1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
"Щирлиц" е36 туринг
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
stefan_milev
вторник 16 февруари 2016 - 18:55:53
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
С последната снимка ме уби! Много е добра!
Най-отгоре
uricatoli
вторник 16 февруари 2016 - 22:45:36
Регистриран потребител #923
съобщения: 212
Понеже фотографчето е натоварено ми праща обработени само като има свободно време..

Най-отгоре
uricatoli
четвъртък 18 февруари 2016 - 01:35:21
Днеска се позаиграх..

Най-отгоре
wicked
четвъртък 18 февруари 2016 - 08:29:48
Регистриран потребител #752
съобщения: 790

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
stefan_milev
четвъртък 18 февруари 2016 - 09:25:05
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Едно от любимите!!!
Най-отгоре
uricatoli
неделя 21 февруари 2016 - 23:04:38
позьорствам малко аС!

Най-отгоре
dopereach
понеделник 22 февруари 2016 - 15:26:54
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
трябва да се види на живо
Най-отгоре
uricatoli
вторник 23 февруари 2016 - 22:59:04
В Петък ще идвам до Пловдив.. ама ще махам стенс джантите, че трябва сме трима човека.. То само с мене яко влачи

Най-отгоре
uricatoli
петък 24 февруари 2017 - 14:06:23
Темата е за закриване..

Най-отгоре
uricatoli
петък 28 септември 2018 - 11:35:34
До скоро темата беше заключена, защото април 2016та колата се продаде.. Но.. В началото на 2018та отново я открих.. Беше за жалост в адски лошо състояние.. Мотора беше отново с проблем, салона беше си заминал, стойката също.. С една дума колата беше пред скрап.. Но.. Разбрах се със собственика за цена.. и на другият ден вече пътувах с платформата за да я взема обратно..
Ето в този вид я заварих като я взех.. (без джантите)

Проекта се разви по следният начин.. В началото мислех да я върна в предният и вид:

И бях започнал да си издирвам частитите, а капака щях да го прересувам наново, понеже беше почнал да се бели.. Почнах да търся липсващите части за мотора.. Но само няколко дни след по-късно приятел ми каза, че продава колата си за части, която беше 1:1 като мяота но с много екстри

.. Ииии тогава реших да променя проекта.. Реших да направя нещо различно.. Ден по-късно взех донора, който беше със същият мотор като моя.. няколко дни по късно колата влезе в сервиза.. Последва подмяна на мотора, където реших и да го засиля малко с по-голямо турбо, цяла нова ходова част, преминах от зелени пружини на койлове, полиуретан, рааздухме още малко калниците и разни такива дреболии преди фаза 2..
Работата по мотора премина от снимка 1 към снимка 2:

След като колата запали вече беше време за раазвитие по подмяна на нещата.. Започнах с вънщният вид.. Първото беше да оправим и подсилим тръгналите места..

След това започна 3.. Прехвърлих външният М пакет от Донора и за първи път колата видя мивка:

И дойде ред на фаза 4.. Смяна на цвета.. Започнах със шкурене и подготовка на цялата кола, изпъване на кривини и подготовка

Понеже всичко се правеше на момента, не знаех какво ще се получи.. Реших да ударя черна основа..

След това реших да сложа някакви основни цветове.. и накрая просто се ядосах и почнах да пръскам каквото хвана с четката.. след близо ден пръскане придоби вид..

На другият ден я събрах.. почнах да я оглеждам и взе наистина да ми харесва много какво се получи.. Реших да и направя първите снимки.. Само дето за капак на всичко него ден се изсипа страшен дъжд.. И боята взе, че се разтече (шегувка)

Реших вече да обърна внимание на вътрешността и да подменя нещата с по-добри и удобни за мен.. Подмених седалките с рекаро с подгрев, Намерих оригинален BMW traffic pro плеър и си монтирах допълнителен мини суб в багажника.. Взех от донора всички счупени и изтъркани пластмаси, подлакътник, взех оем топка на скоростния лост, мулти М волан за модела.. Общо взето максимално близо до оригинален вид..
накратко.. от снимка 1 се превърна в снимка 2

Получи се една ефектна кола, дето се набиваше навсякъде на очи и стана така, че това е може би най-галената кола създавана някога.. Понеже боята се получи леко с дебелина всеки я пипаше за да се увери, че не е фолио.. Също така още на другата седмица имах предложения да возя хора по балове

Малко по-късно бях и на БМВ събора, където доста хора я галеха и и се радваха..

Малко след събора вече беше време да и сменям номерата обратно на Русенски.. Като в КАТ интересно, но всичко мина много лесно и просто я вписаха като "Многоцветна"

за последните 2-3 месеца и навъртях доста километри и с една дума я скъсвам от път.. вече станаха близо 16000км откакто съм и дал нов живот.. Запазих вътре нарочно оригиналният и мотор 1.8тдс, понеже реших, че това е колата която трябва да ме успокоява и да се кефя докато я карам.. Да пътувам.. да гледам залезите на различни места.. И понеже преди няколко седмици реших да заминавам извън България и я бях пуснал да я продавам.. След позвъняване по телефона просто казах да не идват.. Може би няма да я продам отново.. Проекта ще продължи..

[ Редактирано четвъртък 18 октомври 2018 - 23:53:02 ]

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF