1
Отиди на страница  «1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
little_zombie
събота 12 март 2016 - 23:35:36
Регистриран потребител #8554
съобщения: 18
и така през последния месец след започване на работа по мотора реших въпреки че го пребоядисах да го направя "хубав" беше си калпаво боядисан и реших да му се постарая започнах с китване някой части имаше кривини по резервоара и някой спукани кори (задния калник) си беше направо леща използвах скобички и поялник както и допълнително пластмаса за пълнене свалих двигателя (продавам двигател на части ако някой иска)
но проекта претърпя малко промени когато реших да го правя бобър съм пропуснал една малка подробност която се оказа важна забравих дамата до себе си която прояви невиждан интерес към моторите (даже вече си има каска и яке) и за да не става искрено и лично ще карам по същество мотора ще трябва да запази второто си място и няма да е бобър проблема с грозно стърчащия заден калник го реших частично като смъкнах мотора от амортисьора сложих по къса и твърда пружина обмислям и да махна грозната висока седалка идеята ми е да тапицирам самия калник той си има една вдлъбнатина където се хваща седалката идеята ми е да я изравня с нивото на калника с нещо меко и да я тапицирам като запазя извивката на калника без да стърчи нагоре все още мисля да го боядисам черен мат но се прокрадна и идеята за тъмно ръждиво оранжево перла с някакви рисунки жената даде идея за брутален винтич компас на резервоара но май не ме грабна аз по скоро си мисля за хот род трайбъли на кални отзад но някви такива преляти цветове да не се открояват много
Най-отгоре
little_zombie
сряда 16 март 2016 - 10:24:40
ето малко снимки

Най-отгоре
little_zombie
сряда 16 март 2016 - 10:30:03
момчета имам някакъв проблем с качването на снимки
Най-отгоре
little_zombie
сряда 16 март 2016 - 10:34:00
1

Най-отгоре
little_zombie
сряда 16 март 2016 - 10:35:20
.

Най-отгоре
little_zombie
понеделник 27 юни 2016 - 19:13:39
здравейтеееееее пак съм аз дразнещия искам с гордост да заявя че проекта е в движение малкото зомби вече си има ново сърчице сиреч двигател МЗ 175сс бях изненадан от това колко е обемист наложи се да посрежем рамката да я разтворим удължим с 405мм но си пасна накрая по-късно го и запалихме и запя своята песен или иначе казано съседите пак недоволстваха (абе иве имате ли го този проблем със съседите и как го решавата даже може нова тема да се пусне) така де звука му е приличен с гърнето с което е снимки утре
Най-отгоре
little_zombie
четвъртък 04 август 2016 - 11:37:06
И така другарчета след двигателя идва ред и на другите неща
Вместо лостчета за спирачката и съединителя сложих два метални бокса не е крайно удобно ми харесва работя и по резервоара ще има един много як компаснаправен с фототрансфер което е идея и за колите ви крайния резултат е мн добър

Най-отгоре
wicked
четвъртък 04 август 2016 - 17:42:03
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Много добро това с бокса

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
little_zombie
петък 05 август 2016 - 15:08:29
Мерсииии има и други щуротии но тях по-късно
Най-отгоре
little_zombie
събота 06 август 2016 - 19:32:15
Днес си играй на бояджия художни ето и напредъка остана да се доизкусорят детайлите на вода и да се повтори

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF