1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Mercedes Benz CLK W208
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
nikrizz
четвъртък 29 юни 2017 - 11:24:34
Регистриран потребител #8797
съобщения: 34
Здравейте!! Аз съм Николай и пуснах тема, за да ви представя малкият ми проект, а именно развитието на колата ми.]

Така докато стана на 18 и взема книжката, само променях визията на семейната кола.Колата беше закупена преди около 5 години и беше гаражна. Като малък бях голям фен на JDM машините и реших, че Мерцедеса ще бъде German JDM :Д, всичко ми струваше много лепенки, багажник и джанти.

[ Редактирано четвъртък 29 юни 2017 - 11:26:53 ]
Най-отгоре
nikrizz
четвъртък 29 юни 2017 - 12:08:20
Понеже вмомента колата не е с тази визия, ще кача ъпдейтите до сега които съм правил и какво замислям. След като взех книжката за начало JDM идеята ми омръзна и се захванах по случая.

Отне ми около 4 часа отлепяне и час търкане с корселин и междувременно махнах досадните табелки ЦЛК и емблемата.
След около месец застой реших да разгледам малко афтърмаркет тунинга и си харесах стопове които в началото не ми допадаха, но пък с времето супер много започнаха да ме кефят.Реших да премахна багажника от тавана и да затъмня прозорците.

Зимата претърпях кофти катастрофа последвана с скъсан заден мост,счупени джанти, огънат капак, калник, изкривено купе, пръснато газово, начупено цялостно окачване.

След около 2 месеца ремонти, много труд и усилия колата вече беше в движение!!

Реших, че няма да продължа така с тези грозни 15тки и започнах да си търся джанти. След около седмица две в търсене изкочиха на добра цена едни 16ки. Доста си промени визията само с едни джанти което ме впечатли.

Много ме дразниха тези жълти фарове и като за първи път пробвах с сини крушки, но беше ужасно, вечерта нищо не се виждаше и се молих да не завали дъжд :Д иначе си беше гъзарийка, даже си премахнах и габаритите, защото някак си не си допада жълто и бяло

След месец траене с тези китайски крушки преминах към горното ниво , а именно Xenon.
+ че една неделя реших да преобразя предната маска !

Резулатът ми вдъхна идеята, че колата отива към Black Edition, а фолирането на предните стъкла ми беше една от идейките.

Започна се с фолио на 35% и то от евтиното както го водят 8 лева ролката. Учих се да фолирвам. Изхабих 2,3 ролки. Покарах месец с тях и разбрах, че работата няма да бъде така и преминах към 15% с американско фолио.

Искам да вмъкна от към интериор. Топката за скоростния лост лятото ми се пръсна и разхвърли някакви кремища и я заменихме с Спарко

Ъпдейтнахме и музиката малко за кратко беше с Сони плейър, но ако ще бъде хубаво нека да бъде и я замених с Pioneer доста скъпичък, но пък доста промени музиката.

Добавихме и бас касичка която вмомента си чака едно хубаво усилвателче, защото вмомента съм с доста слаб Thunder.

Това е за сега, скоро замислям генерация + интериорен ъпдейт! Приемам всякакви съвети.

Най-отгоре
billyibiza
четвъртък 29 юни 2017 - 13:13:25
Регистриран потребител #8748
съобщения: 7
Случайна среща.

Най-отгоре
nikrizz
понеделник 03 юли 2017 - 00:35:32
Уикенда започна първо с баня, а после с така чаканата промяна във музиката т.е усилвателя! П.С поради технически неизправен, усилвателя го върнах във магазина и го замених за по мощен на който скоро ще кача снимки.

Най-отгоре
nikrizz
събота 08 юли 2017 - 18:27:48
Бърз ъпдейт и малка стъпка към Black Edition а :Д

Най-отгоре
nikrizz
събота 15 юли 2017 - 16:27:57
Малко снимки от мен

Най-отгоре
dinkow
събота 15 юли 2017 - 19:03:05
Регистриран потребител #8511
съобщения: 248
Пробвай средните фарове да ги направиш жълти или да отвориш фаровете и да боядисаш горна

FB:PhotoMonkeys|I Love RAT Style|Volvo V40!
Най-отгоре
nikrizz
вторник 18 юли 2017 - 18:30:49
Ъпче :Д Къстъм Камуфлажче си направих и ме кефи

Най-отгоре
nikrizz
петък 28 юли 2017 - 19:17:29
Малко спамче

Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF