1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E36 Compact (компотец)
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 19 20 21 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
compact_
събота 30 май 2015 - 23:09:15
Регистриран потребител #617
съобщения: 153
Днеска реших да я свърша едната.Минах с шкурките и пастата, препоръчана по-горе.Но все пак си мисля, че може да стане по-добре с кечета и други пасти
ПП сори за ейч ди-то

[ Редактирано събота 30 май 2015 - 23:16:58 ]

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
сряда 08 юли 2015 - 22:39:21
Ми такоа, след 2 месеца човъркане по малко се издразних и полирах бордовьете за 2 дена .Преди ден боядисахме средите и днес реших, че е време за монтаж.Скоро предстоят и други неща като монтиране на други брони, прагове, маска и малко разкрасяване отвътре
Също така разкарах и фолиото от джамовете и се чудя дали да ги затъмнявам на ново, нещо взе да ми харесва повече без
Поздрави!

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
DorkstaR
събота 11 юли 2015 - 13:29:15
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
извади стойка така

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
compact_
неделя 12 юли 2015 - 21:30:07
Днес монтирах предната броня, маската и праговете..В моите очи стана съвсем друга кола
Остава задната броня, която би трябвало да е готова тези дни и лип на задния капак, евентуално леко полиране че събор идва

In process..

Поздрави!

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
понеделник 10 август 2015 - 15:12:30
Ето още някоя снимка..Прогрес има, макар и скромен-други инжектори с уж по-голям дебит от 28ца..Нещо не тръгна както очаквах за това ще боцна един бензинов регулатор .
Пуста 20ка

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
четвъртък 07 април 2016 - 22:37:02
Викам да бутна малко темата
Та, колата вече върви на downgrade заради пичовете с белите астри.Двайската я накарахме да върви доволно с малко ъпгрейди от сорта на други валове, други инжектори, компресора остана назад за сега.Вървеше прилично като за атмосферна 2,0-ка.

НО след като почнаха акциите със спиране на коли със сменявани мАтори се наложи да върнем стария мотор (is).Направихме му основен ремонт, защото тракаше, нови сегменти, лагери, друг вал и т.н.В момента се разработва, но в неделя мисля да му чуя прекъсвача на Бухово .
Междувременно почнах джантите на ново-полирах бордовете ПАК и се чудя какъв цвят да са средите, насочил съм се към старо злато или бронзови като на Volk или не съм сигурен и аз вече..

Пръснах старите стопове червени да сме различни Хора без работа общо взето.Обмислям и смяна на мигачите с оранжеви, тия дни ще видим.

Ето 2 клипа с компресора-https://www.youtube.com/watch?v=Jhj4JBFlzUw
и един опит за тандем-https://www.youtube.com/watch?v=xVXZmwtuwEo
Поздрави!

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
петък 08 април 2016 - 23:20:32
От известно време наблюдавах едни жанси на една 5-ца в една морга..Сигурно от 4 години стояха там.Преди месец ги погледнах отблизо да видя какво представляват - Melber (нещо като BBS Mahle) 7J et12 5 броя.И да, днес ги взех и почнах обичайната процедура по полирането.Ще видим какво ще ги правя в бъдеще.
Поздрави!

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
stefan_milev
събота 09 април 2016 - 08:49:54
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
7J, ET 12...супер!!! Кога ще ги слагаш? Ще седят още по-добре, ако намериш и едни фланци за отзад...направо...
Най-отгоре
compact_
събота 09 април 2016 - 23:21:18
Точно заради ет-то ги взех, полирам ги в момента, но намеря ли гуми веднага ги слагам да видя как ще застанат

Една снимка с 16-ките отпред, да има

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
stefan_milev
неделя 10 април 2016 - 09:37:21
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Имам 2 16ки за подаряване. Стават за търкаляне, ако имаш нужда кажи.
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 19 20 21 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF