1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
My Po-low 6N2 Black Arrow
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Tony
неделя 15 май 2016 - 08:53:32
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Имаме във форума, ма мноо ти е далече Русе . Иначе аз цел живот с музика се занимавам и тия HPF филтри в колата се набързо ги настрйвам. Аз съм фен на пластмасовия звук, особено пък в кола. Никак и отдавна не се кефя на мек бас и ейчпиеф филтрите много помагат за целта. Както и гумирани говорители и субове в пластмасови кутии де . Ама не мога да разбера ( нищо лично) защо някой би купил нещо различно от пайниър. Иначе кат се заговорихме за музика ше зема да пусна и една тема за говорителите и градските легенди около тях. Защото май това след батман и човека паяк е най-големата измишльотина у нас. Щом например още има хора да се фалят,че колата им била с bose .
Ей, тва дрътаците как се отплесват

висете отпуснато
Най-отгоре
Snuupy
неделя 15 май 2016 - 15:33:49
Регистриран потребител #8316
съобщения: 43
Ами избрах JVC, защото просто имаше по-добри високи честоти от всяко друго CD до 300лв. Иначе аз пък съм фен на мекия бас и си взех CD с HPF и LPF филтри, за да няма лабаво, хаха.
Най-отгоре
Snuupy
понеделник 20 юни 2016 - 14:00:03
Регистриран потребител #8316
съобщения: 43
Здравейте,
има новинки по автомобила, 5 боядисани детайла - предна броня, двете странични врати, предния ляв калник и дясната задна врата, имаха забележки, сега вече не...

[ Редактирано вторник 12 юли 2016 - 09:45:06 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF