1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
е34 комбинизона
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
кичоне
сряда 15 октомври 2014 - 00:02:19
Регистриран потребител #7994
съобщения: 81
Здравейте....Реших и аз да се разпиша с тема за семейната печка......

Първоначалната идея за колата бе да вози мен,жена ми и моя малък БМВ-фен.Идеята беше само да наливам нафта и да карам....Но....сърце не трае.....вече бях минал по тоя път с е30 и тук не се сдържах и Почнах по-голямо турбо...Кулери....чипове...и прочие......По рата се запалих преди две три години но тогава имах само 30-та и не смеех да пипам по нея така....При печката нещата се получиха след като за околи два три месеца се наложи да пребоядисвам няколко пъти капака от падащи предмети....не добре сортирани палети....и деца които се катерят по колите.....Та реших,че е време да мина в тая секта а и по лесно се поддържа....

така изглеждаше,когато я закупих....

малко след това се сдоби с тези джанти и тази добавка

не след дълго закупих този капак от колега....който сигурно познавате....

Обаче лака,с който бе направена беше много слаб и се лющеше от всичко...особено,когато бях на автомивка.....
Доста време се чудих какво да направя и една сутрин докато бях на работа ми хрумна една идея....към обяд се обадих на мой познат бояджия да ми закупи лак и малко боя от моя цвят на колата(при него по същото време ми беше и 30-та чакаща ме да я прибера след цялостно боядисване).....Обадих се на познати,които се занимават с рекламна дейност(отбих се при тях и и казах какво да ми направят като шаблон и надпис....
Бяхме се уговорили с бояджията след работа(към шест часа)да отида при него и да я мятам(да я подготвя и той само да я пръсне)....Обаче не трая,когато си наумя нещо и още към два бях при него....Свалих стария лак и лепенки наложих си шаблона и почнах да си поливам с шишенцето с водичката.....Та ето малко снимки....

След това влезе в камерата за лак.....
Докато чаках да я пръсне авера....Щракнах 30-та и е21-та на авера бояджия....

Първа ръка лак

но не ми хареса,че не си личи,че има цвят боя....и добавихме още няколко капки от боята към лака за втората ръка и се получи желания от мен резултат...

Харесва ми това,че при различна светлина дава различен нюанс на цвета.....

Ето и малко снимки от последните един два месеца

Май се олях в писане и снимки....

Планувал съм някои неща за задния капак и тавана.....но не знам кога ще ми остане време,че имам да довършвам неща по мотора,а и по 30-та се чопля и не остава време за всичко.....Забравих да спомена по-горе...лака ми е двукомпонентен лак за яхти.....много еластичен и здрав.....Поздави на всички....

Най-отгоре
stefan_milev
сряда 15 октомври 2014 - 06:07:13
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Супер е колицата! Симетричните точки по капака от заварки ли са? Може да подчертаеш лико кръста със сянка или цвят, за да контрастира повече.

[ Редактирано сряда 15 октомври 2014 - 06:09:20 ]
Най-отгоре
кичоне
сряда 15 октомври 2014 - 18:33:26
Да заварки са,но са правени от предния собственик на капака(браво за идеята)
За подчертаването на кръста имам една идея,но тя ще е на по-късен етап.....сега искам да си сложа най-накрая новия кулер,че от три месеца си стои в гаража.....

[ Редактирано сряда 15 октомври 2014 - 18:34:06 ]

Най-отгоре
stefan_milev
сряда 15 октомври 2014 - 20:06:11
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Е как не те е срам;)))
Най-отгоре
Chris
сряда 15 октомври 2014 - 20:14:11
Регистриран потребител #1
съобщения: 3991
Винаги съм харесвал комби версията на е34 С този капак се подвизаваше един седан, познат на софийската група от преди година - година и половина

Ще следим с интерес развитието по проекта! Добре дошъл при нас

Най-отгоре
кичоне
събота 08 ноември 2014 - 21:07:54
Да мръдна малко темата по колата....скоро не съм пипал нищо по нея,защото доста съм ангажиран покрай семейството и работа.....Единствено съм добавил една черна хела + един надпис с пастел...като идеята на този надпис е да бъде поставен на капака,като продължение на една картинка(съответно няма да бъде така грозно плеснат и написан).....Но съм в размисъл дали да бъде с фолио цялата работа или да се оставя в ръцете на един приятел,който се занимава с аерография...колебанието идва от там,че при рисуването ще трябва да подготвя капака и да го лакирам пак....а нямам време в момента,но не ми се и чака повече,че съм го планувал доста отдавна това....
В размисъл съм също така, дали да бъде написан на български или английски.....

ето някоя друга снимка

Най-отгоре
jjustrustt
неделя 09 ноември 2014 - 02:06:51
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
''My daddy's turbo, is the fastest turbo ! ''
''Daddy's tubrbo,is the fastest turbo !''
Здрасти колега, знаем се още от баварския форум, та и тук да кажа, според мен ще е по-готино да е на английски, супер идея иначе, чакаме развитие

Най-отгоре
кичоне
четвъртък 20 ноември 2014 - 22:39:39
Имам малък застой с реализацията на замисления проект от мен по капака.....Френда ми, който се занимава с аерография,заминава за Норвегия,за да рисува моторите и аксесоарите на някакъв клуб.Та няма кой да ми нарисува това,което искам.....Затова реших да си плесна една картинка с текст(благодаря на колегата jjustrustt)......Там пак ще участва този текст,но ще е в допълнение на една бих казал интересна идея....надявам се след нова година да съм я реализирал.....

Най-отгоре
jjustrustt
петък 21 ноември 2014 - 00:38:28
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Моля, колега ! Получило се е страхотно ! Евала, знаем че при тебе слабо няма. Две уникални машини имаш !

Най-отгоре
snitch
петък 21 ноември 2014 - 21:37:40
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
Яко е!

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF