1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E28 Rusty Shark
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
kirooo
сряда 08 октомври 2014 - 22:58:14
Регистриран потребител #8463
съобщения: 110
Здравейте колеги,от доста време съм фен на рат тунинга,но все ме беше страх да направя първата крачка и така до преди няколко дни.Тогава реших да не се съобразявам повече с никого и да направя това което искам.И така започвам в началото с малко засега преден капак пък после ще видим до къде ще се стигне.

Най-отгоре
kirooo
сряда 08 октомври 2014 - 23:05:01
Капака е свален и боята е премахната.Опитвам се кача още снимки,но нещо не ми дава да качвам по повече от една

Най-отгоре
kirooo
сряда 08 октомври 2014 - 23:08:49
вече е достатъчно ръждив и сега го чака лакиране.Въпрос към знаещите трябва ли някаква подготовка или направо да лакирам?

Най-отгоре
snitch
четвъртък 09 октомври 2014 - 07:58:25
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
Много се радвам да я видя тази кола отново и то тук в този форум!
Последно я засичах в люлин началото на лятото- един възрастен г-н се качи в нея:

За лака според мен ако е суха повърхността директно се пръска(без допълнително обезмансляване), но да кажат колегите с опит - на мен все още това ми предстои

Кажи какво друго си намислил, освен ръждивия капак? Ще има ли снижаване, смяна на джанти, м20ката ще остане ли?

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 09 октомври 2014 - 08:18:27
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Гледай да е сухо, тегли един сух парцал да падне прахоляка и лакирай! Ако ти се намира матов лак, действай с него, ще запази "оригиналния" вид на ръждата!

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Chris
четвъртък 09 октомври 2014 - 09:46:34
Регистриран потребител #1
съобщения: 3991
Добре дошъл при нас!
Както казаха Павел и Борислава - само и единствено да е сух Също и за матовия лак съм съгласен.

Най-отгоре
SounderJDM
четвъртък 09 октомври 2014 - 18:48:03
Регистриран потребител #5521
съобщения: 176
Опааа, още един ръждивец във форума Добре дошъл, колега! Продължавай напред и успех
Най-отгоре
kirooo
четвъртък 09 октомври 2014 - 21:05:48
Благодаря за посрещането,купих лак мат само трябва да ми остане малко време да пръсна капака.Относно вида ще има други джанти в момента търся,обмислям какво още да хване ръжда,а двигателя ще си остане същия,че точно го сглобих.Възрастния г-н е баща ми и той я кара понякога.
Най-отгоре
wicked
петък 10 октомври 2014 - 00:22:37
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Много ме кефи колата ти! На твое място бих запазил джантите и бих добавил фланци, за да се изнесат навън. Чакаме да видим капака монтиран

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
kirooo
петък 10 октомври 2014 - 21:05:37
Капака утре ще го пръснат и в неделя ще монтирам и ще го снимам.Надявам се да ми остане свободно време да дойда на сбирката и да се запознаем.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF