1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Поредното Subaru ! Поредната ми Финансова Грешка !
Отиди на страница  1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
Filip
неделя 07 май 2017 - 13:17:31
Регистриран потребител #621
съобщения: 320
Дългото чакане свърши ! Колата е родена далечната 1999г. Ама па не е пипане излишно досега
За кола от Швейцария изглеждаше прилично от към ръжда След оглед в сервиза на STI.bg реших че е моята нямаше нещо което да не се отстрани при смяната на ремъците с тях смених и съединителя . Та това е той моята финансова грешка от която нИмоА си сваля усмивката от лицето .

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
Filip
неделя 07 май 2017 - 13:23:04
Докато си говорихме за колата в сервиза ми казаха да си взема нова капачка за Антифриза , Звънкам на приятел в магазина на Sti да види дали имат налична и си нямах работата да питам за разтоварващ клапан .И още преди да има регистрация колата вече кихаше

Най-отгоре
Tony
понеделник 08 май 2017 - 19:03:42
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Айде почвай я, че тия лего конструктори са много игриви

висете отпуснато
Най-отгоре
Filip
вторник 09 май 2017 - 12:49:09
ВерИ сУУН

Най-отгоре
Filip
петък 19 май 2017 - 19:20:01
Преди време леко ремонтирах светлините на номера ,че леко бяха изгорели лягам да сваля крушка и кво да видя ! Ръжда и вместо да сваля и смяна изкъртих едното плафонче И взех решението за леко модификация с диодна лента монтиране в лайсна за скрит монтаж. МАлко силно свети ама коТ такоА. Имах лента реших че крушката в багажника е слабичка и леко пипнах и там с идеята след време ключето да се премести , за да сложа там басче. ако се качи видеото ще се види горе/долу къде е лентата .

[ Редактирано петък 19 май 2017 - 19:21:59 ]

Най-отгоре
Filip
петък 19 май 2017 - 19:23:53
явно ще е по този начин , нещо не ме бива с линковете
-линк-

[ Редактирано петък 19 май 2017 - 19:31:41 ]

Най-отгоре
dopereach
петък 19 май 2017 - 19:48:16
Регистриран потребител #7846
съобщения: 770
яко, защо лентата в багажника не я върза с плафона, за да светят заедно
Най-отгоре
Filip
събота 20 май 2017 - 00:08:46
ами прецених че багажника няма сми да свети при всяко отваряне я на врата я него. това което цъкам си е оригиналното ключе към лампата. Като цяло имам някакви идейки за интериора но всичко ще е леко и бавно . Има ръжда по отвора на шибидахът и смятам така и така ще свалям тапицерията на тавана да я подменя със черна сега е сива .Лично на мен леко ми грознее ако има кинтЕ ще е алкантара(ще пускам Тото).
Всичко ще е според времето и парите защото не съм споменал за изненадата която ми извъртя :Тони ми каза че бензиновата помпа е хубаво да се смени и я гласях за смяна но преди зимата . Ама тя реши на втората седмица да си замине и това не е най - хубавото . Смениха я карам си аз викам пълня го до горе и газ да видя колко ще харчи прибирам сЪ в нас всичко ток .Събота и неделя колата седи в гаража местих я колкото да си запаля скутера че сезона идваше. Абе замириса на бензин ама викам това от скутера, в понеделник в бачкенето един колега клекнал и пуши до колата вика :Абе Фил тука мирише на бензин мигам аз на парцали. И почвам да разглобявам къде са ровили за помпата там сухооооо та сухоооо и залягам под колата те така изглеждах , резервоара мокър от там в нас на канала за обстойно преглеждане. Мда ще трябва да се сваля хаха сега го карам с не повече от половината за да няма ядове .
Баси фермана ! Здраве и пари да има и ще избухвам

[ Редактирано събота 20 май 2017 - 00:12:12 ]

Най-отгоре
jjustrustt
събота 20 май 2017 - 14:07:24
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Честита да ти е, много да те радва и тая вече да е на НИСКО (сега е време бат'Тони и останалите да ме обезкостят)

Най-отгоре
Filip
събота 20 май 2017 - 21:41:16
Колко ниско ще стане ще видим. Искам стабилно да е. Аз имам рожден ден кола получава подарък.

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF