1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Hoodride Weekend

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Национална HOODRIDE-BG сбирка 2016 - Дискусионна
Отиди на страница  «1 2 3 ... 20 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
nookie
неделя 26 юни 2016 - 17:29:23
Регистриран потребител #321
съобщения: 42

Най-отгоре
ilia_d
неделя 26 юни 2016 - 18:00:09
Регистриран потребител #7175
съобщения: 70
Благодаря за поредното страхотно изживяване Уникални хора с яки коли на страхотно място .....няма повече какво да се желае.
Най-отгоре
DorkstaR
неделя 26 юни 2016 - 18:35:32
Регистриран потребител #78
съобщения: 2498
Беше гоУема раУта чУек... Благодарности на всички, че стана такъв КОПОН! Благодарности на мастър-скара-чефовете ни.. без тях гладни щяхме да седим! Благодарности на Джуджето, че чОпи още две коли... Благодаря и на по-активните организатори.. щот мен тая година никав ме нямаше! Надявам се, всички да са си изкарали готино на тоя балкански теферич...!

пп:Ако имате забележки, казвайте да надграждаме следващия път... 😃

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
rookiehoodie
неделя 26 юни 2016 - 19:17:22
Регистриран потребител #8587
съобщения: 228
Всичко беше много яко Организацията, атмосферата, хората, само едната сервитьорка дето беше много кисела, ама най-вероятно я беше яд, че не можа да се включи в купона С нетърпение очаквам следващата такава сбирка, защото не е за изтърване Евалата и специално на организаторите за всичко, което направиха за да се случи това събитие
Най-отгоре
Мъро
неделя 26 юни 2016 - 19:19:57
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Ей хора,грандиозно беше.Благодарности на организаторите,на участниците,на собствениците,на човека с Г-класата,на всички вас които сте част от това общество

Специални благодарности на мацките,за тиквичките

Забележка :Спрете да ядете таратора с бира

Имам 3 кенчета остатък,отивам да боцна...

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
rookiehoodie
неделя 26 юни 2016 - 19:32:27
Регистриран потребител #8587
съобщения: 228
Мъро написа ...

Ей хора,грандиозно беше.Благодарности на организаторите,на участниците,на собствениците,на човека с Г-класата,на всички вас които сте част от това общество

Специални благодарности на мацките,за тиквичките

Забележка :Спрете да ядете таратора с бира

Имам 3 кенчета остатък,отивам да боцна...

Мъро таратора с биричка беше екстра, а пък и майната каза един пиниз за тараторчето и стана още по-добре
Най-отгоре
BukTop
неделя 26 юни 2016 - 21:32:24
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Много се радвам, че познавам таквиз люде, като Вас, защото иначе нищо нямаше да се получи толкова яко, колкото сега!
Специални благодарности на Цецо и Лъчо, че се заеха така сериозно с мръвката и ни изхраниха претенциозните задници! ГоУеми сте!

[ Редактирано неделя 26 юни 2016 - 21:32:50 ]
Най-отгоре
kaliakrata
неделя 26 юни 2016 - 22:18:42
Регистриран потребител #8089
съобщения: 331
Също както миналата година си изкарах мноого добре, въпреки че бях на доста по-малко бири. Благодаря на всички, които се отзоваха като закъсахме с Майки ! Живи и здрави другата година ще сме със по-здрави коли.

Най-отгоре
Tony
неделя 26 юни 2016 - 22:51:41
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Пияници кво да кажа

висете отпуснато
Най-отгоре
wicked
понеделник 27 юни 2016 - 10:51:07
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
2 декара бракми, пЕаници, мирис на цвърчащи прасета/бира/нафта, упадъчна музика, 30+ годишни мъже с детски триколки, без трипластова тоалетна хартия в радиус от 20 км и ни един хубав кютек за 3 дни ... догодина пак! Евала на всички, допринесли за тази деградивна атмосфера, особено на най-активните (те си знаят кои )! Радвам се, че бях част от веселието, макар и само за първия рунд!

[ Редактирано понеделник 27 юни 2016 - 10:51:28 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 20 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF