1
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Stefan
четвъртък 04 юни 2015 - 14:35:18
Регистриран потребител #13
съобщения: 229
Искам да ви покажа какво си направих за вкъщи

Един ден както си щраках из нета и попаднах на тази снимка - Радио от табло на костенурка

Щом го видях и си казах - И аз един ден ще имам такова Мина се не мина малко време и попаднах на обявата на един колега, че продава костенурка на части. Обадих му се за таблото и той ми го изпрати

И вече при мен.

От там таблото замина за Димитровград при Евгени и Митака, които го оформиха

Един щастлив момент

Митака ми го донесе и цяла зима му се радвах в това състояние, а рано на пролет след сезона се захванах да го боядисам, тъй като го виждах по малко по-различен вариант

Първо го китосах малко, после му пръснах грунд и черен мат за основа, които ще оформят имитацията на ръжда.

След това го шприцовах с бял шприц кит и го боядисах червено.

Накрая го притрих на желаните от мен места с шкурка и телче за чинии и го лакирах

В него има вградена музикална система, като свири със сигнал подаден от телефона или от айпод Успех на следващите след мен
Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 04 юни 2015 - 15:18:25
Регистриран потребител #78
съобщения: 2498

Човече... станало е уникално.. Каква карантия му наби, от някаква док станция или ? Може ли малко снимки на вътрешността, интересно ми е жабката "работи" ли си, в сми кое къде си разпределил, врътките функционални ли са ?

[ Редактирано четвъртък 04 юни 2015 - 15:20:35 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Chris
четвъртък 04 юни 2015 - 15:51:36
Регистриран потребител #1
съобщения: 4005
А аз го следях през цялото време във Фейсбук. Много е яко!
А хрумвало ли ти е да смениш километража с някой ретро часовник

Най-отгоре
Stefan
четвъртък 04 юни 2015 - 16:52:04
Вътре съм сложил док система на Creative. Малките колонки са зад мрежичките от двете страни на скоростомера а баса си е отвън на комода за да се чува по-добре. Жабката си се отваря, но вътре няма нищо. Не мисля да сменям скоростомера с часовник, искам да си е оригинално. Копчетата са за декорация в момента, тъй като немога да намеря въртящо копче - Вкл./Изкл. Коогато намеря, ще го вържа да се включва и изключва от него
Най-отгоре
BukTop
четвъртък 04 юни 2015 - 17:18:43
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Красота!
Според мен си плаче за "карантия" от някое лампово радио/грамофон/усилвател вътре, за да е винтидж и звука. Само може да се добави предусилвател някакъв, за да се ползват външни източници.
Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 04 юни 2015 - 21:40:11
Регистриран потребител #78
съобщения: 2498
Като цяло концепцията е супер, a възможностите безброй! Евала отново, мен много ме кефи...

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
wicked
петък 05 юни 2015 - 00:17:28
Регистриран потребител #752
съобщения: 791

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
dopereach
петък 05 юни 2015 - 10:23:05
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
мега диво и като боя супер много ми харесва как се е получило
Най-отгоре
Мъро
петък 05 юни 2015 - 16:23:38
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Крайно време бе да пуснеш тема!Всеки трябва да има нещо подобно в дома си!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Stefan
неделя 21 юни 2015 - 14:03:02
Страшно много се радвам, че успях да си го направя Засега остава така, тъй като е много по-удобно за ползване, отколкото с някакви ретро части вътре в него. Върти ми се в главата едно видео да направя с радиото, но да видим кога

[ Редактирано неделя 21 юни 2015 - 14:04:02 ]
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF