1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Old School

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Peugeot 309 coupe - Сестричето
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Grizzly_2344
неделя 25 август 2019 - 13:32:24
Регистриран потребител #8865
съобщения: 18
BikerBoyy написа ...

Ще е хубаво да драсвате и по някой ред тук, във форума, за сбирки, че все още има и необлагодетелствани с фейсбук персони
И за да не е само спам, много добре ти върви новото проектче, следим!
Има ли развитие с Бийч бъгито?
Поздрави!

Има развитие, цял Август се занимавам и с 2-те
Скоро ще кача снимки на новостите
Колкото до Бийч Бъгито, направих 2 морета с общо 3000км с него, ама не мина без проблеми и това лято. Ще ъпдейтна и пасатовата тема до няколко дни ^^
П.С. ти Митака с Варненския Еклипс ли си?

[ Редактирано неделя 25 август 2019 - 13:32:51 ]
Най-отгоре
Grizzly_2344
петък 20 септември 2019 - 02:26:25
Случките от лятото:
Спицовите джанти, които с такъв мерак купих се оказа че опират при напълно навит волан. Да се е*а у главата, видял че централния отвор и междуболтовото пасват и веднага да купува
За добро или лошо, това пък доведе до купуването на 5бр 14-цолови Speedline, който бях изключил като опция, понеже им искат майка си и баща си обикновено. Човекът беше много разбран, дърт пежист, и ми ги даде за 150 със гумите
С тез телефонни шайби приключвам въпроса с джантите, поне докато не ми щукне друго да търся. Почвам да разбирам какво им е на жените с техните обувки, хаха.
п.с. На снимката огледалото липсва, щото услужлив автомивкаджия го перна с маркуча. Айде още 30лв на вятъра. Чисто ново, изненадах се, че още има

Най-отгоре
Grizzly_2344
петък 20 септември 2019 - 02:42:47
Началото на Август разходихме сестричето до Трънско. В двора на една баба се натъкнах на изоставено 309, което поопощих за 20лв. Фарове, стопове, мигачи, решетки и др. не се знае кога ще потрябват.
Интересно ми беше как се представя извънградско + скоростни "рали" отсечки като Пожарево-Златуша и Мрамор-Пенкьовци. Голям фън, правилната бегачка съм взел
Не че не изпаднаха гърнетата по тея завои и дупки де, хаха. Това наложи и подмяната на цялата изпускателна генерация от-до. На снимките се вижда преди и след, не ме питайте как са се държали с тая пернишка тел
п.с. На последната снимка е и новото воланче което сложихме. Мисля, че седи доста по-добре от 2-лъчевия, вашето мнение?

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF