1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Silver Swedish Wagon.
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
dinkow
сряда 30 май 2018 - 09:44:53
Регистриран потребител #8511
съобщения: 248
Здравейте момчета пак съм аз.. За съжаление трябваше да се случи това, по точно да закупя ново Волво тъй като черното не беше документално изрядно и ми изчезна мотивацията да го събера отново.Новата кола е Volvo V40 отново комби, но дизел 1.9 дци 102к.с което не ми е проблем.защото никога не съм.бил състезател. Доста се чудих дали да направя тази стъпка с нова кола.. Обсъдих го с Татяна(половинката ми която всички знаете) и повечето момчета от форума.
Нека промяната започне.
Колата я взех с плюш салон който за удобство нямаше грешка, но визуално трагедия. Снимката е примерна защото нямам на моя салон, но 1към 1

Тъй като дизеловите нямат толкова екстри смених салона с този от другото и стана съвсем друга бира.

интериорно за сега това. Следва продължение до хуудрайд събора.

FB:PhotoMonkeys|I Love RAT Style|Volvo V40!
Най-отгоре
dinkow
четвъртък 31 май 2018 - 09:27:47
Тъй като седалките вече са се захабили малко или много от времето купих боя за естествена черна кожа и боядисах всичко в колата що е кожа Взех CD отново оригинално, но с възможност за запояване на аух и дискове. Примерна снимка за това което мисля да се случи

Най-отгоре
dinkow
неделя 03 юни 2018 - 17:33:28
Опии малко прогресче. Намерих от ударено Т4 пластмасови калобрани и вежди леко спрейче и малко силиконче и стана чудо. Вече сме с черни стъкла отпред.

Най-отгоре
dinkow
събота 09 юни 2018 - 10:29:27
Свалих решетката и я боядисах в черно прехвърлих окачването и заспа.

Най-отгоре
Chris
събота 09 юни 2018 - 16:58:59
Регистриран потребител #1
съобщения: 3995
Колкото повече я гледам, толко повече си мисля, че й трябват черни фарове и нищо повече...

Най-отгоре
dinkow
събота 09 юни 2018 - 21:52:15
Те като цяло не са нищо особено ами са боясисани вътре ако ги направя през лупа няма да имам проблем да ги боядисам

Най-отгоре
dinkow
петък 15 юни 2018 - 18:01:44
Промените продължават. Вкарах я за цялостно обслужване на мотора. Купих чисто нов мигач, а и сложих първите стикери хаха. Т4 пакета е допълнен изцяло

Най-отгоре
RatLife
петък 29 юни 2018 - 12:31:15
Регистриран потребител #8805
съобщения: 7
Мислил ли си да сложиш на тази ДТМ кита,който започна да правиш за старата?
Най-отгоре
dinkow
петък 29 юни 2018 - 19:50:30
Не тя е фейслифт и не пасват нещата, но на националната ще има избухване

Най-отгоре
dinkow
неделя 15 юли 2018 - 09:17:10
Седмицата която не бях качвал беше защото правих цялостна трансформация, а по точно черни пластмаси на фаровете, добавка MS Design.
Във крайна сметка се оказа както ви казах на всички, че докато дойда до събора не можех да вдигна повече от 100 и 2000 оборота. Закарах колата при моя човек който ми прави генерацията и се оказа, че съм със 2 катализатора и двата са зверски запушени, но ги махнахме де, а на място на всичко тръба нераждъвейка на ф63 и гърнето само остана да сложа от старото волво което е от Еклипс Турбо.

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF