1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E28 M20B20 - една различна "класика"
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
DorkstaR
вторник 07 октомври 2014 - 13:14:02
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
УООУУ... много по-разчупено е станало с аерографа..!

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
snitch
четвъртък 16 октомври 2014 - 08:53:49
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
След цял една година каране само на газ дойде времето да оправя и този проблем и след един цял ден занимавки съботата, която мина, мога да се похваля, че вече пали и на бензин Благодарности на Lenco от бмв форума за помощта с кабелите и схемите.

Миналата година със смяната на маркучите смених и бенз. помпа с филтъра, но като не съм я пускала да жужи повече от няколко пъти за целия период, тя най- вероятно е разсъхнала и не бачкаше. За късмет се намираше още една работеща външна помпа в скрап стаята и бързо я смених =)
Сега има и плюс в инжекторите и реле, което да спира помпата и инжекторите когато е на газ, но на работа на бензин- сплита жестоко. Ще има още игра, но не знам кога ще отделя време да се разровя, за да разбера точно от какво е така. Предположенията не са много: задръстени инжектори, недобре работещ клапан регулатор на рейката, може да смуче въздух от някъде или има една клапа на гумен пръстен след дебитомера, която не се отваря много и незнам дали не е проблем за постъпващия въздух. Надявам се да е въздушен проблем, защото не ми се свалят пак инжектори, не че не става и без да се свалят смукателните колектори, но е малко трудоемко да ги откачиш на място от рейката- поне миналия път о-пръстените доста запъваха инжекторите и като цяло трудно излезнаха.

А сега малко развитие по декоративната част
Шаблоните за двете радиации са налице, вече имам и боя ( с която бях забравила да се снабдя уикенда, иначе щях за сбирката да съм я нашарила)

Почвам с малко водно 800, за да сваля лака от капака и мръсотията по боята на калника. Поочукани и захабени са детайлите, но нова за нова основа няма и да стане на въпрос Не че не се изкушавах да ги пръсна първо една ръка с алпинвайса, но все пак се цели повече rat да е, така че - зачистване на основата и действие!

Шаблона направих от два слепени кадастрона, разпечатах знака на А4, оразмерих линиите му, пресметнах ги в другия мащаб и ги прнесох на кадастрона като чертах с ролетка и молив

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
snitch
четвъртък 16 октомври 2014 - 09:09:53

Ако не се беше стъмнило, щях да продължа, щях да вкарам и малко черно, да допълня със сенки, но се стъмни, а осветлението в гаража е толкова мижаво че даже лакирах на фенер Ето го и резултата:

Един спрей лак глътна и иска още наливане. След първите две ръце жълтото на допир беше като шагрен

Същия шаблон ще е на тавана зад шибидаха стичащ се към изрисуваните лайсни.
Днес почвам да поливам капака с няк'ви течности, очаквам го скоро ръждив, същата ще е съдбата и на шибидаха =)
Междувременно почвам да подготвям задния спойлер, а завършването на кръстовете ще го оставя за последно, като най- трудни за рисуване.

by ICE CUBE
Най-отгоре
dopereach
четвъртък 16 октомври 2014 - 13:40:44
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
не се спираш и все добри идеи
Най-отгоре
kaliakrata
четвъртък 16 октомври 2014 - 17:55:59
Регистриран потребител #8089
съобщения: 331
Много ми харесва как се развива колата! Продължавай в същия дух.

Най-отгоре
Вито
четвъртък 16 октомври 2014 - 18:46:55
Регистриран потребител #7726
съобщения: 87
Колежке, колата е бомба! Надявам се да имам възможност да дойда на другата неделна среща на мястото където се правят което не го знам, щото май вече не е на 202-ра за да я видя лично на живо как си трябва

Смених шарения голф
Най-отгоре
Chris
четвъртък 16 октомври 2014 - 20:08:46
Регистриран потребител #1
съобщения: 3985
Борислава, ти си болен мозък! Харесва ми!

Най-отгоре
snitch
понеделник 20 октомври 2014 - 16:21:18
Радвам се, че развитието се харесва все на някой =)
Според мен докато не приложа всички идеи все ще си изглежда недовършена....
Тази неделя не успях да дойда на сбирката- реших да сваля лака и да довърша започнатото. Времето пак не ми стигна, но сега ефекта ми харесва доста повече, а на вас?

Има още какво да се желае, но втори път няма да свалям лака, така ще остане
За рисуване си трябва много време, на спокойствие, а не като мен все в последния момент и яко да се бърза...

Очаквайте скоро включване с нови от поредицата идиотски

by ICE CUBE
Най-отгоре
wicked
понеделник 20 октомври 2014 - 21:18:52
Регистриран потребител #752
съобщения: 788
Много добре се е получило с контурите. Колата става все по-изкривена!

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Tony
понеделник 20 октомври 2014 - 21:38:34
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Ооооо да.Сега мое би трее разчупиш и малко кръста с нещо жълто май ( например между канта и основния да го жълтосаш/оранджосаш) . Стаа яка зараза

висете отпуснато
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF