1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
BMW E36 Compact (компотец)
Отиди на страница  «1 2 3 ... 18 19 20 21 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
compact_
четвъртък 30 ноември 2017 - 22:48:00
Регистриран потребител #617
съобщения: 153
Пак съм аз . Стенс сезоня приключи за няколко часа с помощта на чук, секач и много майни Отпред я вдигнах доста, че миналата зима се измъчих с коловозите и мизерията по пътя. Не е била толкова висока от ~5 години, супер странната ми е Отзад сложих по-малко спортни пружини, за да се вдигне, пък и стана по-мека, заприлича на кола

Господин борбет беше зазимен и заменен с малко странни на пръв поглед джанти - Style 9 16x7.5 et15, но мене ме кефят, изглеждат доста редки като се има впредвид от какво са свалени - е31.

И сезонът беше открит, макар че нямаше много сняг..

И една снимка с тавите като за последно

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
неделя 17 декември 2017 - 19:38:53
Ииии така, взех книгата. Сега се почва раздаването, съсипването и поправянето. Направих един тест (няколко пъти ) по планината и навъртях към 90км, мерации . Обмислям да наметна по-къс заварен диф, колкото да си правя кефа

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
Blad3maz7eR
понеделник 18 декември 2017 - 07:10:12
Регистриран потребител #8736
съобщения: 313
Честито!

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
compact_
четвъртък 21 декември 2017 - 22:33:59
По принцип не съм фен на дървото, амааа тоя път не се сдържах. Един преател ми прати няколко снимки и си казах тва е. Задействахме нещата и на следващия ден беше изпратен. В доста добро състояние е, но нямам никаква информация за него - не е нарди и няма никакви надписи . Ще е хубаво ако някой се опита да издаде малко инфо . Днес го сложих и е доста удобен. Сложих му и клаксона от спаркото временно за постоянно

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
понеделник 05 февруари 2018 - 22:19:14
Обичам монолозите
Та случиха се някои неща по контейнера...
16-ките ми съсипаха нервната система - 1 от 4 държеше въздух. В обявата беше описано, че са прави и една има заварка и леки забележки, но се оказа, че не е така. Та нямах избор и купих други гуми за 15-ките (мелбърите). Поне за тях съм сигурен, че са прави и нямат проблеми.
Малко зимни тренировки

Преди бях споменавал, че искам да монтирам оувърфендъри някога, та май дойде дългоочаквания момент...

Дълго време чаках да излезе нещо по-поносимо откъм цена, че за компакт са дефицит тия китове, като едните сa ~800$. Тези случайно ги открих в една група и се оказа, че ги правят в Полша (не се и учудвам, там car scena-a е на друго ниво) на доста добри пари. След едноседмични преговори и безсмислени чатове ги пратиха и дойдоха след още 1 седмица. Материала не мога да го определя точно, нещо като пластмаса е и е много гъвкава като се има предвид, че китовете им се ползват за дрифтачки.
Веднага се почна с налаганията и мерките

В черно ге губят доста и трудно се добива прадстава колко са широки. На снимките е с 10-ки, ет-10 с 30мм фланец. Май ще взимам 25мм, че сега е доста на кантар и май ще опира, а и да мога да си я свалям спокойно. Отпред мисля да сложа носачи от е46, но първо ще правя експерименти с фланци да преценя точно какво да правя.
Таа за сега нищо, поздрави!

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
jjustrustt
събота 17 февруари 2018 - 15:56:25
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Един от много малкото компакти които ми харесват.. твоя е на 1-во място в класацията ! Супер е колата ! Поздрави !

Най-отгоре
compact_
неделя 18 февруари 2018 - 21:58:29
jjustrustt написа ...

Един от много малкото компакти които ми харесват.. твоя е на 1-во място в класацията ! Супер е колата ! Поздрави !

Благодаря ти, но все още е далеч от класациите за мен
Аз съм човек на бартера, та излезе един пичага, който ми предложи BBS Style 5 16x8 et23 за Мелбърите... И се съгласих моментално. От бая време ме радва тая джанта и най-накрая я докопах

Последни снимки на 15-ките:

И 16-ките:

В доста добро състояние са, тези дни ще ми праят капачките, които сигурно няма да сложа . Ще гледам да направя някоя снимка на колата

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
compact_
петък 23 февруари 2018 - 21:28:39
Тъй като Цецо не иска да ми дари зендер добавката за предната броня, аз си търся варианти за нещо различно от емпакет .
Скоро видях по групите една доста странна предна броня и след кратко съветване с гогала установих, че тва е броня от "aero" пакета на е36. Оказа се доста рядка пластмаса. За купе/комби/седан има предна и задна, но за компот не се предлага задна. Та не го мислих много и я заръчах за доста скромна сума. Срещнах един пакет в някакъв сайт на цена от 400eu .
Всъщност цялата шукария е нещо като лип върху леко модната предифейсова броня и се слага под лайсните. Моята има доста забележки, но ще се оправи.
Снимка от брошурка:

И моята:

Идеята ми е да се позакърпи, частта, която се пада зад номера да се изглади и да се заличат дупките за закрепване.
Нещо такова:

Междувременно ми дойде и скобата за сваляне на капачките на бебееса:

И няква снимка да има

BTW един джип реши да спре в мен преди 2 седмици и ми изкриви предния капак и маската...

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
Blad3maz7eR
събота 24 февруари 2018 - 14:11:26
Регистриран потребител #8736
съобщения: 313
Бронята добре, но ако намериш джанти като на втората снимка на червената 36-ца направо ще скъсаш синджира

[ Редактирано неделя 25 февруари 2018 - 00:02:32 ]

Кораба майка вече е и във фейсбук @HoodrideFIRAT
Най-отгоре
compact_
неделя 25 февруари 2018 - 22:13:51
Blad3maz7eR написа ...

Бронята добре, но ако намериш джанти като на втората снимка на червената 36-ца направо ще скъсаш синджира

Аз съм намерил, но нямам излишни 2 бона
А и с 8/9 трудно ще запълня калниците.

Страницата ми - -линк-
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 18 19 20 21 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF