съм следя форума от доста време и чак днес разбрах че всъщност съм си направил някога регистрация ама съм забравил занимавам се с авточасти и тва е моя кошник който в скоро време го очаква пълна промяна

[ Редактирано неделя 25 септември 2011 - 21:38:09 ]
Най-отгоре
Krismars
четвъртък 01 септември 2011 - 21:31:10
Регистриран потребител #420
съобщения: 140
Здравейте,
Аз съм Крис от Варна, наскоро научих за форума, но като цяло съм запален по Hoodride стила.
Ето една снимка на мен (ляво):

И една на Голфа:

Не е много скорошна и ги няма последните подобрения, но пак е нещо
Най-отгоре
niki6442
неделя 25 септември 2011 - 19:23:28
Регистриран потребител #430
съобщения: 2
Здравейте пичове От доста време чета във форума но се регнах тия дни.Казвам се Николай от София и съм на 18г.Общо взето пристрастен към всичко на 4 колела(от Ф1 до оффроуд).Обичам да слушам музичка силно и по много,друг е въпроса,че съседите не го обичат .Колата я очаквайте скоро (проста криза да го е..).За сега само мечтая А ето я и грозната ми мутра

Най-отгоре
jjustrustt
четвъртък 29 септември 2011 - 21:11:33
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Здравейте! Даниел се казвам от С.Марково на 7 км от Пловдив, в момента уча в СОУ ''Климент Охридски'' (Точно до кино Гео Милев ако някой иска, да мине някой път ще изпиеме по ено кафенце - o88772oo52) 8в клас . Зарибих се ас по РАТ И Хуудрайд от едни клипчета в Youtube и реших да проверя дали има и други болни мозъци в Бг. А ето ми е грозната мутра :

[ Редактирано четвъртък 07 ноември 2013 - 16:07:30 ]

Най-отгоре
Dirty_Style
четвъртък 29 септември 2011 - 22:43:29
Регистриран потребител #429
съобщения: 55
Здравейте! Аз съм Росен на 22г. от софия , най-голямите интереси са ми колите и силната и хубава музика в тях , за което нямам възможност да направя Запалих се по Рат стилът от преди година , година и малко , има доста хубави идей за тунинг , но има доста хора в българия които не го разбират . Това съм аз и колата която има още доста неща да се направят по нея

Най-отгоре
golf_8450
събота 01 октомври 2011 - 20:50:07
Регистриран потребител #439
съобщения: 1
здравейте колеги казвам се николай и разбрах за този сайт от един пич на една авто мивка .... не го знам как се казва, но много ми се радваше на количката .... както и да е. аз карам голф мк2 с леки промени по купето и в купето. С много голям мерак си направих количката и с двапъти по-голям си я карам вече. А ето я и нея ...

Най-отгоре
prezidenta
вторник 11 октомври 2011 - 20:04:05
Регистриран потребител #407
съобщения: 9
Здравеите казвам се Георги Първанов от Варна по професия музикант в военния духов оркестър свиря на туба но совен това се занимавам и с автомобили и имам нещо като сервиз ,притежавам костенурка 1200 /68-година леко пипната оттук-оттам и така:)

това съм и аз........
Най-отгоре
SuPeR_FLY
неделя 16 октомври 2011 - 12:31:50
Регистриран потребител #444
съобщения: 13
Здравейте! Казвам се Митко и съм на 23 години от гр. Сливен Водя се, че съм студент и съм завършил семестриално ТУ-Сливен... В момента работя като автобояджия от няколко години и като цяло колите са ми хоби Ей тоя грозник съм аз

По принцип съм си беемвистче и карам E30 Touring, което от 1 година си почива, че мотора почина и уж влезе в бокса само за ремонт на мотора ама се почна един скраперски проект, който се забави доста разбира се поради липса на време и пари най-вече Като цяло съм замислил stance style, но ще видим какво ще ми щукне до края Ето как изглеждаше колата като я взех и после преди да влезе в бокса

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF