1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Interceptors from Saransburg
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Tony
неделя 23 април 2017 - 21:13:52
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Да зема да напълна малко форума. Снимки ше има като се сета да зема батерии за фотоапарата де. И ясно, че нищо нема се разбере и ше е объркано и трее да си фантазирате по кое какво е напраено . Неколко жокера - саксонеца не беше с тия седалки и му се и усмихна щастието да му намера чистак бърсак арлекино стил волан . Мноо хора и досега си твърдят, че нема 195/45/14 ама вече висат на дизелчето... За скууби кво да кажа... беше сток и още си е сток, като изключим една камара не стокови неща, които му подарих и естествено най-готиния подарък от Крис и Паф, който напраи машината кошмар за ВАГ групата - бууст контролера . Идея още немам и за двете освен, че единя си е роден интересптор а дизелчето е за ежедневна рекогносцировка на положението . И двете са отскоро относително и не е ясно накъде ше ме избие да ги правя.... Ше видим. Поне както ми викат често - не мое да объркаме, че някоя от тях е твоя . Ше има развитие със сигурност . И верно отвратителни снимки,ама за тиизър малко така една поредица в нехронологичен ред и несвързани по коя кога... Сами редете пъзела

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 23 април 2017 - 21:17:13
И нали луд на шарено се радва ( и размазано де )

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
неделя 23 април 2017 - 21:18:30
....

висете отпуснато
Най-отгоре
qnchev
четвъртък 04 май 2017 - 21:23:00
Регистриран потребител #8734
съобщения: 75
На саксото ще му отива извращение тип малкия хънтър
Най-отгоре
Tony
четвъртък 04 май 2017 - 23:06:28
Абре ше я видим накъде ше иде. Нещо творческа финансова криза ме наляга докато ги лъсна технически... . Па тия веерекси немат лимит за подобрения . Секи ден почти променям нещо и по двете коли ма трее зема да метна батерии на фотото и да му намера кабела и трипода ( щот знаете на нас старчоците ни треперат ръките) . Постнах ги колко да ме познаете по улиците засега.... Иначе дето викат некой френдове - и двете коли се познават отдалеч по звука . Абе трее поснимаме верно.....

висете отпуснато
Най-отгоре
qnchev
петък 05 май 2017 - 01:00:03
Регистриран потребител #8734
съобщения: 75
Техническата част на веерекса си е зор, ситроена поне е евтин и лесен
Най-отгоре
Tony
понеделник 08 май 2017 - 18:34:10
Отдавна седяха тия моретте из нас и чакаха да ги съвзема от мъртвите

висете отпуснато
Най-отгоре
stefan_milev
понеделник 08 май 2017 - 18:54:18
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Топ са!!! Нали щяхме да ги лепим нещо?
Най-отгоре
Tony
понеделник 08 май 2017 - 19:02:01
Закрепих ги най-накрая след 3 дни по 3-4 часа игра

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
понеделник 08 май 2017 - 21:34:14
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Чуднооо!За тях ли идеше реч онзи ден?Това ли е крайния вариант за вътрешните?Тоест това грам не ми се вижда е фар

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF