1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E36 [Slow Touring]
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
denises26
петък 13 юни 2014 - 21:29:51
Регистриран потребител #482
съобщения: 59
И така, първо здравейте на всички. Престраших се накрая да пусна и аз колата си. Не е нещо особенно, но имам амбицията бааавно да се развие към нещо, надявам се по-добро. Историята е дълга, но накратко колата я взе баща ми преди около 6-7 години пълен сток. Последваха някои подобрения, които отнеха доста от свободното ни време. Първата ми кола беше един Форд, но бе продаден и мястото му зае една Е34 карана в момента от баща ми. Ще кача снимки на колата откакто я карам аз направо, иначе в началото си беше едно комби с обикновенни брони железарки и платнен салон. В следващите постове ще кача и промените, които аз съм направил (дребна работа).

[ Редактирано сряда 01 октомври 2014 - 19:39:34 ]
Най-отгоре
denises26
петък 13 юни 2014 - 22:35:42
Отначало повечко я карах, заради кандидат-студентски изпити и такива, но все пак си направих бъбреците с черно фолио, затъмних халогените и задното стъкло дадох да ми фолират. Фаровете ми бодяха очите откакто баща ми го сложи (не успях да го разубедя за тях ). Купих едни фарчета и направих дългите им жълти + халогените за да са в тон и те , по това време пак бях направил бъбреците хром и имах някакви гадни лепенки по огледалата . Следващото беше махане на релсите на покрива и пружини. Мина се не мина време и реших, че ми се кара колелото (пак) та си сложих релсите и багажници за колело. Малко по-ниски гуми отзад и оранжеви мигачи бяха следващите промени по екстериора. По интериора добавих черен таван с черни сенници дръжки и плафони (дори и под сенниците намерих черни) предния вече е кристален от Е46, махагонова светеща топка (хоум мейд баце ) бежов маншон на скоростния лост и махагонова ръчна. В багажника се добави щора с кучкарник, ламинатче на пода (за което много ме бъзикаха между другото). Една тубичка сложих и усилвателя захванах отстрани на кората (там нямам актуална снимка). Последваха още дреболийки по екстериора, стопове с червено фолио, изрисувах си капачката на резервоара и малка част от предната броня. Фаровете се сдобиха с кръстачки и черно около лупите (ще прибавя някакви снимки за сравнение). Това е , за което се сещам сега може да изпускам нещо, но по-важно за мен е от сега нататък дали ще се развива в правилната посока или не. Приемат се критики, не се сърдя на коментари по принцип, моето мнение, е че всеки си има вкус и виждане и за мен е ценно да чуя възможно най-много такива. Благодаря за вниманието и се извинявам за многото снимки, ще се опитам да ги подредя хронологично.

Най-отгоре
denises26
петък 13 юни 2014 - 22:38:46
Имам някакви проблеми с качването на снимките, та ще ги огранича малко

Най-отгоре
denises26
петък 13 юни 2014 - 22:55:17
6тия път ми е на късмет за качване на снимки

Най-отгоре
hoongan
петък 13 юни 2014 - 23:27:54
Регистриран потребител #4395
съобщения: 76
Много е готина 36цата. С М-ковите джанти кърти ! Успех за напред
Най-отгоре
chocoz
събота 14 юни 2014 - 00:25:55
Регистриран потребител #8127
съобщения: 97
Здрасти, много добре изглежда колицата. Три неща ми грабнаха окото: ламината отзад, фарчетата и джантите. Успех в проекта
Най-отгоре
FLexX
събота 14 юни 2014 - 03:05:31
Регистриран потребител #271
съобщения: 93
брей, аз незнаех, че тая кола е твоя бе. Ако помниш се запознахме още, когато имаше форда и ти докарах стикери на Тунинг.бг.
Супер е, винаги много е кефела 36цата ти

Най-отгоре
Chris
събота 14 юни 2014 - 12:21:45
Регистриран потребител #1
съобщения: 3999
Точно вчера докато отивах на работа си мислех как най-хубавите БМВ-та са комбитата Винаги съм ги харесвал. А твоето е прекрасно! Пипнал си точните детайли и се е получила страхотна кола Радвам се, че я пусна при нас

Най-отгоре
dopereach
събота 14 юни 2014 - 12:41:04
Регистриран потребител #7846
съобщения: 772
ламината в багажника много ме радва, много добра визия
Най-отгоре
CeCko2
събота 14 юни 2014 - 12:48:35
Регистриран потребител #332
съобщения: 287
Приятно Комби
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF