1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E28 M20B20 - една различна "класика"
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
snitch
неделя 24 август 2014 - 18:55:50
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
Хей m408, не мога да се сърдя на мнението ти, напротив уважавам всяко такова, независимо положително или не. = )))
Очаквам на много от читателите на тази тема да не им допадне това, което се случва с бялата акула и все пак - не търся одобрение за стореното, плод на фантазиите на болния ми мозък. Собственик съм на две акули: тази ще е пълна кретения, а другата издържана класика!

BukTop , ще спазвам правилото за снимките от следващия пост натам!Стига да не възразиш, но ако има проблем, мога да променя и предишните мнения.

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
kaliakrata
неделя 24 август 2014 - 22:33:19
Регистриран потребител #8089
съобщения: 331
Къде е "Like" бутона ?

Най-отгоре
wicked
неделя 24 август 2014 - 22:51:18
Регистриран потребител #752
съобщения: 790
Крайно време беше да я публикуваш! Екстра е чудото, и на живо ти го казах То е било юнашко кърпене! Планираш ли жълто-черна "престилка" и отзад под задната броня (един вид да кореспондира с предната), щото изглежда много болно на живо и някак лиспва отзад? А и една идея - какво мислиш да продължиш контура на кръстовете и върху глайсните, но с бял цвят - дали лепенка, боя, все тая - за да има контраст и да не стои така прекъснато?

[ Редактирано неделя 24 август 2014 - 22:51:48 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Chris
неделя 24 август 2014 - 23:17:24
Регистриран потребител #1
съобщения: 3989
Добре дошла, Борислава! Крайно време беше да се присъединиш и във форума!
Знаеш мнението ми за колата! Знаеш колко й се кефя и на нея и на теб и на това което правиш с колите си За пореден път - Браво!
Единствено съм малко резервиран за черно-жълтия нож, но както ти самата каза, чуждото мнение не трябва да те интересува

Най-отгоре
m408
неделя 24 август 2014 - 23:29:59
snitch написа ...

...Собственик съм на две акули: тази ще е пълна кретения, а другата издържана класика! ..

Аа така може.
Тогава одобрявам!
Най-отгоре
wicked
понеделник 25 август 2014 - 00:09:15
Регистриран потребител #752
съобщения: 790
Chris написа ...

Единствено съм малко резервиран...

Крис, ти да не си маса, че да си резервиран, бе?
Жълтината на ножа и оранжевите пламъчете мен ме кефи много, защото хем много контрастира, хем се и връзва на очичките (с изключение малките марихуанки, дет' нещо не ги разбрах, ма то си е мой проблем) А, да - и вирнатата задница кефи - олд скуул дет' се вика

[ Редактирано понеделник 25 август 2014 - 00:13:59 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
ani_raicheva
понеделник 25 август 2014 - 04:16:41
Регистриран потребител #8431
съобщения: 78
В събота, около обяд, до 93то в Гео Милев Не карах аз и започнах да подскачам и да се радвам като видях стикерите, ама ти май изобщо не ме видя

Най-отгоре
snitch
понеделник 25 август 2014 - 10:56:48
Регистриран потребител #8438
съобщения: 71
Планирам:
-престилка отзад, която няма да е в същия мотив като предната, но ще пасне на концепцията.
-заден спойлер, за който все още мисля как да бъде изрисуван- бяла база ще е и натам незнам още...

- кръстовете ще ги продължим с аерографа, най- вероятно в някакво подобно изображене на това:

или на това:

дали обаче изображението ще минава в-у лайсните или ще се прекъсва от тях незнам още...

- шибидаха- ръждив ( принципно и капака трябваше, но не пречи и на следващ етап ако се реша да му пусна една 120ка ще ръждяса бързо)

- джантите (зимата ще се занимавам) да се дополира хубаво борда,а за сърцевината по шаблон ще се пръснат така:

капачки трябва да им поръчам...

- ще ми се да и смъкна малко стойката отзад до стоково положение, че обратен разкрач не особено добре, нито за визията нито за носачите

- стоповете са за смяна,но дотогава може само да ги пребоядисам.

За сега е това... до момента в който не ми хрумне нещо друго = ))))

Иначе работа по нея има още доста, но важното е че е в движение и за сега е сравнително технически рентабилна. Скоро сменях по предницата: носачи, биаледки, амортесьори, мина реглаж- стегната е като цяло, но иска пак да се пипне луфта на клапаните и нова гарнитура на капака,че протече, скоро ще е и за ремъци ( инфо: този мотор не е с верига!) Бензина трябва да се подкара на всяка цена и нещо, което от доста време насам не смея да направя, а трябва- да мерна компресия... със сиг. и шесте работят, но с какви показатели е друг въпрос...

Ани, видях колата много добре, но не съм обърнала внимание кой е и какво прави вътре ; )

А колкото до листата по ножа... в последния момент нямах време за шаблони а тези ми бяха под ръка затова са там, но така или иначе не се забелязват особено...

Gangsta rap made me do it.......
by ICE CUBE
Най-отгоре
ani_raicheva
понеделник 25 август 2014 - 12:28:07
Регистриран потребител #8431
съобщения: 78
много хубав звук вади !

Най-отгоре
Chris
понеделник 25 август 2014 - 17:12:05
Регистриран потребител #1
съобщения: 3989
Много интересни планове Аз обаче бих ти препоръчал рисунките да ги направите с маркери, както тези в коша. Отдава ти се и е много по детайлно от аерографа

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF