1
Отиди на страница  1 2 3 4 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
ra1k0v
сряда 26 февруари 2014 - 19:24:49
Регистриран потребител #98
съобщения: 46
Здравейте, искам да ви запозная със сегашния ни проект, който за съжаление ще се развива доста бавно поради факта, че колата е в България, а аз не.
Може би едно от първите мнения, които съм написал в този форум ме подтикна да го започна, а именно:

Имах Голф 1 1,6 автомат на газ, беше що годе запазен, сега като се замисля беше идеал да стане рат стайл, обаче го продадох;
Кадет 1.6 Комби, много вървеше, със 13ски атс, рекаро и шибидах - карах го 1 седмица :Д;
Ситроен ZX 1,9тд беше 97год с клима, стъклен ел. шибидах, ел стъкла....абе всички екстри ама беше много удрян и изгнил...
Сегашното ми Бмв е30, има тема

е30ската я продадох 2010-та година и от тогава до миналата зима бях общо взето в търсене на интересна кола. Все още ме е яд за е30ската, защото беше в топ състояние но както и да е. Бях си в България по празниците и след като бях продал голфа си на колега на чичо ми, разбрах от чичо ми, че въпросния негов колега мислел да връща голфа на вторични... След една безсънна нощ още на следващата сутрин бяхме във едно село след Елин Пелин с туба бензин и малко инструменти. Колата беше така оставена както я бях продал. Със същите проблеми / скъсани жила на ръчната/ и същия инвертар в жабката
Като цяло състоянието на колата е плачевно от към ламарини. Надявам се до лятото да сме събрали пари и да успеем поне малко да позакърпим положението. Купихме колата заедно с един мой Приятел и идеята е да се възстанови първо до някакво задоволително състояние и да си остане вечно наша. По колата се работи за съжаление доста бавно поради голямото разстояние и финансовото ни студентско състояние.
За сега събираме пари и части като до момента сме събрали малко интересни неща, които ще покажа по надолу в темата. След като купихме голфа миналата зима той преседя една година без да се кара и това оказа влияние. Януари месец обаче я вкарахме в движение и сега само се припалва от време на време и се обаждат някакви дребни проблеми, най- големият от тях е най вероятно ръждясал резервоар или евентуално пълен с боклуци, защото колата прекъсва и не работи както трябва. Стига приказки време е за малко снимки:

-линк-

[ Редактирано сряда 26 февруари 2014 - 19:28:19 ]
Най-отгоре
Azul
сряда 26 февруари 2014 - 20:06:53
Регистриран потребител #6631
съобщения: 210
Страхотна кола! Поздравления с Десните джанти който си почиват на седалките ще е супер левите за мен Какви са идейте като цяло освен отстраняване на забележките ? надолу нагоре , двигател ,пребоядисване.. Супер серийка от воланчета

Peugeot 406 Nortwest
Най-отгоре
ra1k0v
сряда 26 февруари 2014 - 20:14:45
десните джанти са 14 8j и за сега те са за голфа заедно със хубави гуми 185/50, левите се продават за сега Идеята е да стане възможно най-нисък за момента със същия двигател, по натам може би друг но това е мноооого напред във времето, в момента съм в търсене на окачване и събирам пари за кърпене, понеже нямам нито време-то нито уменията да си го направя сам...
Най-отгоре
ra1k0v
понеделник 14 април 2014 - 10:37:37
малко снимки

Най-отгоре
nappyboy
понеделник 14 април 2014 - 18:31:47
Регистриран потребител #306
съобщения: 55
Голф 1! Голяма мечта ми е и на мен, но два oldschool автомобила ще ми дойдат в повече...

Голям красавец е.. има много потенциал в него! Джантите са му перфектни, не му слагайте по-голям размер... само едно оТкачване и ще заспи!

П.П. е30ката на заден плат хваща окото
Най-отгоре
SounderJDM
понеделник 14 април 2014 - 19:00:51
Регистриран потребител #5521
съобщения: 176
Има потенциал в Голфчето, но има и потенциал в собственика и приятелчето му. Ще следя с интерес развитието!

[ Редактирано понеделник 14 април 2014 - 19:01:25 ]
Най-отгоре
Chris
понеделник 14 април 2014 - 20:33:39
Регистриран потребител #1
съобщения: 3986
Сваляйте го да ближе асфалта! Ама е така със супер лъскавите джзанти и скраперското купе! Е такова нещо няма в България още!

Най-отгоре
Filip
вторник 15 април 2014 - 22:22:18
Регистриран потребител #621
съобщения: 321
леле тя е със широкия стоп . ще следя темата със голямо желание

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
vaso18
вторник 15 април 2014 - 22:24:39
Регистриран потребител #804
съобщения: 2
много ми харесва решетката за задния прозорец
искам да видя как стои

нека да има повече мк1 проекти в бг радвам се

GTI Rabbit It's not for beginners
Най-отгоре
Tony
вторник 15 април 2014 - 22:36:59
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Мега тръгват нещата...
В кое село след Елин Пелин е висел тоа голф ,че не съм ги надушил бре

висете отпуснато
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF