1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Служебния хънтър
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Tony
събота 19 април 2014 - 11:25:42
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Не ми се пише особено, ама пак си викам аре да имам неква тема с некое развитие. Не,че е кой знае какво ама си цъкам по малко. То си ми е бебемобила това ама що па да не си воза Свеа в некъв хънтър пак. Неколко снимки откъде тръгна. Накъде отива..... Ами май към мега баналния вид за който ше се сетите от крайните постове . Незнам вече колко чифта джанти му смених иначе. Идеята по принцип е да прилича максимално на служебен автомобил и в същото време да е банален некъв евролуук за паркетник . Нали писах,че намерих най-накрая оригинални непребоядисвани златни ббс - за сега това са джантите. Мноо си се кефия на ретро визията им. Абе спирам. Главно пак я напраих темата заради Мъро,че нали не се виждаме с него

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
събота 19 април 2014 - 11:28:41
И днешна снимка в дъжда, както и какво пътува насам от отвъдокеана .
Та така - май отивам към изтъркана визия ама поне нема мноо паркетници така напраени

висете отпуснато
Най-отгоре
lowrider
събота 19 април 2014 - 22:42:46
Регистриран потребител #238
съобщения: 322
иска си борд, слагай железните бе

Най-отгоре
Tony
неделя 20 април 2014 - 01:27:34
lowrider написа ...

иска си борд, слагай железните бе

Последните 20 ина годин се жипки карах и се с десетки и нагоре с до - 35 ЕТ , че и с фланци . Зеха да ми омръзват паници . Незнам защо ама напоследък почнах да се кефя на по' прибрани джанти. Те и тия са с фланци 3 см де и са с не крайно зле 18 ЕТ. Абе кат си ги гледам от втория етаж и виждам че имам джанти на гумите поне . Не ,че бих ти отказал некой минусови aреси от колекцията де . Мое от възрастта да е ма мноо се запалих напследък по оригинални златни ббс и. Добре,че немам мноо кеш на картите,че току виж почна да наддавам за некой златни aреси из Игея

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
понеделник 12 май 2014 - 03:49:24
Знам, че е почти 4 сутринта ама след дълъг трип от над 400 км не можеше да не монтирам тюле феъринга и топката със зомби логото по нощите
Ше местим скоро и големия хънтър оттук, поне от уважение към феъринга (знам ли, поне не съм виждал друг феъринг у нас). Не, че е голем мод ама като видех как стърчи от ръчния багаж на мацката и разбрах колко мъка й е коствало по самолетите ........ Позаредил съм и със други нещица де

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
понеделник 12 май 2014 - 13:40:27
Ето и малко лоши снимки на прогреса. Топката е гравирана, не е стикер .

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
понеделник 12 май 2014 - 15:33:38
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Хуху,става все по брутален!

Баце,само ти се чудя как сърце ти даде да сложиш тези диодни ленти на бронята Не е типично за теб...
Що не му "боднеш" халогени от някое возило?

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Chris
понеделник 12 май 2014 - 18:04:49
Регистриран потребител #1
съобщения: 4005
Ееее феъринга е супер як...
Като нагласиш и другите джиджавки дето си запланувал трябва да направиме една хубава фотосесия с някой гетобластер от колекцията на багажника отгоре + някой стар куфар.

пп.
Едни пластмасови раздувки от тия дето се връзват с нитове... дали?

Най-отгоре
Tony
понеделник 12 май 2014 - 21:22:06
Тия раздувки ги мисля отдавна аз. А за Мъро - тя си е с халогени бре. Наживо стават доста добре нещата между другото. Ето и една снимка точно преди да свършат батерийте на фотото. Флага е dead or glory .

висете отпуснато
Най-отгоре
wicked
понеделник 12 май 2014 - 22:43:50
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Друго си е с бай Ряк Много ме кефи как от скучното SUV се превърна в SAV - Survival ultimate vehicle

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF