1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Light Mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Fiat Bravo 1.6 - Fifi
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
ani_raicheva
сряда 06 август 2014 - 17:06:52
Регистриран потребител #8431
съобщения: 78
Здравейте, колеги

Първата среща с Фифи беше на Великден 2013- Любов от пръв поглед.
Родена е през 1997г, но сме заедно от 15.07.2013г. Сърцето и е 1.6, 16v, 103hp. 4 дни след като взех книжка си я прибрах пред блока. От тогава минахме през късане на ангренажен ремък, смяна на двигател, монтаж на газова уредба- неуспешен, смяна на носачи и т.н.
С втория двигател колата започна да губи обороти, след това да ги държи високи, да не иска да запали, ако е загряла.. Очертава се възможност в края на август да влезе в сервиза и да и се направи (почти) всичко необходимо.
Междувременно при липса на финанси за оправяне на всички ядове, които дава, ме удари съчмата и купих спрейове.(Подарък за Фифи за моя рожден ден) Фифи от март месец е с розови джанти и огледала и златни болтове.
На повече от половината хора това не се харесва и нападат с обиди и квалификации- циганско е, грозно е, кичозно и така нататък. Дават предложения да си купя лети джанти и тях да боядисам. Аз съм наясно, че летите джанти са по-красиви, но когато имам само тези, предпочитам да са шарени поне, а не ръждясали. Общо взето се надявам колата да ви хареса, но главната ми цел е на мен да ми хареса, така че ако нещо ви идва в повече няма нужда да го криете.
Осъзнах, че колата е проект, още като я погледнах. Започнаха да ми нахлуват идеи в главата и исках да и направя всичко, което ми идва на ума. Добре че се сдържах
През юни месец реших, че броните са много празни и само джантите и огледалата не стигат, така че си взех маркери и изписах и двете брони с надписи на испански.
Определено и това не ми стига. Лакът на капака е изгорял от слънцето и предстои да се преобразява. Имах идея да му налепя някакви цветя, но се отказах. Като дойде идеята и бъде реализирана, ще разберете първи

От малка съм фенка на VW 3 и Opel Vectra- 1992г са ми любимите.
Следващата ми кола ще е Голф, но Фифи никога няма да бъде продадена. Ще се кара докато върви, а след това ще и купя гараж и ще ходя да я виждам всеки ден

Най-отгоре
Chris
сряда 06 август 2014 - 18:03:56
Регистриран потребител #1
съобщения: 3985
Добре дошла!
Радвам се, че имаме още едно изрисувано фиатче във форума.
Капака гледам е тръгнал вече... Мога да ти дам един ръждив да видиш как ще стои... хах

Най-отгоре
dopereach
сряда 06 август 2014 - 20:13:09
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
Първата кола винаги си е тръпка, очакваме продължение.
Най-отгоре
didinka
сряда 06 август 2014 - 22:22:30
Регистриран потребител #6248
съобщения: 133
А ма едно нещо за моя принос не си написала майтапа на страна, фифи много преживя, но и още много ще преживее нали все пак и ти си с моя акъл успех овчице моя и знаеш, че с каквото мога ще помагам :*
Най-отгоре
Tony
сряда 06 август 2014 - 22:56:48
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Добре дошла. Правилно си се ориентирала според мен - най-важно е машината теб да те кефи... Кво ти дреме кой какво ти казва. Цъкай си я по свой вкус. Надяваме се да я видим скоро на живо ( въпреки монтанския номер , май виждам и снимки на Фестивална? )

висете отпуснато
Най-отгоре
ani_raicheva
сряда 06 август 2014 - 23:32:55
Монтанска е колата, от Монтана съм и аз, но живея в София вече 12 години. Живея точно до зала Фестивална

Най-отгоре
kaliakrata
четвъртък 07 август 2014 - 00:27:11
Регистриран потребител #8089
съобщения: 331
Джанти, огледала и таван в един цвят, ако ме разбираш !

Най-отгоре
ani_raicheva
четвъртък 07 август 2014 - 01:19:57
ооо, прекрасно те разбрах. Влезна мухата, сега какво ще правим... със спрей по тавана дали ще стане?

Най-отгоре
stefan_milev
четвъртък 07 август 2014 - 06:19:05
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Ще ти трябва повече материал!
Най-отгоре
ani_raicheva
четвъртък 07 август 2014 - 11:58:55
повече спрейове или и други неща?

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF