1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Old School

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Москвич 408 SKY - 1969 "Отмъщението на четирифарката"
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
JunkMan
четвъртък 13 февруари 2014 - 18:19:26
Регистриран потребител #7458
съобщения: 22
ЕлДжей написа ...

Do you remember that

Август 2012... Най - якото лято през живота на някой хора. SKY-чо все още със кривото гнило купе и 2-рия му осмаков мотор... Тука помня че настройвах карба и ти го припомваше, пък Камбинито гледаше кат теле в царевица без да се сеща кво се случва с мотора....

Пътят към успеха е осеян с бутала и биели...
Най-отгоре
ЕлДжей
четвъртък 13 февруари 2014 - 18:32:16
Регистриран потребител #7375
съобщения: 23
хахаха .. добре спомняш си все още

never give up!
Най-отгоре
Mirka7a
четвъртък 13 февруари 2014 - 22:09:25
Регистриран потребител #389
съобщения: 36
Добре дошъл във форума Продължавай в същия дух и скоро пак на пътя ))
Най-отгоре
JunkMan
събота 15 февруари 2014 - 13:51:39
Сряда пуснахме моторното набързо, четвъртък за няма и час го хванах на тампоните, обърнахме моска естественно, наредих кутия кардан и всичко отдолу, изритах остатъците от салон които имаше и наредих инсталация и някой дребни неща, започвам да кича с гъзарски кори и седалки

[ Редактирано неделя 16 февруари 2014 - 18:31:58 ]

Най-отгоре
JunkMan
вторник 25 февруари 2014 - 10:43:26
Малко да изтупам прахта от темата:
Още същата седмица като взех донора, след пускането на мотора си качих и целия салон. Той пък реално се оказа качественно запазен (вижда се единственното скъсано на шофьорската седалка) Качих табла, навързах тоците...

Малко преди да почна да редя из коша ми прищракаха некви нечисти сили и разпилях предницата:

Вижда се розовия носач, изместих долния шарнир напреде и си позаварях стабилно с електрожена... Набих му и волгови пружини. Ще видим само как ще е с височината, че имам усещането, че пак ще режа... Много висок идва нещо. Тия дни ще има развитие.

Най-отгоре
JunkMan
събота 01 март 2014 - 19:30:14
Вече сме сини отсякъде - боядисах си врата, вежди, обелено... Предницата е събрана... ама снимки по - натам
Малко за апетит:

Най-отгоре
hoongan
вторник 04 март 2014 - 23:00:39
Регистриран потребител #4395
съобщения: 76
Продължавай в същия дух, много ме радват такива проекти !!!
Най-отгоре
DorkstaR
сряда 05 март 2014 - 07:02:48
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Ще стане е*аси машинката! Айде да я видим сглобена!

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
JunkMan
четвъртък 06 март 2014 - 19:50:55

бебето е от 325tds. Ще видим как ще го развърта, няма ли да го развърта...Най накрая трябва да нащракам малко копача, че не е като да няма развитие... Останаха спирачки и довършителни работи, ама нещо не ми се лежи отдолу в дъжда...тъпо време... Трябва да си сделам фланци за главата 4 броя и за охлюва още 2... вариантите са или изрязване на лазер или да остана без ръце и без бургии (сефте)... Като 2-рия вариант каточели по ми допада... все пак съм JunkMan... Така като гледам имам един ден работа, различна от мотора и спирачките... в общи линий не остана... Само дето май много пиша пък развитие няма... мухаха-хахаха

Най-отгоре
Мъро
четвъртък 06 март 2014 - 22:28:46
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Снимки,снимки иска народа

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF