1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Golf MKII - The Golfuckurself Project
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Zero__Cool
петък 05 юни 2015 - 00:28:33
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
Ъъъъъ ко стаа тука у тоя изгнилия форум
Иам и аз кола за тука вече....общо взето ше си копирам темата от един друг форум, главно защотото ме мързи Та слушайте внимателно!

От доста време може би 5 години исках да си взема кола, която да карам зимата, бях сигурен, че ще е двойка и бях още по сигурен точно каква стига да я намеря. По стечение на обстоятелствата се сдобих с наследсвената фиат панда на баща ми, та вече имах зимна кола....но въпреки това реших да все пак да си купя двойка.
Търсих може би около половин година.
Исках да е сива, двуврата, 1.3 инжекция и със сравнително здраво купе. нищо друго не ме интересуваше.
Та 2013-та Ноември мисля, че беше с Гигапича и Лингеров се натварихме в турбо комбито и отидохме до лом....демек на мама му у гъзъ.....

И от един чичо си взех ето това нещо
(снимките са с отвратително качество, повечето)

Не покри само едно от изискванията ми......не беше голф а Rabbit

Чичото си го беше поддържал сравнително добре, и го беше карал доста рядко и то само в града...
Прибрахме го и понеже Лингеров имаше вече доста натрупан опит с неговото 1.3....каза че тва не вървяло..
Смениха се вакуми, изчисти се дросела, промихме и горивния филтър (за по евтино)
И вече можеше да си превърти гумите.

Разбира се с тунинга се започна веднага

Най-отгоре
Zero__Cool
петък 05 юни 2015 - 00:29:53
По това време на Лингеров колата трябваше да влиза за боя, а аз така или иначе имах пандата и си я карах в снега, му връчих ключовете от двойката да си бръмчи с нея, с условието само да не я удря и квото се строши да го прави той

Уви, нямаше много сняг нея година, а на оня келеш му беше скучно тъй като неговата кола беше в стара загора при бояджията и резултата...

Имах доста ясна идея какво точно искам да направя по-колата.....
А именно, да издирвам възможно най-грозните тунинг части от 80-те и началото на 90-те, които никой не слага по колите си тъй като всички правят реплики на гти с рс, рм, рз, рх, рп, рт, ръ, рю и други р
Да я направя отвратителна за гледане, и точна противоположност на това което повечето се стремят, не на заводската визия! писна ми от ОЕМ
и все пак на първо време и сложих една оем част

понеже предпочитам когато е с два кръгли фара и бях в вторичните и ми попадна с лайстна същия цвят като колата.
+ широк нож от някаф софийски бастун де първо каза едни пари после други .....
и после се почна да пазарувам всякви глупости, като идеята беше да се дават възможно най-малко пари обикновено около 40 лева без доставката.
Първата част която взех още преди да купя колата

за съжеление с липси та не влезе в употреба....до момента
Камей заборник за предния капак

Зендер добавка за тясна броня за отзад

Два спойлера на които нямам снимки, както и още една решетка, волан от вторични, въобще всичко грозно до което можех да се докопам което няма се хареса на никой, го прибирах.

Общо взето година и половина я карах пълен сток, с изключение на волана и това, че и сложихме барче от голф 3
До пролетта на тая година....

От купчината с хели взех едни фифтове за отзад

По нататък ще сложа хелата, че фифта седи малко по светъл сякаш
Свалих окачването от 3ката и го набих на двойката......така и така по пътя за софия единия амортесьор думна и почна да лопа отвратително.
Взех и RH фланците (25мм) от тройката и сложих 14ки двете задни с гумите взех от моско, предните джанти от Захари, а гумите от Лингеров......демек до момента пари вкарани няма

и получих това.

Приятна ежедневка...свалена колкото ножа да търка по легналите полицаи

Най-отгоре
Zero__Cool
петък 05 юни 2015 - 00:30:25
Впоследствие ходих да пия кафе при Борко Денев в Сухиндол
и реших да пробвам старите джанти на ABF-a
15x9 отзад и 15x8 отпред с така масовите 195/50/15

ииииии малко по-читави снимки вече

Колата се гласи по-възможно най-бързия и лесен начин, не влагам особено старание, идеята и е да е грозна, с минимално вложени средства, защото не искам да и треперя както треперя над тройката, не ми дреме, че някъде имало драснато или криво. Може би някой ден ще я направя както правя тройката....или ще свърши на вторични, времето ще покаже. Но едно е сигурно няма да е ОЕМ

Тея дни ще ида да я наснимам с останалите тунинг боклуци по нея

Най-отгоре
Zero__Cool
петък 05 юни 2015 - 00:31:04
Набързо няколко снимки след работа, с останалите грозни части по колата..

И любимото ми, белите надписи на гумите, мисля че се вписват с цялата тъпа визия на колата

Най-отгоре
Zero__Cool
петък 05 юни 2015 - 00:34:01
Купихме си голема шатра за съборите.....много трудно се натиква в колата дайба
Затва......

Блендата и тя е уж новост, малко смесени чувства относно нея....ама да си седи там..и без тва нямам къде да я сложа в гаража, смених и стоповете с Hella, че като сложих блендата и си пролича стабилно колко по светли всъщност са Fift-a
Иииииима и антена която намерих до гаража....поседя 2 дена там където я намерих, накрая реших да я набода на колата от простотия....

И някви снимки:

Най-отгоре
wicked
петък 05 юни 2015 - 09:19:09
Регистриран потребител #752
съобщения: 788
Имаш проблем с концепцията - не е станала достатъчно грозна, мен ме кефи много! И с тия олд скуул спойлери на задния джам, железарките и квадратните фарoве кърти! Сори

[ Редактирано петък 05 юни 2015 - 16:48:02 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
downhill
петък 05 юни 2015 - 16:27:44
Регистриран потребител #95
съобщения: 26
Страшно красива, особено много ме кефи стойката и джантие. С тези фарове много ми блъска на Сироко

[ Редактирано петък 05 юни 2015 - 16:29:37 ]

ЖИВОТЪТ ТЕЧЕ НА СТРАНИ?

Най-отгоре
Moddeller
вторник 09 юни 2015 - 01:28:54
Регистриран потребител #8562
съобщения: 36
Здравей колега! Искам да те попитам от къде взе този фейс със четирите фара, от какъв модел на VW е и от къде мога да докопам един такъв?
Най-отгоре
Zero__Cool
сряда 10 юни 2015 - 19:44:28
Доколкото си спомням.....от продавалника, и такива части не се вграждат заводски, та не е от никой VW

Най-отгоре
Вито
четвъртък 11 юни 2015 - 21:23:05
Регистриран потребител #7726
съобщения: 87
Голфа ме кефи ХУбавото е че с малко пари, успяваш да направиш интересна кола - разбира се винаги ще има неща които не са точно както подобава..ама ти си си го казал за какво ти е колата и какво смяташ да правиш с нея

ПС:Решетката мисля че е от Голф МК2 Votex Kit.Монтиран е само на "тясните брони".
КЪм кита върви предна престилка, задна такава, вежди и прагове, спойлер, централна конзола, джанти и найвероятно изпускам нещо.

[ Редактирано четвъртък 11 юни 2015 - 21:24:15 ]

Смених шарения голф
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF