1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Golf Mk3 [Гошо Лошия!]
Отиди на страница  1 2 3 4 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Reptile
петък 17 юни 2016 - 15:27:08
Регистриран потребител #293
съобщения: 237
Здравейте пичове,
Колата я познават голяма част от вас, крайно време беше да пусна тема, въпреки че за мен това не е проект.Та... возилото е Гоуф 3 1994, 1.8ми всичко по него се прави с минимален бюджет и дори без такъв кара се всеки ден, чупи си се и между ремонтите се опитвам да вкарам нещо различно и по мой вкус.Ето ги пресни и девствени с на Мъро вектрата преди нЕколко години.

Наджипен яко с много "красиви" джанти от калибра.Беден студент бях и модовете се свеждаха до минимум, да не кажа Нула. Бях решил да махна повърхностните ръжди по купето.Сериозен ремонт със спрейове пред блока (нямаше смисъл от това занимание)

Междувременно една вечер изкуфяхме и се почна татуирането по колата,кривия грозен калник стана доста фънки и малко разграничи Гошо от останалите голфчета.

Естествено,няколко дена след боядисването последва удар, който пък спомогна за последващата визия, която ми беше в главата отдавна.

Случайно или не в една морга забелязах едно бяло Венто и отидох да си набера малко фарове,решетки и капак.

След време изпаднаха едни джанти Борбет А 15-ки 6J -цената идеална и ги отмъкнах,въпреки че са доста теснички и едната малко пукната.

Заваряване, китване, яко шкурене и естествено боядисване със спрей хахах,толкова от мен

Получиха се доста добре според мен,но направих грешка, че не ги лакирах и в момента приличат на голямо ШАЙЗЕ. По същото време се сдобих и с регулируемо окачване - Raceland.

За кратко време колата се караше на някаква средна височина, държеше се чудесно на пътя и возеше яко според мен.Дойде време за националната сбирка и там Крис ме издаде на майните,че не съм си развил койловете, това им трябваше и да чуят

Това вече е колата, която толкова време съм искал да карам! Крива, бита, ръждива със смотана боя, но въпреки това пръскаща!

Скоро навих Ники (със синята Лада) да пооправим малко ръждите по пода и праговете.На двата прага имаше не малки дупки от неправилно поставяне на крика. Пода имаше дупки на мястото на тапите.Установи се, че едното дренажно маркуче на шибидаха се е било разкачило и водата е попадала директно в краката ми...интересно Изгонихме Ладата и Беенвету от гаража и се почна работа по Гошо.

Тавана така и така го махнахме, за да оправим теча от шибидаха и реших да го претапицирам и да оправя падащия постоянно плафон и бутони (майните ми се бяхя скарали за тоя бъг) Намерих плат, който ме изкефи, изградих липсващата кора с парчета фазер и се получи доста ефектно.

Другото, което се случи по интериора е къстъм скоростен лост от една тръба текстолит,маншона на лоста е същия плат като тавана.Изпадна ми и един волан Виктор,който освежих и се получи доста добре.ОЕМ подлакътник за Голф 3, който все още се разпада Монтирах и "паркет" в багажника. Снимките са гадни, но може да придобиете представа.

Още есента Мъро и Ники ми подариха нож от Волво 740, поорязах бронята, поорязах го и него и застана все едно е вагаджийски хаха

Това е за сега. По Гошо много хора са си изцапали ръцете и са ми помагали.Благодаря ви на всички, знаете си кои сте!!!
Скоро обещавам хубави снимки, понеже аз нямам техника.

[ Редактирано неделя 08 януари 2017 - 19:53:24 ]
Най-отгоре
Tomekk
петък 17 юни 2016 - 18:14:28
Регистриран потребител #684
съобщения: 406
Гошо ми е....

Крайно време беше тая тема да се появи

[ Редактирано петък 17 юни 2016 - 20:21:35 ]
Най-отгоре
rookiehoodie
петък 17 юни 2016 - 20:06:55
Регистриран потребител #8587
съобщения: 228
Гошко е много готин Супер свежо и различно седи
P.S.:значи майните са лоши хора като чета, всичко искат да развият докрай
Най-отгоре
Tony
петък 17 юни 2016 - 22:57:43
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Суперб е голфа. Па майните са си майни кво да ги праиш.....

висете отпуснато
Най-отгоре
BukTop
петък 17 юни 2016 - 23:49:06
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Много ме радва Гошо, даже не знаех, че няма тема за него(не те е срам!).

Пък майните... знаем си ги
Най-отгоре
Zliq100
събота 18 юни 2016 - 00:29:32
Регистриран потребител #6380
съобщения: 668
ЕЕеее Лош доживяхме да видим тема за Гецата ,брауу добре се получава .
Най-отгоре
Reptile
събота 18 юни 2016 - 18:26:05
Банда, банда,
радвам се,че му се кефите! Ще се старая да държа темата жива и да има развитие за напред. РЕСТЕКТП
Най-отгоре
roro
събота 18 юни 2016 - 22:37:49
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
Най накрая да му видя темата и след возенете в Плевен с него е променен и то бая браво

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре
Reptile
събота 07 януари 2017 - 19:53:27
За много години, Банда!
Дойдох да раздвижа малко темата, че е бая замряла хахаах. По голфа няма промени, но реших да споделя какви са ми плановете за следващия сезон.Тъкмо може да получа малко съвети и препоръки.
Та така, събрал съм една купчина чаркаляци в стаята ( повечето са за ревизия по окачването, скучно)
Изпадна ми една решетка Хела с халогени в нея.

Тъпото е,че е за Голф предница, а аз си се кефя на Венто фронта.Изпаднах в едни големи размисли, как да съчетая нещата.Мислих да присаждам халогените в решетка от Венто, но случайно попаднах на тази снимка

За тези, които не са на ясно с вагините, това е Голф 3 с капак от Венто. В този случай обаче остава една огромна фуга между капака и решетката.Тук играе ролята тази "вежда".
Това май е решението на проблема ми...почнах да търся вежда и естестено съфорумец ми помогна Нашият приятел Миро ми изпрати вежда, барабар с още една решетка. Тенк Ю бро!

Обаче още не съм пробвал дали всичко фитва така, какато в главата ми И да не става, ще го направим да стане.
Другото нещо, което пристигна днес са едни джанти Zender Sport 15x7J ET20

Тях мисля да ги полирам изцяло, както са си фабрично.Малко са срали по тях иначе, повечето от декоративните болтчета са развити (тези са на резба,не са набити и залепени),други обаче са рязани с ъглошлайфа и си стоят вътре...1,2 от тях пък са разпробити прекалено...
Приемам идеи как да процедирам,че да си наредя пак там някакви болтчета.Както и за вичко друго де
Продължаваме напред!
Най-отгоре
compact_
неделя 08 януари 2017 - 02:23:44
Регистриран потребител #617
съобщения: 153
Много радва голфата и зендера И аз страдам с пусти болтчета
Следя.

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF