1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Old School

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Bmw E30 Drift Project
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
FeaR
понеделник 20 април 2015 - 11:08:58
Регистриран потребител #8435
съобщения: 11
Здравейте, колеги както знаете вече имам един проект отново в "Old School" раздела, но никога един не е достатъчен! От днес се започва борба с един доста известен модел на бмв в дрифт практикуването и не само, Е30 купе. Плановете ми за него са следните: колкото се може олекотяване, ново окачване с 5х120 (от е36) носачи от е46, по голям ъгъл на завиване, двигател все още не съм решил м50б25/м50б20 и главно това са г/д важните неща доколкото външния все още не съм се спрял в последствие ще се мисли!

Та нека ви запозная с голият ми приятел :

Както виждате на снимките предишният собственик бе започнал с почти същите планове и има доста позакърпени места и други които са подготвени!
Най-отгоре
FeaR
понеделник 27 април 2015 - 20:17:49
На теория би трябвало да издържат, но утре ако е хубаво времето ще разберем дали е наистина е така!

Най-отгоре
Zliq100
понеделник 27 април 2015 - 23:17:33
Регистриран потребител #6380
съобщения: 668
Има огромна вероятност да не издържат каква е дебелината на винкелите?
Най-отгоре
FeaR
четвъртък 30 април 2015 - 20:19:10
По принцип по бледи спомени винкелите са по 5мм, но като гледам са му достатъчни днес го качихме и доста добре стои. От утре се започва!

Ето и 2 мътни снимки от днес на вятърните мелници(стойките)

Най-отгоре
FeaR
четвъртък 07 май 2015 - 19:21:07
Малко прогрес от днес.

И неочаквано добра комбинация след като не смених четките на време...

Най-отгоре
FeaR
четвъртък 07 януари 2016 - 00:31:41
Здравейте, колеги като за начало честита нова година пожелавам на всички да сте живи и здрави все пак това е най-важното всичко друго си идва рано или късно! Отдавна не съм писал време е малко да по събудим темата, напреднах доста с проекта и вече му се вижда края за тази година и се надявам до няколко месеца вече да е на пистата, та нека ви покажа малко снимков материал!

Леко удължих носачите не помня с колко точно, но нещо от порядъка на 5-6см. и замених старите гумени тампони с унибали.

Задния мост от е36 компакт 5х120 с полиуретан както си му е реда!

Отпред също сме на 5х120 вентилираните дискове от е36 320, койловъри Тa Тechnix хидравлична рейка също от е36

Двигателя като по план м50б20 чугунения блок от е34 с обратния картер сложен с лапи от е36 6 цилиндъра и тампони висок от е34 и нисък от е30 м20

По купето нямаше много работа главно един скъсан болт на предния мост от удъра и леко беше усукана гредичка, но вече всичко е под конец както има една дума!

Обичайните методи за олекотяване...

И няколко случайни снимчици

За сега толкова бавно, но славно вървим напред и така. Поздрави!
Най-отгоре
FeaR
понеделник 12 септември 2016 - 22:25:46
Леко развитие!

Нека покажа напредъка с няколко снимки!

Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF