1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Silver Swedish Wagon.
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
dinkow
четвъртък 19 юли 2018 - 19:53:12
Регистриран потребител #8511
съобщения: 247
Така събирам материали, за да качи снимки, но мога да подскажа, че колата се подготвя да става на въздух т.е събирам необходимите материали до сега съм намерил(бутилка за въздух от фреон 15л. 200бар. Естествено няма да е повече от 5-10бар налягане) Компресор от Х5(за въздух)
Life on air .....

FB:PhotoMonkeys|I Love RAT Style|Volvo V40!
Най-отгоре
dinkow
събота 11 август 2018 - 10:03:11
Здравейте момчета! Тъй като Крис ми заключи другата тема, а и няма смисъл за един пост да я отключва тежко ми е да го кажа, но първата ми кола проект си отиде не защото нямаше потенциал в нея, а защото заради моите глупости я съсипах. Радвам се, че беше с мен през тези години, радвам се, че Тя беше първата кола с която ми беше и първата среща с Татяна. Като цяло съм супер доволен от това което беше, но до тук. Колата утре и давам двигателя на един човек и заминава за НАДИН. Благодаря на всички вас особено на Татяна, че ме подкрепяхте и ме вдъхновихте да продължа да я правя на миналата сбирка. Благодаря за всичко. (Тони, Крис, Тони(Стария), Цецко, Миро, Роско, Коко) и доста други.

Относно другото Волво ето няколко снимки:
Намацах в жълто спирачните апарати
И сложих за проба куфар на тавана.

Най-отгоре
dinkow
сряда 22 август 2018 - 20:15:49
Така през тези дни в които не пишех се случиха доста неща.
закупих лупи за късите ми светлини и с помоща на Миро оправихме нещата. Сред това боядисах бибитките, че бяха черни

Най-отгоре
dinkow
неделя 30 декември 2018 - 10:12:24
Пичуи забравихте ме Доста глупости преминахме докато отново си стъпим на краката сменихме дестинацията на Варна. В последствие докато почнем работа беше трудно нямаше излишни финанси за колите. Една лелка не ме видя и спря в мен и ми огъна панела, но и това ще се оправи. Направих корите в каре като на ГТИ Голф. Купих целия MS Kit. Скоро се почва.
Отново права тръбъ от колекторите до отзад..

Най-отгоре
dinkow
понеделник 07 януари 2019 - 23:05:45
step by step

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF