1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Помощ/ Тънкости и трикове/ Попитайте/ Споделете опит

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Некоректни сервизи,магазини,потребители и т.н....
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Tony
сряда 01 декември 2010 - 14:04:21
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Май е време да споделим кой къде се е опарил и да се предпазваме един друг от горчиви преживявания.Почвам списъка с един измислен "производител" на радиатори:
„Радиано“на ул. „Зайчар“ София.
Няма да се впускам в подробности, но няколко мой познати офроудъри изплакаха доста солено от тях.... (неохлаждащи радиатори довеждащи до прегрявания). Пари да ви върнат - почти абсурд......

висете отпуснато
Най-отгоре
Chris
сряда 01 декември 2010 - 16:16:29
Регистриран потребител #1
съобщения: 3989
Хубава тема Трябва да има такива. С тази некоректност и кофти качество на услугите печелят единствено лоша реклама... нищо друго.
По темата няма какво да кажа, защото за колата се пазарува от магазина на познат и винаги съм доволен
Други стоки много често си купувам от нета и до сега не са ме лъгали, винаги съм доволен от покупките, особено от техниката

[ Редактирано сряда 01 декември 2010 - 16:16:45 ]

Най-отгоре
eekset
сряда 01 декември 2010 - 17:30:57
Регистриран потребител #175
съобщения: 56
за да не ми се налага да пиша в такива теми, колата си я правя само лично аз. частите се купуват от проверени магазини с отстъпки, или оригинални втора употреба(особено за боди частите, че с другите няма напасване).

Най-отгоре
Presian
петък 03 декември 2010 - 15:41:12
Регистриран потребител #263
съобщения: 4
Аз мога да ви кажа за ПОЧТЕНИТЕ сервизи и магазини... На този линк почти изчерпателна информация : -линк-

+Лично мое мнение VAG сервиз Пловдив (сервиза на Касапина)
+Най-кофти сервиза в който съм попадал (пак в Пловдив) в Кючук Париж до градинката до Айсберга...там "невероятният" майстор ми беше обърнал жилото на съединителя

It`s not just a car, it`s a Volkswagen!
Най-отгоре
PuShE_
петък 11 януари 2013 - 19:00:38
Регистриран потребител #602
съобщения: 94
Ето един некоректен продавач, -линк-
всичката информация я има в профила,от своге,телефон 0896557508
Най-отгоре
Chris
петък 11 януари 2013 - 19:28:04
Регистриран потребител #1
съобщения: 3989
Алелеееее хахах
Знам го тва келеме... Какво е направил?

Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 05 декември 2013 - 13:30:50
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
jocha написа ...

Много мразя да пиша по адрес на хората, но просто днес ми прекипя канчето...предните джанти все още няма да могат да се монтират на колата, защото въпросните гуми 175/50/14, които колегата Lingerov продаваше и за които цитирам каза "гумите са леко понапукани по профила, но стават за каране прави са и са здрави и ще ти дам една бонус, която е с малко балонче ама става за резевна" се оказа, че едната гума е с балон с диаметър 4.5см и то между грайфера и профила, другата точно на същото място е разцепена и всеки момент ще гръмне 3-тата беше здрава, но толкова крива, че на баланс машината не можаха да я балансират....не ми е за 36-те лева, които дадох за гумите и доставката и 12-те лв., които платих за нищо да ми кажат "момче ти цениш ли си живота или какво", просто смятам, че е супер не коректно, когато става на въпрос за твой колега от 2 форума да му позволиш да купи нещо, което не става и за в коша да седи...и най-тъжното е, че като гледам коментарите и личните съобщения на колегите от vw foruma не съм единствения, колегата Дамян, който и тук се подвизава с бялата старозагорска 2-ка е взел неработещ панел на парното(за който е твърдяно, че работи), колегата и мой приятел chiki-riki, който също има тема тук преди време купи километраж с оборотомер, на който и 2-те стрелки бяха счупени и брояча за километрите не работеше (и за тези неща както за моето се твърдеше, че работят)....жалко е колега...жалко не смятам да продължавам да изброявам има и още хора, които ми споделиха мъката им, просто имам призив към колегите ИМАЙТЕ ЕДНО НА УМ АКО ЩЕ КУПУВАТЕ...

Master yourself
Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 05 декември 2013 - 13:31:17
lingerov написа ...

Изключително тъпо мнение,мога да разкажа и за трите случки и всеки сам да си изкара изводи ,Така на Дамянчо ,ми казва таблото ми за парното е изгоряло и не свети,аз му казвам че имам и мога да му го пратя(преди това до пробвам),тои казва ок и след 2 дена ми казва че и моето било изгоряло ,а накрая се оказва че тои си мислял че в таблото имало лампи от двата края ,а то реално има само от единия(и за това си мислел че били изгорели,а реално и неговото и моето си работят)(а да не говорим за едната торба пластмаси които му подарих).....така втората случка с километража първо на колегата бях пратил само скоростомера(самия уред)не знам за кви табла и обортомери говориш,опитах се да го опаковам колкото мога (и стрелката беше здрава при мен),километража беше свален от моята кола и си работеше просто предавателното ми число беше друго и при мен не показваше вярно,а стрелката я бях свалил от колчето точно с идеята да не се счупи...стигаме до третата случка с теб гумите които ти дадох бяха до октомври месец на моята кола(и то предни)махнах ги заради това че бяха нацепени но доста време си карах с тях,казах ти че са нацепени ти каза че не ти е проблем,също така че ти подарявам още една с балон,20лв за гумите беше символична цена за този размер не знам ти какво си очаквал за тези пари,(като пишеш че не те е бъркала цената казах ти че имам други които са доста по хубави от тези но и бяха на друга цена ,но на теб не ти се даваха повече пари...От доста време се каня да не продавам нищо,за да си нямам разправии за 5-10лв които ще изкарам и мисля че повече няма да го правя!!

Master yourself
Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 05 декември 2013 - 13:53:07
jocha написа ...

Смятам, че е достатъчно нагло от твоя страна да изкарваш потърпевшите виновни и че по този начин единствено излагаш себе си...да ти кажа да сега монтирах гуми, които също са нацепени това не ме притеснява, но при теб нацепената гума беше крива като свински черва, втората от гумите беше с балон точно на ръба между профила и грайфера,който няма оправяне и гумаджиите не искаха да залепят лепенка даже казаха момче ще се убиеш ние няма да ти го правим, а 3-тата беше като рязана с нож точно на ръба на грайфера и имаше и балон около процепа и даже не искаха да я надуят на 2бара защото ги хвана страх, че ще гръмне, аз разбирам нацепени гуми,които са здрави и стават за каране, но съвсем друго нещо е гуми, които са толкова зле, че за каране не ставват и навсичкото отгоре са нацепени...оправдания винаги могат да се измислят обаче уважение и колегиалност не се печели така...ако продължаваш да твърдиш, че аз съм крив понеже вече ми лазиш по нервите нека и колегите от форума да кажат как разбират ТОВА!!!

Master yourself
Най-отгоре
lingerov
четвъртък 05 декември 2013 - 14:29:16
Регистриран потребител #561
съобщения: 175
и кое от писаното от мен не е вярно, че са напукани ? че едната има балон? както ти казах снимката е от преди 2 месеца на моите предни джанти и до тогава си карах с тези гуми и съм нямал проблеми,ако искаш и в 13 форума пиши глупости колкото си искаш!

Low 'N Slow
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF