1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E34 520i 24V CSTM
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
nikrizz
вторник 09 април 2019 - 15:59:53
Регистриран потребител #8797
съобщения: 27
След дълго търсене и сменяне на различни видове автомобили. Попаднах на този модел автомобил, а именно точно Е34. Нещо от вътре ме привличъше към този модел. Те така закупих си първо ( черния седан в дясно ). Голям кеф беше, 20-ка автомат с кожен салон, точно мой стил. Изкочиха ми тези джанти от човек който нямаше понятие за цената им. RH ZW3 R18 9,5/11J. И яко кеф една седмица преди да я регистрирам и мина през кат. Е ето, че момента дойде.
Наредих се сутринта на каналите (21.02.2018г) и да минавам, идва моя ред и влизам в каналите. Минаха 20,30 минути човека който проверява продължава да седи отпред и да ми гледат двигателя, извикаха още хора и така се оказа, че ме пращат на техн. инспекция която беше в друг пункт. От там отидох и оставих колата помолиха ме да изляза и да ги изчакам. Минаха два часа извикаха ме и ми съобщиха прекрасната новина, че колата е с пренабити номера на рама при което извикаха органи на ВТОРО РПУ, където ме ескортираха до РУ. Аз все още незнаех какво следва и ме притесняваше факта, че ще я конфискуват. Та обясниха ми, че колата я прибират и трябва да открият кой е извършил тази интервенция и евентуално да го санкционират. Накратко е това. След 1 година чакане, преписки, разправий и адвокати. Колата ми бе върната, спряна от движение без възможност за обратно пускане.
Започна се с търсенето на същия модел, а те вече бяха кът и нямаше запазени екземпляри, докато един ден не видях един възрастен човек да спира на кауфланда с (въпросния седан от ляво) и го попитах дали го продава. Изобщо не ме интересуваше външния и вътрешния вид. Исках само колата да е изрядна и да не ръждилник. Е човека спомена, че кола винаги се продава и ме оферира с цена която за мен беше повече от доволно. И на другия ден му съобщих на кой нотариус да се чакаме. Исках също и да сменя номера на колата което означаваше, че пак трябва да минавам канал и КАТ. Беше голяма тръпка, но накрая всичко беше точно. П.С това беше предистория. Малко по-малко ще качвам прогреса който съм стигнал до сега и вече новите ми идеи и ъп-грейди.!

[ Редактирано вторник 09 април 2019 - 16:01:11 ]
Най-отгоре
nikrizz
вторник 09 април 2019 - 16:15:14
Ето снимки вече регистрирана !!!

Най-отгоре
nikrizz
четвъртък 11 април 2019 - 16:31:44
Като за начало, преместих салона и почистих боклуците от предния собственик...

Най-отгоре
nikrizz
неделя 14 април 2019 - 22:45:23
Та нека разджива малко темичката ми, прехвърлих си джантичките от донорската ми кола . Покарах ги около 2 месеца докато един човек не се появи и настояваше да ги купи. Разбира се всичко се продава и реших да му ги дам. Тайно си мечтах за GNC Galaxy . След броени дни се сдобих с такива 9ж отпред 10ж отзад ЕТ25( което разбира се неставаше за моята кола, поради причината, че минималното ЕТ е 20... Но решихме проблема с 4бр. 25мм П.С По междудругото сложихме и едно ножче леко гумено колкото да не ми седи толкова постна към момента, затъмних си всички стъкла, мигачите отпред и отзад + американски габарити и я свалихме малко до земята, че беше като джипка

Най-отгоре
nikrizz
неделя 14 април 2019 - 22:46:51
Ето и снимка с Галаксито

Най-отгоре
wicked
вторник 16 април 2019 - 13:15:06
Регистриран потребител #752
съобщения: 788
Яко, много бойна става с тия джанти!
Стикерът с АК47 какво символизира?

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
nikrizz
сряда 17 април 2019 - 00:01:45
Благодаря ти wicked !!!!!

Нека продължа с едно ъп-че
Монтирах кът аут клапа която бях поръчал на промоцийка 30долара от Алито
междудругото получи се доста готино, можеш да отваряш и затваряш когато си пожелаеш!!
Готин мод, но скоро ще я махам иска ми се цялостна генерацийка ( дали къстъм или от 540и ще реша в последствие.)
Относно интериора
преместих си трилъчовия волан от донорската количка. Смятам, че пасна доста добре, иска ми се нещо по-ново, но към момента трябва да сменя кормилния прът, за да мога да поставя.

Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF