1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Поредното Subaru ! Поредната ми Финансова Грешка !
Отиди на страница  «1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
Filip
неделя 28 май 2017 - 22:12:54
Регистриран потребител #621
съобщения: 320
Работа по суби не се върши. Преди него реших да си оправя малко фаровете на ежедневния боец. Реното имаше свещи вместо къси.

опа излъгах едното е рефлектор от халоген за Суби haha

[ Редактирано неделя 28 май 2017 - 22:14:24 ]

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
Filip
понеделник 12 юни 2017 - 10:19:32
Ето ги готовите рефлектор.

Най-отгоре
Blad3maz7eR
понеделник 12 юни 2017 - 14:09:44
Регистриран потребител #8736
съобщения: 305
Колега ти ли си ги прави или някоя фирма? Ако е фирма може ли телефон(на ЛС)
П.П. Ако въпроса ми се смята за спам може модераторите да го изтрият

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
Filip
четвъртък 22 юни 2017 - 21:33:40
Клиото е готово. Следва скутер и от понеделник почвам Суби леко леко.
П.с. Фаровете не се дадоха да има сложа фолио но халогените да.

[ Редактирано четвъртък 22 юни 2017 - 22:53:50 ]

Най-отгоре
Filip
неделя 02 юли 2017 - 20:12:31
Те и работата по Суби-су почна лекинко. Снимките ще покажат ко свършихме днес хаха. Ръждатата която ще предизвика наводнение

Най-отгоре
Filip
вторник 22 август 2017 - 20:59:50
Оля група работа леко леко се върши работа по Суби-су. Вече няма дупки по таваня Дъртия да ми е жив и здрава за 5 дни го направи , и слава на мен си че пазих една врата от корееца . Беше чуден донор на ламарина . И както всички знаем не е Суби ако не се чува. Чакам един фр да дойде да сменяме на един Шкодилак разни тампони и пича ми носи гърне . Шкодата я извадихме от гаража в 21, в 00:30 запалихме Суби-су всички съседи вече ме мразят . другото което реших че ще погледна беше задните дискове защото имаше едно свирене. Поръчах си накладки за ръчната дискове както си трябва и я почнах .Почнах от левия диск и ка,кто си е по учебниците два болта и диска си излиза леко. А да малко го раздвижих с чукът но . Махам го и от вътре изпадаха всички части дето държат накладките Чудно как няма свири те са спирали нонстоп. Взех нови пружинки да е както си трябва и какво установих гледайки от дясното колело което не се разпадна ,че някой идиот е пипал и едната пружинка която събира накладките като пуснеш ръчната е не където трябва. Малко борба болка в пръстите . ЗАщото викам аз чакай дъртия напиня Събрах колелата и почна да ме човърка от вътре сложих гърне ама не съм я карал . Викам ще трябва да я тествам да ама аз и предницата свалих и там имаше Греда да де нямаше Греда под бронята . Пак дъртия майстор в действия П профил и дай след два дни нова греда и щото сме почнали и двете планки за халогените направи. Аз отворих фаровете и малко черно вкарах че много лАскави ми седяха. Събрах ги и почнах леко леко да качвам по предницата да не забравя сложих и решетка на бронята че радиаторите не им е кеф да ги шибат камъни. И нали си има черно и малко и по бронята Миналата сряда дойде другарче за помощ свалих и мокета да изпера и сложих предните седалки хартия залепих вместо шибидаха да не фУка много. ИИИИИ друго си е да има бобобобобобо . Работа има още много тепърва трябва да се боядиса тавана и да се посъбере . Искам и кабели за музика да пусна така и така е гола . Пък живот и здраве ако имам късмет да и сваля и резервоара преди да замина за Австрия октомври ще е супер . Иначе остава за Март като се прибера . ААА заиграх се и малко с фолио щото нямаше да съм аз хахаха

[ Редактирано вторник 22 август 2017 - 21:16:22 ]

Най-отгоре
Filip
вторник 22 август 2017 - 21:11:42
Те това с качването на снимки винаги е баси борбЪтЪ

[ Редактирано вторник 22 август 2017 - 21:16:36 ]

Най-отгоре
Filip
вторник 22 август 2017 - 21:13:39

П.с реших че фолиото ще е само на халогените засега .

[ Редактирано вторник 22 август 2017 - 21:16:55 ]

Най-отгоре
Filip
понеделник 01 януари 2018 - 13:16:14
За много години !!! след двумесечен престой в Австрия имах 2 седмички почивка и имах големи планове за Суби. Амаа той беше на друго мнение . Преди да замина успях ме да боядисаме тавана да сложа ШибидахЪт леко вкарах и дизайн мен лично ми харесва как стана . И почнах да свалям задния мост когато ми казаха че резко датата за заминаване от 22 октомври става 8ми . Свалих Моста зачистване боя иии на-важното нови полиуретанови тампони има и за предницата ама тя е за след март. Оправихме тече на бензин сложих тампонните и заминах оставяйки колата на парчета. Късмет че си има приятели и рода дето им се занимава та те събраха задницата без мен . Прибрах се и викам почвам музиката и след 2 седмици вътре ще е готова да ама нали в началото споменах суби беше на друго мнение. Отивам аз до Авал.И напазарувах каквото ми трябваше и на УНСС се чу изтропване при тръгване и почна да хърка нещо . Веднага STI.bg рапатрак че нз какво може да е , хаха след ден ми звънкат пича вика дифа за му заминали два зъба викам Ок правим го няма как. Дифа готов и ми звъни момчето вика дифа заминал ама искаш ли за знаеш защо много ясно . Едната полуоска леко е счупена и тя го е напрегнала , смених и нея и в къщи . Тъпото е че не му се нарадвах на снегът и даже и газ не съм му раздавал ама коТ такоА. Взех си и другите части за музиката щото си го бях решил . И се почна голямото прекарване на кабели . Само на два места ми се наложи да ползвам бормашина. Всички кабели са скрити . ААА да реших малко и клемите да сменя и кабелите към акумулатора модифицирах . Не съм рязал старите леко ги удължих за да има повече място при махане на акумулатора.Добавих още един + от алтернатора до акумулатора и още два - един до купето и еднин да двигателя . стана много гот . А колоните и всичко остава за следващото прибиране. Там вече плановете са доста хаха ама да видим качвам и малко снимки .

Най-отгоре
Filip
понеделник 01 януари 2018 - 13:21:14
Още малко снимкии .
п.с. Може да съм далече от колата ама части за нея се купуват хаха трупкам си ...

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF