1
Отиди на страница  1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
golfaaa3
вторник 19 януари 2016 - 19:17:08
Регистриран потребител #6988
съобщения: 219
Здравейте, ето и дългоочаквания от мен голф 2 наследство от дядо ( още си е жив и здрав човекът и нека още дълги години да е така ) Именно от тази кола се запалих по тези коли и в последствие по стенса, тунинга и ред други неща Колата е що годе запазена както на снимките ще видите. Двигателят е 1.6 чист дизел ( не знам колко коня е ) с 4 скорости е (вече заминаха два синхронизатора ще сложим в последствие 5 степенна) По колата предстоят доста промени, едновременно с джетата ще се правят, вече има набавени много части докато търсех разни неща и за джетата: задна броня, стопове, джанти до някъде( трябва да ги обърна(разширя)), решетка и още много части. Замисълът на проекта е колата да е с кафяв салон (имам много неща, липсват таблото и седалките, колани) Двигателят няма да има промени освен 5 степенна кутия. Външно ще е с обърнати и разширени железа и странни решетка брони и спойлери.
Надявам се да ви хареса в процеса на правене какъв е замисълът на проекта
Утре снимки в сегашното и състояние приятна вечер

[ Редактирано вторник 19 януари 2016 - 19:19:29 ]
Най-отгоре
Вито
вторник 19 януари 2016 - 19:34:22
Регистриран потребител #7726
съобщения: 87
Страхотно. Първата ми кола беше бяла двуврата двойка със същият мотор (има тема нейде из дълбините на форума )
Моят беше с 5 скорости и беше 54 конски сили. Вярвам че и твоят е толкова въпреки 4-те ск.

Смених шарения голф
Най-отгоре
golfaaa3
вторник 19 януари 2016 - 20:03:21
сиг. е толкова и моята е бяла и двубрата. Забравийх да спомена ,че е без шибидах и на нея ще има таван от туинго като на джетата стига да намеря
Най-отгоре
golfaaa3
сряда 20 януари 2016 - 13:30:06
Ето я и ежедневната кочинката

вече и с няколко дребни промени стопове, топка, маншони на чистачките

ето и няколко части които съм набавил във времето ( не всички съм снимал)

има оше много неща които чакат да се освежат и сложат на мястото им Това е за сега
Най-отгоре
golfaaa3
петък 29 януари 2016 - 18:35:50
Миналата седмица ходих и си взех новия - стар багажник запазен от една камара време и на другия ден го сложих понеже моят беше изгнил и течеше вода Сега е много по-добре

Реших ,че не ми трябва задна чистачка и без това бяха скъсани кабелите които после оправих

Най-отгоре
PeshoVW
неделя 31 януари 2016 - 00:57:29
Регистриран потребител #693
съобщения: 6
Супер е харесва ми. Браво. Качвай повечко снимки и ни дръж в течение, както с джетата така и с голфа.
Да те питам нещо за стоповете. Каза, че си ги купил да не би случайно да са от Пловдивския район и да са с фолио? Изглеждат ми познати.
Най-отгоре
golfaaa3
неделя 31 януари 2016 - 08:20:30
Благодаря много купих ги от ОЛХ понеже точно това исках и са правени с някаква боя не знам от кой град са но исках точно така направени да са обмислям и за джетата да направя едни такива
Най-отгоре
golfaaa3
неделя 31 януари 2016 - 08:58:55
Я да видим ще отгатнете ли какво съм замислил

Най-отгоре
PeshoVW
неделя 31 януари 2016 - 13:14:51
Регистриран потребител #693
съобщения: 6
Питах за стоповете, защото преди около 2г. продадох едни такива на колега от Пловдив, бяхме ги правили с фолио станаха много добре. А сега като се замисля по едно време имаше още едни но бяха пръскани вероятно са те.
А колкото до щорите... Ясно ми е, но по ми е интересно начина по който ще ги направиш. Чакам информация и снимки
Успех
Най-отгоре
golfaaa3
неделя 31 януари 2016 - 13:30:48
примерна снимка

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF