1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Помощ/ Тънкости и трикове/ Попитайте/ Споделете опит

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Некоректни сервизи,магазини,потребители и т.н....
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
jocha
четвъртък 05 декември 2013 - 15:12:35
Регистриран потребител #1934
съобщения: 442
Аз казах каквото имах, не съм единствен, който се опари има свидетели които бяха с мене когато монтирахме гумите и те се убедиха, че за нищо не стават и както казах снимките нямат нищо общо с действителността, защотото не говорим за просто напукани гуми, а гуми криви с балони и едната балона сцепен до толкова, че пред гръмване...това е моят случай има колеги, които си ти имат зъб заради нещата с които си ги прецакал ти си прецени дали ще продължиш да изкарваш нас виновни или ще се извиниш публично на мен на Дамян и на Иван(chiki-riki) и на останалите за боклуците, които ни продаде...това смятам, че е редно ако наистина си държиш на достойнството и на доброто име, защото колкото и да ме наливат приятелчетата ти от vw foruma това допринася да ми падаш още в очите...извини се и да приключваме турския сериал!!!

VW + low = orgasm

Най-отгоре
lingerov
четвъртък 05 декември 2013 - 20:06:38
Регистриран потребител #561
съобщения: 175
Да вземи приключи с турския сериал!

Low 'N Slow
Най-отгоре
jocha
четвъртък 05 декември 2013 - 20:15:48
Жалко, очаквах че ще си поне от малко мъж и ще се изправиш и извиниш, айде със здраве

[ Редактирано четвъртък 05 декември 2013 - 20:16:02 ]

VW + low = orgasm

Най-отгоре
lingerov
петък 06 декември 2013 - 00:25:12
Регистриран потребител #561
съобщения: 175
Няма за какво.от единия форум те отрязаха ти сега и в този взе да пишеш,със здраве!

Low 'N Slow
Най-отгоре
jocha
петък 06 декември 2013 - 00:53:22
Казах ти какво да направиш

VW + low = orgasm

Най-отгоре
Machinezz
петък 06 декември 2013 - 01:49:04
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Mисля,че си казахте всичко,нарочно оставих спора цял ден,за да няма скрито покрито.
Сайта е либерален и ако някой има какво да каже,го казва.
Дълбоко се съмнявам в неколегиалноста на Стоян.
Съветвам всеки да пазарува поне малко запазена стока,защото не може да се очаква нищо от ''напукани стари гуми'',риск за купувача все пак,особенно на обявената цена.
Не взимам страна,но спора се прекратява,че стана спам и половина.

Master yourself
Най-отгоре
Chris
петък 06 декември 2013 - 09:07:07
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Аз бих Ви помолил да си пренесете спора на лични съобщения и да се разберете, защото сте ми много симпатични и двамата. Бъдете мъже и се разберете!

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF