1
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
HOONIGAN
четвъртък 03 юли 2014 - 16:37:06
Регистриран потребител #8409
съобщения: 17
Здравейте колеги. След доста обмисляне реших че ръждата на предние калник се отменя. Ще я заменя със стикери,понеже ще правя и предната броня така. Та питането ми е кой може да ми ги налепи и колко ще струва всичко-работа + стикерите. Ще кача колата по-долу,давайти съвети. Благодарско :p

Английски форум-питаш и ти отговарят.
Руски форум-питаш и теб те питат.
Български форум-питаш и ти обясняват колко си тъп.
Най-отгоре
Max
четвъртък 03 юли 2014 - 16:56:45
Регистриран потребител #4968
съобщения: 116
Ми ти си ги поръчай от нета ако искаш, пък си ги налепи сам както ти харесва. То това е била идеята винаги.
Най-отгоре
HOONIGAN
четвъртък 03 юли 2014 - 18:22:36
Лепих преди братле на виждите ама несполучливо....за това мога и сам да опитам,но ми се иска някой дето е лепил да ме съпътства и да удари едно рамо

Най-отгоре
Max
четвъртък 03 юли 2014 - 21:20:30
Регистриран потребител #4968
съобщения: 116

Може и да не се сваля елемента. По принцип ако хората правили стикерите знаят какво правят, ползват специален материал който не се влияе от слънце, вода и тн. Но ако е обикновен материала ще трябва да се пръсне с лак на спрей отгоре.
Най-отгоре
dopereach
вторник 08 юли 2014 - 22:41:14
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
По-добре си вземи ролка с разпечатана шарка, отколкото стикерчета. По трудно е за слагане, но е по-издръжливо. Взех си sticker bomb book от Англия, тя сойсе с гадни хартиени стикери и тези дъждове пре юни им разказаха играта.
Най-отгоре
Мъро
сряда 09 юли 2014 - 11:57:55
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Най-доброто фолио за стикер бомб е каст фолиото!Малко по скъпо е,но е еластично и гланцирано!Ако искаш стикерите ти да изкарат повече от няколко месеца - лакирай яко

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
HOONIGAN
петък 11 юли 2014 - 20:07:26
Обмислям други пъклени планове,но няма да забравяме и стикерите. Ще пораздвижа проекта от другия месец и ще видим резултата...

Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF