1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Hoodride Weekend

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Национална HOODRIDE-BG сбирка 2016 - Дискусионна
Отиди на страница  «1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
rookiehoodie
четвъртък 24 март 2016 - 11:13:27
Регистриран потребител #8587
съобщения: 228
Айде чакаме с нетърпение
Най-отгоре
BukTop
четвъртък 24 март 2016 - 11:24:28
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
rookiehoodie написа ...

Скоро,скоро колко скоро.Капарото на кой ще се дава.Времето ше стигне ли за подготвяне на колите?

С капарото ще се занимавам аз.
Датите, както каза Тони, на 90% е сигурно, че ще са 24,25,26 Юни.
Когато имаме по-конкретна информация, ще я споделим с всички. Очертава се това да стане към края на този месец.
Stay tuned!
Най-отгоре
Tony
понеделник 28 март 2016 - 01:02:47
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Спокич. То всъщност ич да не ви е споко де. Датите са почти на 99 % засега. Просто искаме да проверим още няколко неща преди да кажем всичко и да почнем да събираме капарото. Не случайно казах, че ще трябва да се реагира бързо. Просто добрите (надяваме се да ви намерим "най-доброто" ) места са тегави с датите и наемането нацяло.... Няколко фалшстарта сме имали през годините и затова не бързаме да дадем крайно инфо. Просто си подгответе по 20 кинта на калпак за капаро, зашийте ги в дюшека и чакайте момента да ви дадем сигнал кога да завалат балите с кинти към Вик. Време за колите се надявам да стигне дотогава. Натискайте педалите
Всъщност знаете процедурите. Започвайте да лъскате всекакви присобления за срещата.

[ Редактирано понеделник 28 март 2016 - 01:03:43 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
markas
понеделник 28 март 2016 - 20:44:59
Регистриран потребител #441
съобщения: 588
Аз да кажа че ще ида да не ме пререди някой

Нека следваме мечтите си.
Най-отгоре
Tony
вторник 29 март 2016 - 21:40:22
Публикувахме общото инфо. Дайте ни малко време и ще публикуваме и стаите и менюто на ресторанта, както и други информации.... Просто сме леко изморени и много неща на главата....

висете отпуснато
Най-отгоре
rookiehoodie
вторник 29 март 2016 - 23:12:47
Аз съм там и за 2те нощувки
Най-отгоре
Tony
вторник 29 март 2016 - 23:23:07
Значи обяснихме как се процедира. Всички към Вик се обръщайте. И както се казва "парите говорят".... Имаме да подготвяме и уточняваме куп неща. Разбира се ще има всякакви игри и ентъртеймънт. Ама и ние сме хора ( и то мързеливи пустиняци ). Иначе има барбекю голямо закрито, разбира се ще има всякакви наши "открити" , шатри, столове и т.н... знаете филма. Ще се постараем ( обещаваме, ма дали изпълняваме ) да стане още по-голям купон. Една от основните причини да изберем мястото е, че НЯМА да има цигански сватби, И ИМА къде да се седи, ако е дъждовно....
И самото място крие доста приятни изненади, които разбира се не сме снимали . Може да си имаме наш диджей, ше има пак и наше си радио ( с трансмитер) и т.н... и т.н....
Стараем се бре

[ Редактирано вторник 29 март 2016 - 23:25:34 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
roro
вторник 29 март 2016 - 23:47:17
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
До тогава мисля,че сааба ще е готов.Стига да мина при лошите чичковци преглед. Та въпроса ми е ставали за стИенс коли там сми ще може да влезне сааба щот картера ми е на 3 пръста от земята.

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре
rookiehoodie
вторник 29 март 2016 - 23:55:54
Щом има барбекю,идеално ми пасва на длъжностната характеристика и ще мога да се развихря
Най-отгоре
Tony
сряда 30 март 2016 - 00:21:25
roro написа ...

До тогава мисля,че сааба ще е готов.Стига да мина при лошите чичковци преглед. Та въпроса ми е ставали за стИенс коли там сми ще може да влезне сааба щот картера ми е на 3 пръста от земята.

Тва е в облаците в сравнение с колите на майните бре . Разбира се сме взели всичко предвид. Нали има снимки на самия заход до комплекса.....

висете отпуснато
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF