1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E36 Compact (компотец)
Отиди на страница  «1 2 3 ... 19 20 21
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
compact_
понеделник 30 юли 2018 - 23:23:33
Регистриран потребител #617
съобщения: 154
Още една желана екстра добавена

Най-отгоре
compact_
неделя 14 октомври 2018 - 23:04:16
Не съм се мяркал скоро . Няма кой знае какво развитие, нова боя на жантиту и липче . Измина доста километри последните 2 месеца без никакви ядове, стигна до Гърция и всяка седмица се пътува до Пловдив. Доста странно я гледаха с куфара, който впрочем събра дооста багаж - 4 сака и няколко по-малки чанти, определено си заслужаваше покупката.

Най-отгоре
compact_
сряда 05 август 2020 - 22:44:44
Живи ли сме . Тъй като съм под карантина и не съм излизал вече 5-ти ден разцъках форума да видя кво се случва..
Нещата доста се промениха от последният ми пост преди почти 2 години. Имах малко кофти период и компакта поседя на обява известно време, накратко въобще не ми беше приоритет. Междувременно се бях отказал и от дрифта и продадох дрифтачката. Реших, че ми трябва надеждно дейли, което да ми върши работа, защото пътувам доста. И реших същевременно да си сбъдна мечтата, а именно легалния брат на компакта - e36 323ti компакт. Като се има предвид колко са харесвани, а и едновременно редки задачата ми се стори трудоемка, но уви след месец цъкане из групите и сайтове изпадна подходящ екземпляр.

Имал е леко птп отпред, но изглежда само външни панели са пострадали. Иначе като цяло перфектно автомобилче - нов внос от Швейцария, 197 000 реални и перфектен интериор и мотор. Покарах го известно време без интервенции, тоест 2 седмици . Прехвърлих му окачването от зеления компакт, газифицирахме го, не исках да се гавря с калниците и бартеросах борбета за нещо с по-поносими параметри - рейсингово TSW 17х8 ет15, по 6,8кг бройката.

Сдобих се с оригинална броня, капак и маска, които по-късно бяха боядисани.

Когато взех колата имаше много хубаво крайно гърне Eisenmann, беше тихичка и вадеше добър звук, но март месец някой реши, че му трябват катализаторите и смъкна почти цялата генерация, заедно с гърнето, което беше бая кофти. Както и да е, ще намеря друго, докато буча със старата генерация от зеленото. :c

А сега да си дойдем на думата, запознах се с едни момчета от София (повечето би трябвало да ги знаете), които накратко ми върнаха мотивацията и желанието да се занимавм с дрифт. А винаги съм искал компакт дрЕфтачка, а в двора вече имах нещо такова . Разпродадох и изхвърлих ненужните неща от зеления чеп, сиреч интериора, парното и ненужната инсталация, и почнах да градя малко по малко. Насадихме 28-цата, която си бях свалил от дрифтачката, също така завиването и окачването.
Хидравличната ръчна си беше монтирана преди години още. Сложих си и седалките заедно с коланите.

Сложих си обратно раздувките, които също бях пуснал да се продават по едно време. Изпадна и задна М броня на оферта. Забих и гредите, за да съм в тон с колегата, докато караме заедно Също така инсталирах и спойлера от сиера, който ми беше мерак от години

И откакто я сглобих няма много други интервенции, наблягам на карането повече, че тая година почивка не ми е била в полза

И да, доста ѝ се промени съдбата на кочинката, но се радвам, че не я продадох или че не отиде на вторични.
Ако някой име интерес може да ни следи в Youtube и социалните мрежи - -линк-
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 19 20 21  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF