1
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Мъро
четвъртък 19 септември 2013 - 01:43:07
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Момци началото на ноември трябва да минавам годишен преглед.
Гледам някой от вас си карат колите ниски,и във листа им се описва височина,тоест че колата е ниска и други тънкости,нетипични за стокова кола.
Тъй като зимата ще си карам със стоковите пружини,как ще е по добре да премина прегледа,със стоковите пружини,или със късите?
По принцип за тези няколко месеца от както съм "нисък" не са ме спирали,да заглеждат и да питат - тва що и т.н. А не е като да не съм минавал покрай стоянките им.Освен усмивки нищо друго не показват

Дайте мнения!

[ Редактирано четвъртък 19 септември 2013 - 01:43:27 ]

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 19 септември 2013 - 01:56:44
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Мисля че няма да имаш проблеми и при 2та варианта.. Тва го отбелязват само при някой наистина доста изсипани коли..

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
jocha
четвъртък 19 септември 2013 - 02:01:14
Регистриран потребител #1934
съобщения: 442
Ами принципно описват на листа за прегледа като "особеност" не достатъчно отстояние между гума и калник + евентуално още нещо, но не е причина да не минеш прегледа, а и има го момента, че някой превзел се катаджия може да ти прави проблеми както на мен, че е промяна в конструкцията на колата и че от завода не излизала с такова окачване и се почват едни надлъгвания кой кого и заплашвания с технотест и стикери за спрян от движение. Затова най-добре мини си го така да ти го опишат като особеност аз също съм го намислил това понеже ноември и аз ще минавам и поне ако някой ти се заяде удряш му в челото листа от ГТП-то и да си гледа работата минал ли си преглед минал си съответно си технически изправен и от гледна точка на височина също си безпроблемен за движение по пътищата

VW + low = orgasm

Най-отгоре
maniaka
четвъртък 19 септември 2013 - 10:09:50
Регистриран потребител #9
съобщения: 648
На мене ми го написаха за да не пишат, за ръждата

Пред винкело всички са равни,пред ГолфО всички са бавни....
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 19 септември 2013 - 11:24:15
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Това добре,но какво правим ако мина прегледа нисък,отбележат го на листа и евентуално ме спрат и хралупите зеят в калника Въпреки че откакто съм зад волан,зимата освен че правя предпоставки за ПТП,за друго не са ме спирали...

Другото което ме притеснява е,че канала има лек наклон и влизането може да е невъзможно...
Да подчертая че ходя при мой човек!

Мисля да го питам и него за мнение,какво ще кажете?!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
BukTop
четвъртък 19 септември 2013 - 14:30:15
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Еми щом си при познат, го питай него направо. Тея неща са доста относителни... С полото като минавах, отидох си с всичките ръжди (капак, верига, чистака, джанти...) и ме накараха да сваля чистачката, че да не я видели камерите Всичко е едно голямо отбиване на номер.
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF