1
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Chakal
четвъртък 27 април 2017 - 18:42:44
Регистриран потребител #8780
съобщения: 2
Здравейте, чета Ви отдавна, но нерегистриран. Днес събрах пари за автомивка, и горд от това си постижение, цъкнах няколко снимки на котурника.

Е те тука е росен-пресен и почти девствен, но пък пълнолетен и готоф за секс - точно 18 годишен. Така го взех преди около година. Салона здрав, но мърляв, някакъв платнян с оповръщано от куче. Тавана виснал, джантите стокови, седят 4 пръста навътре в калниците. Грозна картинка, но пък без точка ръжда ... ъъъ, сори забравих в кой форум съм, исках да кажа - с тенденция за мно'о ръжда , стотици килограми ръжда, десетки хиляди кубрильони тонове ръжда!

После се почна - джанти Keskin KT4 - 18ки

После 17 AMG спорт пакет - ф момента са на другия ми кораб.
H&R пружини и хамортисьори.

И фланци - разбира се, ня'а се излагаме пред чужденците!

Последва чудесен черен кожен салон и карбонизиране на интериора (бате, бате..)

Към днешна дата кошника изглежда така: Фейслифт прагове, къстъм предна броня, семпли добавки на задния джам и задния капак. Уеко шарени фарове, седят му като на оцъклен колорадски бръмбър, и джанти OZ Monte Carlo - 18ки (имат си и капачки) , без фланци, щот съм си наумил друга глупост.

И последната придобивка от преди 3 дена - оригинални релси за тавана. Ще се търси Thule 555, че след 70 свири ужасТно. Малко тривиално е варналия със сърф в/ху колата, зат'ва за лятото мисля едни ски да си сложа отгоре.

И един хинт - другия ми кораб, след двугодишно търсене го намерих!

[ Редактирано четвъртък 27 април 2017 - 19:09:31 ]

0888 606083 - Красимир
Най-отгоре
Blad3maz7eR
четвъртък 27 април 2017 - 18:48:06
Регистриран потребител #8736
съобщения: 310
Добре дошъл колега

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
ilia_d
понеделник 01 май 2017 - 20:47:46
Регистриран потребител #7175
съобщения: 66
Яки мечоци
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF