1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Astra G Steath Micro Sporty Camper
Отиди на страница  «1 2 3 4 5
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Stuyo
четвъртък 28 март 2019 - 10:17:20
Регистриран потребител #9030
съобщения: 39
Вече всички новости са си по местата, доволно се получи:

Тест драйв с бая народ и багаж показа, че се е получил доста приятен автомобил:

И понеже хич нямам време и като цяло май ми липсва желание да ходя на ремап, реших да пробвам другия начин (все пак без да се прецакам няма да разбера смисъл има ли):

Дойде време и за летни джанти. Сложих и новите китайски капачки:

В крайна сметка добре застана колата:

[ Редактирано четвъртък 28 март 2019 - 10:18:35 ]

Най-отгоре
BikerBoyy
петък 29 март 2019 - 09:46:43
Регистриран потребител #9440
съобщения: 6
Супер е станало всичко, а има ли ефектО от "чипа" ?
Следим!
Най-отгоре
Stuyo
петък 29 март 2019 - 10:39:42
За чипа не мога да кажа още, почти не съм я карал. Изглежда да има, но докато не изляза на дълъг път, в града е трудно да преценя. От друга страна педал бокса със сигурност работи и е доста забавен, на спорт режима ускорява много, съвсем друг автомобил е. Спорт+ и двата рейса направо ме е страх да ги пробвам. На Еко режима усокоровя много плавно и приятно, като отпусна газта и налмалява плавно, за магистрала мисля ще е доста подходящ за дълъг път, особено в чужбина.
Отделно изглежда наистина с педал бокса имам много по-малко лаг и турбото ми се включва бая по-адекватно (гледам го на бууст метъра).

Ето и още един ъпдейт - сложих си най-накрая лед бара. Стойките са останали планки от спирачните ми маркучи + дълги стрътове:

Все още не съм му вързал окабеляването, та нямам идея как точно свети.

Най-отгоре
Stuyo
петък 05 април 2019 - 13:45:47
Отдавна се каня да си боядисам гумите с бял маркер, че е по-селско. Ето една снимка от село:

Докато си боядисвах, имах и компания:

По всичко личи, че и жабчо одобрява:

Сложих и щипки от страни на бронята, най-накрая се прибра където и е мястото:

Сложих и жапонсиките бибитки, лед светлините на бронята и едни протектори за мигачи на Jeep:

Също така си купих и нови фарове, тея поне светят добре:

Най-отгоре
ram_page
петък 03 май 2019 - 15:35:19
Регистриран потребител #8841
съобщения: 2
Понеже този педал бокс е новост за мен, до колкото разбирам това което прави, е да контролира сигнала подаден от педала на газта към ЕКУ-то (то от своя страна да променя сигнала към дросела)? Race chip модула ли реално контролира този сигнал ?

Мислил ли си да експериментираш със задното крило ?

Кита за конверсия към шпилки надежден ли изглежда? От доста време си мисля и аз да минавам, само че със шпилки от евроболт. Може ли линк към магазина от който си ги купил? Интересно ми е какви са им характеристиките.

Успех за нататък с последващите подобрения!
Най-отгоре
Stuyo
вторник 07 май 2019 - 09:15:36
Педал бокса няма общо с чипа, да, променя само сигнала от педала. Като цяло съм доволен как работи, макар и да е доста скъп.

Шпилките са закалена стомана, 10.9 якост. Поръчват се по модел от Англия по Ибей. Не са много евтини, но са надеждни. Проверявах ги няколко пъти вече - не са мръднали. Гайките ги взех от тук, доволен съм и от тях.

Иначе какво имаш предвид за задното крило? Педполагам върши някаква работа, но аз като цяло съм с доста умрял двигател :Д

Най-отгоре
ram_page
понеделник 20 май 2019 - 09:56:30
Регистриран потребител #8841
съобщения: 2
За крилото имах в предвид визуално експериментиране
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF