1 2 3 4 5 6
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
danito334
неделя 30 ноември 2014 - 22:20:20
Регистриран потребител #8488
съобщения: 1
здравейте, и аз съм замислил да правч такава возия но ч имам като идея да е с двигател на косачка..но нещо нещо немога да измисля подробностите по сглобяването..къде ще е двигателя, резервоара..как ще контролирам подаването на гас от кормилото и как ще се оформи задницата, зад седалката с този двигател..ако имате предложения, давайте ще ги разгледам и обмисля с удоволствие
Най-отгоре
little_zombie
сряда 22 април 2015 - 09:54:19
Регистриран потребител #8554
съобщения: 18
здравей нов съм във форума но и аз работя по същия проект за момента събирам средства рамката е класика Балкан "згавайка" двигател оглеждам една стара дружба и имам идея за малко доработки относно резевоара аз мисля да е отпред двигарелчето ще е непосредствено зад седалката с късичка верига към моста и пиньона подаването на газчицата мислех да е на масур но бързо се отказах ще е на палци от двете страни на кормилото ляво и дясно за да може в завой да има контрол независимо от посоката в която се лЪзгаш до месец ще го започна да сглабям и ще качвам в снимки в развитие
Най-отгоре
wolf_valley
събота 06 юни 2015 - 03:54:34
Регистриран потребител #8571
Здравейте нов съм във форума и аз като вас от скоро се запалих по тази девотия да си го направя но първо трябва да събера нужните финансови средствата ако може да ми кажете колко ще ми струва като пари и време ???
Най-отгоре
Trikeslove
четвъртък 23 ноември 2017 - 08:50:08
Регистриран потребител #8823
Wolf_valley
Здравей като пари горе долу 120-140 лв а като време 1 месец ако имаш повече свободно време и по малко
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF