1
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
roro
неделя 30 юли 2017 - 02:15:49
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
Здравейте на всички. Преди една година закупих от.мой приятел компакта който го беше изрязал и направил на пикап.Имаше двигател м50б20 който загина в мойте ръце,олекотена имаше само две седалки и табло заварени някви тръби една върху друга а не свивани на тръбогиф и заварен диф,предни амортисьори билщайн с некви червени пружини,а отзат беше с червени пружини и оригинални амортисьори и ги смених със жълто кони от е34 за 30лв от.мегапартс.
. И една вечер се чудих кво да правя и реших да я правя в рат.Има 3 тона кит моя търкане падна. След като умря старата двайска я зазимих за почти година докато намеря читъв двигател. Преди месец я извадих от навеса потънала в един тон прах последва измиване. Бях и приготвил носачи от е46 с един приятел в 10 вечерта реших ме да ги сложим. След няколко дни пак по нощите с една каса бира решихме че трябва да изрежем вратите и да махнем механизмите за ел.стъклата и да заварим една тръба между задните бумбета речено сторено та до 6 сутринта. На другия ден взех донора свалихме мотора и скоростите и за 300лв взех мотор скорости фарове седалки и квото си харесам.

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF