1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E28 M20B20 - една различна "класика"
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Filip
понеделник 25 август 2014 - 17:55:10
Регистриран потребител #621
съобщения: 321
и аз съм за маркера ако ще е рат визия да е с маркер . Иначе мерак а явно и способности не ти липсват.

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
Tony
понеделник 25 август 2014 - 22:19:26
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Добре дошла и тук. Бумъра е много ........ "единствен по рода си". Мен мноо ме кефи накъде отиват нещата. Ще си кажа какво ме кефи конкретно - вирнатата задница на първо място. Да се абстрахираме от старата житейска истина, че добро дупе е вирнатото а не увисналото , и да си го кажем по друг начин - клиновидната форма си е мноо бандитска и не мога да си представя много коли на които би им отивала тази визия повече от пастта на старите акули. Мен лично отдавна не ми е много впечатляващо да гледам скрейпъри със спукани картери. Ааааа за малко да забравя де - ИЗХВЪРЛИ МНОГО ТЕ МОЛЯ ТОВА РАДИО . Аз бих заложил на по-голям цолаж на джантите отзад за сметка на предните и на по-големи гуми ( пак за сметка на предните). Не драг визия, а олд скуул на лошите момчетии прекарващи лунна ракия. Идеята с радиацията па нема как да не ме кефи особено мен. Аз бих изплескал и такива стикери навсякъде - на предния капак, на вратите.... Ще стане мега радиационна акула. А и един опит споделен от мен - ще спрат да те спират съвсем, щот нема са сигурни кво става . Ще кореспондират ( баси думата се едно ше си пишат по пощата ) добре и със предната престилка ( която бих пръснал с мат лак а не гланц) радиоактивните стикери също..... Абе таа машина що ли я виждам като некакъв батъл радиационно смъгларски аутлоу берсерк.....
Не ми обръщай внимание де. От годините и изкосената трева е при мен .
Мега е колата

висете отпуснато
Най-отгоре
snitch
петък 29 август 2014 - 08:11:34
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
Tony, не го мисли- остатъка от изкосената през годините е при мен
Иначе зимата така я карам- отпред 14ки отзад 15ки- става, особено с по- висока гума отзад би стояло много кретенско.

Радиацията ще се намести някъде, но още не си визуализирам ситуацията с точност... ефекта берзърк е гарантиран ...

Но ... все пак всичко опира до скромния ми бюджет, зат'ва и радиото е една от последните ми грижи, а и докато върши работа (горе долу има някви настройки), т.е. докато вади звук от двете 10тки отзад съм ок с него.

За мат лака си прав, но нямах време и възможност за претенции, а за следващо ползване на лак, може и мат да е ..

Ако някой има някакви други идей- споделете ги! Все още се лутам между вариантите на изпълнение за крайния оптичен резултат ...

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
Вито
събота 30 август 2014 - 00:23:40
Регистриран потребител #7726
съобщения: 87
Колежке, много е палава колата, и виждам че се поддържа добре от към техническата част. Видях я на първата Stance Среща на Камбаните и мисля ти караше
Относно визията, ако позволиш ще споделя две-три идей
- КАкто спомена Тони по-горе относно джантите и гумите - ще стане много палаво, но според мен ако джантите са еднакви - например 15", а гумите са само с различна големина и колата е леко вирната отзад (свалена отпред - както си избереш )
-ОТносно престилката - мислила ли си да матираш цялата кола - бял мат, престилката да е гланц и шарката на престилката да се простира назад до задницата и да я обгръща цялата. Бе незнам дали ще мога да ти го обясня ама ще пробвам - Като се погледне колата в профил шарката да започва отпред от престилката и в дъговидна форма да се издига назад до началото на задния капак. Стигне ли до върха, точно в основата на задния джам, назад по задния капак и вс. останало да е само тази шарка черно и жълто.
и цялостната концепция ще е доста интересна със гланцова шарена част, и матова бяла боя на останалата част от колата-там преден капак, калници предни, малко от предните и задните врати и тавана...
Ако не е ясно ще се помъча да го направя на фотопор или пейнт
Поздрави!

Смених шарения голф
Най-отгоре
SounderJDM
събота 30 август 2014 - 10:59:32
Регистриран потребител #5521
съобщения: 176
Хмм, че и MTX-ове имало в багажника
Най-отгоре
elektro
събота 30 август 2014 - 13:15:51
Регистриран потребител #67
съобщения: 346
Здрасти и добре дошла!
Честно да ти кажа не ми харесва тази престилка отпред, изглежда ми като влак.
Аз съм фен на Бмв и сигурно заради това съм по-консервативен въпреки че, аз дадох идея на баща ми да сложим лип от Голф три. Та явно за някой неща не съм толкова консервативен хахаха.
Иначе джантите и капака ми харесват.

[ Редактирано събота 30 август 2014 - 13:24:32 ]

Най-отгоре
Гриша
вторник 02 септември 2014 - 11:33:13
Регистриран потребител #8452
съобщения: 3
Страхотна е, браво! Скоро въздушни възглавници ти пожелавам
Най-отгоре
roro
вторник 02 септември 2014 - 19:25:21
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
Добре дошла вече акули те са 2 във форума скоро и аз се включвам няма само теб да овикват.

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре
snitch
сряда 24 септември 2014 - 22:02:25
Здравейте,
ще опустее темата докато намеря време да отворя форума, а и рат проекта и той със същото темпо върви...
Вито написа ...

... - ще стане много палаво, но според мен ако джантите са еднакви - например 15", а гумите са само с различна големина и колата е леко вирната отзад ...

В момента височината на гумите са 60 отпред, 65 отзад, с по- ниска гума и пружина ще изглежда добре, но сега...

Идеята с частичния мат е готина! =)))

elektro, от старите влакове дойде идеята а ето и на какво попаднах впоследствие, което много ме изкефи:

Иначе и аз съм фен! А в случая може и малко драстично да сменям стила на класиката, но частите от голф са си за голфовете! Ето, например Е28 с броня от 3ка не е добра идея: , с липа за който говориш не знам дали ще се получи

Гриша, благодаря! В wish листа ми е номер 1

roro, като се сетя тебе к'во приключение те чака... Дано бързо да я стегнеш =)

А ето и какво се случва по колата:

С малко помощ от приятел километража отново работи, основния проблем идва от счупеното зъбно колелце

заменихме с километраж от едно от разглобените 3 табла, като ползвахме пластмасовата основа на това, защото е 87ма и имат разлики с по- старите.

Уреда за отчитане на температурата също е фитка, но не можахме да го заменим с друг от наличните, заради разлики и във връзките затова за мен остава да пусна един външен уред, но към момента я карам така ( на парно от незнание колко градуса е...)

Капака - почна да хваща ръжда на местата, на които цинковото покритие на ламарината е било нарушено при търкането и реших да го мина с по- едра шкурка, за да отстраня цинка изцяло и да ръждясва целия отсег....

Но се оказа трудно Два дена по няколко часа якото търкане с 60тката

Междувременно още ел. проблеми: при дъжд в багажника влизаше вода, стичаше се директно в-у крушката на стопа, окъсяваше явно и бушона гърмеше. Като свършиха 8 амперовите нямах друг избор и поради липса на други стопове или по- читави упътнения прибягнах до виктор рейнц и теча е оправен.

by ICE CUBE
Най-отгоре
snitch
сряда 24 септември 2014 - 22:22:18
Остана да ви покажа освежаването на джантите, но първо държа да ви споделя, че това изпълнение е времено и когато сложа зимния сет ще дам тези на песъкоструй, после за боя в точния нюанс и полиране на бордовете, също съм замислила нещо идейно за капачките. = )

Предполагам би ви харесала толкова ниска- на мен също! Но тук е с временните гуми, които сложих докато боядисаме с Мони джантите,а на снимката е в момента, в който едната беше спаднала:

бързо почистване, обезмасляване и между валежите...

Задните две в момента съхнат, утре ще ги сложа!

by ICE CUBE
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF