1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E28 M20B20 - една различна "класика"
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
snitch
четвъртък 25 юни 2015 - 15:38:02
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71

Забравих да спомена, че преди описаните по- горе неща коригирахме леко окачването отзад

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
кичоне
четвъртък 25 юни 2015 - 23:03:23
Регистриран потребител #7994
съобщения: 81
Следя темата и развитието на колата от начало....Много ми харесва замисъла и крайния резултат в/у колата и кво се получава....(мое мнение)ама тоя ''ручей'' нещо не се вписва....или двуцевка или нещо от типа като елипса не знам как се води...но не и това....

Най-отгоре
snitch
събота 18 юли 2015 - 18:07:08
Кичоне, съгласна съм с теб, за мен елипсата седи най- подходящо за формата на маската.
В случая бяха уникалния бонус и сега без да го мисля много много се радвам на звука.
Добре е- вече не залягат хората отзад като върна газта...
Иначе тея гърнета на следващото ми прибиране въобще няма да трябват с проекта, който предстои

Надявах се да успея да свърша повече по колата за времето, с което разполагам, но както винаги времето не стига...

И така шибидаха:

Очаквах дупка в ламарината и така и стана като свалих горните покрития, затова се наложи там да възстановявам и малка част от него сега е на боя. Нямам време да го чакам да ръждяса и внимателно го пръскам със солена вода. Резултата ще видите малко по- надолу.

Докато ръждясва отгоре реших да пооправя избилите ръждички по вратите и веждите и да пребоядисам праговете.
Почва се с разглобяване:

После великото търкане... Всяка ръжда е обработена с ръждопреобразовател на вюрт (дала съм достатъчно време за реакция) и грундирана с епоксиден грунд, преди да бъде нанесен филер и боя.

Следва малък експеримент... въоражавам се с търпение и да се действа.
Благодарско на Евгени за бързите шаблони!

А това се получи от втория път, коеот си б е;е драматично...

Не съм лакирала още, ще ми се да го завърша с още малко затъмнения, но да видим кога..

Шибидаха е готов за лак,

но сега на ред е спойлера, така че лака ще почака

В началото исках бял да го правя, но в последствие се отказах и се получи това:

by ICE CUBE
Най-отгоре
snitch
събота 18 юли 2015 - 18:41:20
Преди два дни - отново в бокса... , но този път на бързо за тампони на задния мост

Изминалите месеци бяха изключително поучителни за мен....
Казвам ви го, за да ви спестя мъките в случай, че сте наумили да правите подобно нещо: Не си заварявайте дифа! отмъщението е жестоко...

Това ме навежда на мисълта, че не съм споделила- махнах шпера, няма пауър за 3.25 (от 0 до 100 за 3 години не си е работа) и докато не подсигуря мощност съм отново в групата на "едната гума" с 4,27
ето и доказателството:

Хрумна ми една идея за капачката на резервоара и затова реших да я сваля и да опитам:

Резултата е:

Не се получи както си представях, но за пръскано на улицата толкова... Горе главата и следващия път по- добре!

Лакирах шибидаха, но не стигна лака и ще показвам утре...

by ICE CUBE
Най-отгоре
dopereach
събота 18 юли 2015 - 21:53:54
Регистриран потребител #7846
съобщения: 770
лудница, много добре рисуваш с аерографа
Най-отгоре
Tony
неделя 19 юли 2015 - 02:00:51
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Екстра се натрупват нещата

висете отпуснато
Най-отгоре
wicked
неделя 19 юли 2015 - 23:24:44
Регистриран потребител #752
съобщения: 784

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
snitch
четвъртък 06 август 2015 - 21:39:30
dopereach, далече съм от идеята за много добре, но може и някой ден да се случи

Последно по колата няма видими промени. Сменени са предните горни носачи, биаледките и кормилните накрайници.

Това е за сега, а при първа възможност продължавам с идейте.

by ICE CUBE
Най-отгоре
snitch
събота 07 ноември 2015 - 18:21:24
Скъпи приятели, последният ъпдейт, за годината, в тази тема ще е само снимков. След последните леки ремонти не остана време за повече и големите планове за силови изпълнения по мотора останаха за следващия път.
Към момента "бялата скрап" както някои я наричат е прилично зазимена в един гараж и определено ще чака по- хубави времена.

За мен изминаха 3 дълги седмици без нея и честно казано доста ми липсва, както удоволствието от карането, ремонтите и вниманието, така и тези моменти с нея:

Все пак през изминалия месец успях набързо да покрия с още някоя и друга ръка лак старите ръжди

Очаквайте продължението на проекта- догодина, с нови сили!!!

by ICE CUBE
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF